Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Romca10
    Nikto vám nehovorí, aby ste Eleanor mali rady, ale aspoň ju rešpektujte! Je ťažké byť frajerka jedného z 1D chlapcov, pretože hneď ako oznámia, že sú zadaní, ju hneď musíte začať hejtovať, bez toho, aby ste o nej niečo vedeli. Spamätajte sa. Toť vše.
  • Louis má na lepší než je eleanor
  • Ma pravdu, doufam ze té neznám
  • Hah, další ubohá piča, která strašně "miluje" Louise, ale přitom hatuje jeho přítelkyni. #fucklogic
  • Lepší řešení by bylo, kdybys Louise nechal/a na pokoji ty... """""Directionerko"""""
  • V tom případě nechápu o co ti jde -_- fucki*g logic proč nadáváš osobě, a když se tě někdo zeptá proč, řekneš že nemáš prakticky ani důvod???! tohle mi mozek nezpracuje ještě asi nějakou chvíli...
  • Kdybys ho mela rada budes za ne rada taky!!
  • no tak tos trochu prehnala !!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16*
  • ty p..o zm...ana *16*
  • ty si k..va!!!!!!!!
  • Ziall
    proč tolik dislike??? :D
  • Ziall
    Tak když ji nemáš ráda, tak si nech své hloupé názory pro sebe, toje nadávky tady nikoho nezajímají. No jejdamane, Directionerka nadává na Louisovu přítelkyni -__- Kam jsme se to jen dopracovali-_-
  • Ziall
    TY je nech na pokoji!!!!!!! A prostě se smiř s tím, že tebe si Louis za ženu nevezme.
  • A ty seš vyjebaná závistivá pí*a :) Skapej ;3
  • Ona ti nemá nadávat ale ty tvé nadávky jakby nebyly? Jsou jeste horsi jak její kra*a.. A jo, chováš se jak namyšlená.
  • ať nechá Ťuntíčka na pokoji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • mluvim na tebe barlu
    vubec me neznas tak mi nenadavej a taky nikomu jinemu urcite se jim to nelibi ,mozna ,ze se nekdy chovam jako kra.a a sem namyslena ale to jen nekdy proste ji nemam rada dik a uz mi nenadavej a ja tu nebudu tak blba.
  • ty si sprosta
  • Ty jsi kra*a a jeste k tomu namyšlená
  • vr haf haf !!!!!!!!!! uz zastekal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší