Přejít na výpis diskuzí

Eduard Klezla

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • imladril@seznam.cz

    Profesor Klezla je vážně anděl. Vyzažuje z něj pozitivní energie. Velmi ho obdivuji za to co dokázal. A moc mě mrzí že o něm říkáte někteří taková sprostá slova. Nezaslouží si je. Je to báječnej člověk. AS ted těm kteří ho obdivují jako já! Jestli máte chuť můžeme spolu založit jeho fanklub. Nebo si spolu dopisovat. PS: Za setkání s ním a rozhovor s ním dám cokoliv a klidně si před něj i kleknu, já si ho nezměrně vážím. A rád bych mu to řekl osobně. Mým největším a dost odvážným snem či přáním je aby by mnou mu bylo oplaceno to co mi svou pohou přítomností tady na světě dává. Mým snem je být pro nj užitečným člověkem. Chápete? Chci mu tohle všechno vrátit, oplatit, ale nemám jak. A vy ho uřážíte. 6e se nestydíte.
  • adresa

    prosíím nezná tadyk někdo autogramovou adresu na Eduarda Klezlu nebo aspon kde učí, prosíííím Nemůžu ji sehnat *9* Mohli byste mi ji když tak poslat na email, prosíím
  • Jéééééééé

    Opravdu záživná diskuze, Klezla je hustej *5*
  • Ubohá jsi ty

    Pan Klezla není ubohej ani náhodou a Barbara-Jessica používá můj e-mail protože je to moje nej kámoška a doma internet nemá, stačí?
  • Pche

    Á tady někdo se vydává za dvě rozdílný osoby a přitom je tak blbej že zadá stejný e-mail! Stejně je Klezla ubožák. *15*
  • Souhlas

    Souhlasím s Barbarou Jessicou, pan Klezla je super a vy nemáte právo ho urážet! *3* *16* *4*
  • e

    Klezla je nejlepší! Vy co ho tady urážíte jste ubohý a asi úplně pitomí!!! Já bych dala nevím co za to abych ho mohla vidět na vlastní oči a popovídat si s ním. Eda je pro mě bůh *14* Barbara-Jessica Freel
  • Profesor Klezla

    Profesore, profesore. Někteří, co jsou docelea dobří si to nezaslouží, jo je to show, ale ..., zazpívej bez playbacku v přímém přenosu a pak jsi můj...
  • Souhlas

    Nahodou s Miriam naprosto souhlasim.Pan Klezla je skvelej clovek.
  • Co urazite

    Je videt,kdo tady umi jenom urazet a niceho jeste nedosahl!!To je fakt dost ubohy!Me se nahodou Eda libi,je to sympatak.Nechapu co proti nemu vsichni mate a jak muzete verit tomu pitomymu bulvaru.No jo ,ten proste taky nic jinyho neumi nez vyrabet mity.Jsou to jenom kecy v kleci,co tam do toho odpadu pisou.Nahodou ja Edu obdivuju za to,co vsechno dokazal.A z poroty v superstar je rozhodne nejlepsi a nejaka Csakova,ktera se tam dostala stejne nejakym omylem se mu nemuze vubec rovnat!!Edo,fandim ti a doufam,ze ti to vydrzi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit