Přejít na výpis diskuzí

Eduard Klezla

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fanklub

    Všichni Klezlovci se mohou přihlásit do fanklubu :-) mají-li zájem -www.fankludy-edy.wz.cz :-)
  • web

    pokud jste fanoušky Edy, tak se jukněte na web který zaměřen jen na Edu www.klezla.webgarden.cz *3*
  • EDÍK

    CHTĚLA BYCH VĚDĚT ,ZDA JE EDUARD KLEZLA ŽENATÝ ,NEBO JESTLI MÁ PŘÍTELKYNI,ČI JESTLI MÁ DÍTKA
    • Re: EDÍK

      Ahoj , Eda ženu nemá , děti také ne , pokud vím , tak o nich zatím neuvažuje!
  • Zdravim.Eda je fakt bomba chlap,je to prostě kus. *4* *15*
  • *15* On má z poroty vždycky nejlepší názor-nevím jak to hejma může hodnotit*13* , KDYŽ NEVÍ O HUDBĚ NIC!!!!!!!! *9* *7* A Ilona taky jako nic moc, že???? *9* *5* Tak zdár! *4*
  • klezla

    klezla,kam jsi to vlezla_ *14* *3* *13* *5* *1*
  • JE TO MOC SI VERI, ALE JINAK BOMBA !!!! *1* *1* *1*
  • názor

    Vážený pane Klezla, jsem muzikant už léta.Ale slyšel jsem větu od Vás u posuzování u Daniela kde zpíval -ža tady to už je a bylo .....já jsem nic podobného neslyšel a ani nic takového podobného hlasu tady není v celé čr... Myslete také na střední generaci,pro mladé je tady toho dost...jste zpěvák a určitě to víte,, ale do špičky se dostat je tady problém,že co kdybi že... hlasování je divné,domnívám se že to řídí porota...v zahraničí je to jinak tak Vás moc zdravím ahoj Honza
  • Eda to je bezva chlap od pohledu.

    Eda to je bezva chlap od pohledu co vi na to?? *1* *5*
  • web

    Ahoj lidičky, před časem jsem založila neoficialní stránky Eduarda Klezly a tak Vás všechny zvu, koukněte se! www.klezla.webgarden.cz *3* Mé oficialní jsou: www.jiraskova.webgarden.cz POZOR: Urášky budou vymazány! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit