Přejít na výpis diskuzí

Eduard Klezla

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klezla

    Čeho je pan Klezla profesor, kdy a kde získal profesůru, v parlamentu se za neoprávněné užívání titulů vyhazuje.
  • eduard je velmi sexi zpčvák
  • milý milane

    autore 1.prispevku, to nesvedci o tom, jak je ti eda sympaticky, ale o tom, ze mas stejne debilni vkus, kdyz potkam takoveho kretena na ulici, zdaleka se podobnym sockam vyhybam, ze zdravim a prober se.....
  • Nevnucuji se

    Me se Eda Klezla v tech jeho papundeklovych svetricich libi. Sam je nosim, kdybych ho poznal osobne,mohli bychom mit toho spolecneho klidne vic, co rikas Edo?!
  • ach jo,

    jen tak pro zajímavost, chodí se sem pan Klezla občas mrknout a odpoví nám na pár otázeček ?
  • Některý paka co sem psali sou buď Klezlovi žáci, nebo úplný hluchý tupý paka. Dyť ani není objektivní. To že je profesor znamená, že má svůj obor umět, ale rozhodně je tak trapný jak loni Hejma. Co blb peskuje a navíc jen někoho, i když blbě zpívá víc lidí.
  • Uplatnění náročných požadavků i ve vlastní práci

    Vážený pane, právě jsem vyslechla Vaše hodnocení v dnešní SUPERSTAR, které mě přimělo Vám napsat. Ve čtvrtek jsem shlédla muzikál 3 mušketýři - a přesně to, co jste vytýkal dnes 1.zpěvačce večra, by se dalo vytknout a v daleko větší míře představiteli hlavní role - panu Berounovi. Hudební nastudování se mi nelíbilo, výkony kromě Petry Janů, Petra Koláře a představitele kardinála byly podprůměrné. Také jsem nepochopila pohnutky Karla Gota k naprosto směšnému amatérskému vstoupení - má to zapotřebí??? Ještě k hudebnímu nastudování - myslela jsem, že v muzikálu jsou důležité i texty - natolik, aby jim mělo být rozumět. Byl to nejhorší muzikál, který jsem doposud navštívila.
  • I kdyby

    byl pan Klezla homosexuál, tak po tom nikomu nic není! Homosexualita je sexuální orientace, nic víc, nic míň. Podle toho, jestli je někdo na holky nebo na kluky, nelze hodnotit jeho kvality.
  • osobnost

    Tak podívejte se, vy rádoby vtipálkové!Pan Eduard Klezla je velký umělec a chytrý člověk. Takové vaše poznámky o jeho teploušství značí o vás, že jste nedozrálí blbci!
  • Nechapu, co vam prijde pritepleneho na chovani pana Klezly. Nejste tak trochu ovlivneni bulvarem, ktery rad vytahuje nesmyslna fakta z zivota lidi, ktere dava do prave takovych souvislosti, ktere jsou zajimave pro typy jako jste vy? A i kdyby to byla pravda, nevidim duvod proc to rozebirat. Znam tri lidi, kteri jsou homosexualni a musim rict, ze jsou to strasne prima lidi s uplne normalnim chovanim. Nikdy bych o nich nerozhlasovala tyhle veci, protoze vim, na jakou pudu to u nas v Cechach pada.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit