Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejsou spolu zasnoubení sakra, Louise se ptali v interviu a on třikrat řekl NO NO NO ... on není jak zayn co si chce ukratit mladí
  • Je to modelka a modelky jsou osobnosti ;)
  • Kdyby se Louis s El rozešli tak proč by potom spolu byli na svatbě Louisovi mamky??? *3*
  • El jsem patří! protože je to modelka ty hlavičko :*
  • promin ,pripada mi to trapny
  • Zapomělas Gretchen..:DD jinak mám stejnej názor(y):)
  • ano a já jsem anglická královna
  • Souhlasim a móóóc !!!! =)
  • naprosto souhlasim)
  • Jsem LS a zároveň ES.. jenom na úvod :D Nevím jestli se rozešli, ale nikde se o tom nepsalo (je pravda, že jí posledních pár měsíců nikdo s Louisem neviděl, ale nevíííím...) a ani nevím jestli jsou zasnoubení.. o tom jsem taky nic neviděla...Nemám ráda lidi, který urážej ostatní ikdyž je neznaj, ale je to jejich věc. A jenom jedna věc Eleanor není modelka (teda alespoň si to myslím a vpodstatě vím)je studentka na univerzitě!! :DDD Ale modelkou by bejt mohla.. Už jsem tu někde četla a je to pravda; no taááák...lidíííí dřív jsme byli 1 rodina. Pamatujete, když měli kluci napsaný jméno na kusu papíru? Když se Hazza a Loui mohli objímat bez problému? Když byl Zayn stydlivej? Když Larry bylo jenom nádherný přátelství? Když se kluci smáli každej den a my snima? Když je nikdo, ani hateři, ani paparatzi, ANI FANYNKY nemohly strčit na zem? Když přinesli úsměv do Afriky? Když Hazzy spadl na pódiu na donutil nás smát? Když v našem fandomu nebyly hádky? TO VŠECHNO. TA RADOST. TO KOUZLO OKAMŽIKU. TY ÚSMĚVY. TO PŘÁTELSTVÍ. TA LÁSKA. TY ČASY, KDY JSME JE PODPOROVALI V ČEMKOLI. TA MINULOST. TO VŠECHNO JE PRYČ, ŽE ANO? A NEZNIČIL TO NIKDO JINÝ NEŽ MY, FANYNKY (jasně paps, haters, měli na to vliv, ale né tak velkej jako my, jako ten nejlepší a největší fandom světa,jako ti, co je měli podporovat) MY TO ZNIČILI... VÍM ŽE ASI DOSTANU HODNĚ NADÁVEK A DISLIKŮ, ALE TOHLE JE MŮJ NÁZOR A DRŽÍM SE HO.. KLUCI ŘÍKALI AŤ SI STOJÍME ZA SVÝM A NENECHÁME NIKOHO, NIKOHO ZMĚNIT NÁŠ NAZOR. ZMĚNIT NÁS..ALE NA TY ČASY UŽ HODNĚ Z NÁS ZAPOMNĚLO...
  • Blbost :))
  • A ty to určitě víš (y) Nedělej z něj gaye jenom kvůli tomu že si to myslíš! -_- oficiálně je s El, tak si ten bullshit nech..
  • Je hezká, ale nemyslím si že patří do osobností..:)
  • Se nejdřív nauč gramatiku snílku
  • A jinak si normální?? Louis je s El zasonoubený! tak tady nemel sra*ky! Jo a ví co? jsou spolu boží !
  • Já se znám s jednou holkou a to sestra eleanor calder jestli mě nevěřite tak mě nevěřte krávi
  • Krávo
  • Přesně! mě by je u p*dele s kým budou chodit jestli to bude holka nebo kluk, pro mě bude hlavní že je ať už to Niall, Harry, Liam, Zayn, Louis- budou mít přítelkyně tak je budu respektovat:) Proč jste vlastně Directionerky když respektujete kluky jací jsou ale El, Pezzu a Soph ne ? Já taky nemám ráda Soph ale respektuji ji ! Naučila jsem se žít s tím že chodí s Liamem... Ale navždy v mém srdci budou PAYZER ♥ Už se to konečně naučte respektovat-,- Luci, jsem zvědavá co budou dělat až uvidí titulek: Zayn Malik a Perrie Edwards už jsou svoji ? a nebo: Louis Tomlinson požádal o ruku Eleanor Calder ! :DD a nebo s Liamem a to buď se Soph nebo s Dani :3 :D Ale nejvíc se těším jak budou vyvádět až si Nialler a Hazza najdou přítelkyně :DD
  • :D lol :D a to si vzala kde prosím tě ? :D nemyslíš si že kdyby se rozešli tak by se o tom psalo ? :D neuraž se ale brečím z tebe smíchy :D
  • jenomže louis s ní už nechodí to je ten problém víš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší