Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty taky *4* *4* *4*
  • kriiiiiiste paaane ty bys potrebovala do psychace
  • soudit lidi podle vzhledu je slabost nikdy nemuzete nekoho soudit podle vzhledu treba je hodna a ma smysl pro humor jestli Louise znate dost dobre (S RUZNYCH POPISU A VIDEI)tak vite ,ze ma rad holky se smyslem pro humor,musi mit rada MRKEV a tak dale me se taky predtim nelibila ,ale uvedomila jsem si ,ze jak vypada je mi uplne ukradeno hlavni je jakou ma povahu a jaka je uvnitr tak treba Miley Cyrus mala rozkosna holcicka s nazvem HANNAH MONTANA a ted princezna s prominutim ubohych videi kde jde videt ,ze jen ukazuje jaka kra.a je ,ale me neurazite kdyz mi sem napisete ,ze se mam jit podnout nebo neco jineho JÁ MÁM SVŮJ NÁMĚT A STOJÍM SI ZANÍM
  • Jak se ti ta teplá ošklivkamůže líbit???
  • Vy kun*y zasraný kvůli takovym debilum zasranym tady psat a hadat se vždyť Luis Tomilson je teplouš posranej a ta Eleonor je taky teplá hned z profilu to pozna kazdy.
  • mam jí celkem rada je moc hezká *4* *4* *4*
  • Tak že jestli si myslíš že to není pravada tak si ulná jako brno víš ono by to taka mohla bejt pravda ja mi že se opakuju nemusite mi to psat sestru mam ted vedle sebe a sme v anglii.Takže eště jeden blabol ty KRÁVO blba tak ti roznejtuju hubu jestli se eště obuješ do rose.Jo a eště něco si ulná


    zvaná pepino nebo tak něco si uplne blba a zavidíš že se ona zná s ELEANOE CALDER jo taky závidíš že má hodně peněz$.
  • diky za zpravu ,ale vubec nevim komu mam verit nejradsi bych jela do londyna a zeptala se nekoho ,ktery je vic v obraze
  • Louis s EL chodí protože spolu byli na svedbě Louisové mámy tak nevím co vám je ten kdo říká že spolu nechodijou je fakt deb.
  • Lidi zklidněte trošku hormon .
    Jen pro info. Smlouva s modestem měla končit roku 2013 ale byla prodloužena až do roku 2016 ..... A jen nikdo o nich nic pořádně nevíme ... netušíme co si myslej takže nemůžeme říct kdo je do koho zamilovanej můžeme pouze tipovat...Jo a Hazza bude mít 22.02.2014 projev ..... 'The bromance line is crossed, when you look into they their eyes with so much love your soul feels it.' - Elton John....
    Tak jenom jestli si to někdo přečte tak bych prosím nechtěla někoho tím urážet i když se to určitě stalo...... jestli k tomu máte něco tak čekám odezvu....
  • fuck *16* *16* *16* *10* *10* *10* *11* je mi s tebe na zvraceni
  • *Je tam
  • A ty si pííča nebo co ?! Ku*va už mě neserte ! Podívejte se do záznamu dětí kdo se narodil 16.7.1992 v Manchesteru ! Je třam jenom Eleanor Jane Calder žádna Tina nebo bůh ví kdo ! Smiřte se s tím! ELOUNOR IS REAL !-__-
  • tady máš důkaz Romano https://www.google.cz/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&docid=BU69uEqbdB-HcM&tbnid=BfwkmcQgXOG4pM:&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fstoppostingintheelounortags.tumblr.com%2Fpost%2F50277259723%2Fthe-calder-triplets&ei=VkwdVOHuM4GTPfipgaAJ&bvm=bv.75775273,d.bGQ&psig=AFQjCNG-8eZH1uubkTEWhADZwSv_clVong&ust=1411292600122654
  • Romana to že je fake znamená že není jeho opravdová přítelkyně ty blbko
  • eleanor je opravdu z trojčat vy pí*i a není to modelka
  • ja som nevedela, že aj človek môže byť falošný... ešte mi povedz, že je z trojčat a že je to robot, nie? .-.
  • důkaz že eleanor je fake https://www.youtube.com/watch?v=N1CWJgP0W1s
  • jo a louis to měl i tady kdyby náhodou
  • jaj tyvole kdyby jste se trochu angažovali v novinkách tak víte že spolu nechodí minulí měsíc toho byl plnej face a jejich oficiální stránky takže teď zase promiň ty Gila ale já brečim z tebe a ze všech ostatních co si myslí že spolu chodí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit