Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobre ty *3*
  • To by mě zajímalo jak vipada bez MAKE-UPU Muuhhuuhehehehe...... Taková OBLUDA *5*
  • panebože jste už tupý oni se maj rádi říkal že je to vážný vztah a ještě se naštval že se mu říká homosexuál a on napsala že je heterosexuál *5* *5* *5* *5* *5*
  • Přesně tak nechodí spolu je to jen hloupá hra
  • Na módní přehlídky můžeš chodit i s kamarádama to za prvé a za druhé oni ten vztah prostě jen hrají
  • ANO A JÁ SE ZNAM S MARILYNEM MANSONEM (ale chtěla bych ho poznat:))) *5* *4* *10*
  • KUJU *3* *4* *4*
  • ALE JINAK BYCH GAYE STŘÍLELA!!!!! *16* *16* *16* *16*
  • SPRÁVNĚ MILUJU LS!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • tak proč chodí s louiem na modní přehlídky hm *15* *15* *15* *15* *15*
  • To jste všichni tak naivní vždyť si zkuste dát na Google Eleanor Calder job a co vám vyjede El s Louim a Každá osobnost má fotky ze své Práce tady na Googlu a snad všude ale El ? Zamyslete se neříkám že je loui gay to si ani nemyslím ale El opravdu není modelka byly by totiž důkazy a tím myslím fotografie
  • Jo to máš pravdu :)
  • Přesně tak:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
  • Larry proofs jsou stejně nejlepší! LS FOREVER!1!1 :3
  • však ona je modelka ale musí se uznat že nosí hezké oblečení *3* *3* *3*
  • i kdyz nechapu proc s ni chodi kdyz je eleanor jak spendlik ,kdosi s moji tr rikal ze je anorekticka podivejte se na google obrazky eleanor calder and sophia smith na tom obrazky je ale charrlote toml.a ona, opravdu velmi divne mozna je opravdu modelka a neco vic *9* mas Sandro pravdu ,ze ho bere o penize
  • Pfuj, Pfuj, Pfuj !:-P
  • diky kuknu *3* *3* *3* *4* *4*
  • Mě přijde Eleanor milá a myslím si že se k Louisovi hodí. Moc jim to spolu sluší.
  • Louisová přitelkyně je skvělá *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit