Přejít na výpis diskuzí

Eduard Klezla

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...a hned dvakrát *1*
  • Jak už ostatně víte,Eda je Bůh *3* *4*
  • David Kraus

    Pro pana Klezlu. Zdravím jej i ostatní normální lidi. David Kraus svými projevy, dle mého názoru, pana Klezlu urazit nemůže, jelikož, je-li někdo na hony vzdálen zpěvu jako DK, tak těžko od něj čekat soudný výrok na adresu někoho, kdo se zpěvem zabývá. Pokud nemá jakýkoliv talent, musí sáhnout k aroganci a vulgaritě jako jeho otec v případě rádoby boji o svobodu slova v ČT, i když všichni víme, že šlo o to, jak si nadále zachovat přístup k penězům na neviditelné ruce státu, i když všichni víme, že se jedná o peníze naše ( z poplatků za TV). Bulvár už udělal populární lidi z jiných nul (big Brother, Vyvolení...). Škoda, že není bulvár před naší mladou generací aktivní i v jiných oblastech. Kolik náctiletých ví, kdo to byl pan Heyrovský ( určitě to nebyl DJ Heyro )? Hlavně, že z celé aféry nebude nic, a DK bude zase brát prachy z ČT, které mu dáme my z našich poplatků. Jeho otec jej pochopitelně za naše peníze ve "svém" pořadu opět obsadí. To je Krausdemokracie, bohužel, jaké mám možnosti to ovlivnit? Miroslav
  • nechteho!!!

    nechteho být je to můj táta!!! *5*
  • Edoušek je náhodou naprosto dokonalej mooooooooocky moc ho miluju *4* *14* *14*
  • Je to zlatíčko...

    Eda je takový zlatíčko, a ikdyž má pověst kata, tak z něj vyzařuje charisma a určitě je to člověk na svém místě, odborník na slovo vzatý... *4*
  • Souhlasím, je vynikají a charismatický člově¨k.
  • Přidávám se

    Já se rozhodně přidávám, pana profesora miluju!!! Trvalo mi dlouho, než jsem mu přišla na chuť, ale kromě toho, že je profík, je i charismatický. A mít titul v tak mladém věku, to musí být opravdu dobrý!!!
  • ahoj

    ahoj, obdivuji Edu, přidá se někdo? *4*
  • Nechapu

    Jak je mozne, ze takovym sulkum se udava titul profesor. Titul profesor by se mel uvadet pouze u lidi co jsou potrebni pro zivot, coz klezla rozhodne neni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit