Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heh,že osobnosť :DD a modelka,že? :DD ste ma rozsekali a pobavili :D Dobre,idem už,nebudem obťažovať,idem sa vyplakať do vankúša že nevyzerám tak skvelo a potom sa budem zožierať závisťou,lebo ona má sexy chlapca,a ja nie. :D Ak keď ona ho vlastne nemá,keď jeho srdce patrí Harrymu a nič zlé na tom nieje.
  • vaness123v
    Je to modelka brouku :* Proto je to takový idol ;) *14* *14*
  • GILA: Máš naprostou pravdu já mám Eleanor ráda je mi sympatická a nikdy jsem o ní neřekla nic špatnýho. Když vidím fotku s ní a s Louisem tak si říkám že jsou krásnej pár a přeju jim aby jim to dlouho vydrželo. A když čtu to že je Harry gay tak mě je to jedno, mě jde jen o to, aby byli všichni z 1D šťastní. A jestli bude Harry chodit někdy s klukem tak aspoň budeme vědět, že máme další důvod proč je milujeme..... že jsou naším vzorem a že to nevadí když není kluk jen na holky. :)
  • Tak jo, už mě to tu pěkně štve. Celé dny pozoruji jak sem přibývají další, a další nenávistné zprávy. Už se dop*dele vzpamatujte ! Jak by bylo vám kdyby vám ostatní posílali nenávistné vzkazy typu: Zdechi ku*vo! Chceš jen Louisovi peníze a slávu, zdechni ! Jsi jen laciná dě*ka ! Sorry lidi ale to už fakt přeháníte ! Kluci už dávno s Modestem smlouvu ukončili a ? Elounor jsou stále spolu ! Tím netvrdím že jsou real, ale ani neříkám že je Larry real, já sama se přikláním k Elounor, ale Larry mi chybí jako nej kámoši. A vy holčičky které si myslíte že vás Louis tajně miluje, tak se vzpamatujte ! Vždyť o vás ani neví že někdo takový existuje ! Víte když se tak nad tím zamyslím tak mi je líto toho jak jsme teď dopadli. Bývali jsme Directioners family, nejúžasnější a nejmocnější fanoušci na světě ! Překonali jsme i Beliebers a je to pravda ! Vždycky jsme byli lepší než oni.. Protože jsme byli rodina, ale teď ? Jsme čtyři tábory. Ano čtyři: Larry shippers, Elounor shippers, ti co jsou něco mezi, a ti co jsou pravý Directioners a je jim jedno s kým kluci jsou, ale pro pravou Directionerku nebo Directionera je hlavná aby jejich Idolové byli s tou dotyčnou sobou šťastní! Už se vzpamatujte ! Zná z vás někdo doopravdy El nebo Louiho ? NE ! tak se jim laskavě přestaňte plést do života ! a to jak jsem viděla tu kravinu od někoho že El nepatří do Directioners family tak to je pěkná p*čovina ! Všechny jejich přítelkyně tam patří ! Danielle byla, je, a navždy bude (i když už s Liamem nejsou spolu) Directioners Mamma, Perrie bude ta sladká Directioners Princess, El ta krásná bruneta bude Directioners Queen a Sophie ? Ta taky bude Princess sice ji tu nerada dávám ale hold jsem se musela smířit s tím že je s Liamem a víte proč jsem se s tím smířila ? Protože jsem si uvědomila že je s ní Liamko šťastný, a to je pro pravé Directioners hlavní ! a teď do mě jen mi tu pište jaká to je p*čovina že jste taky True Directioners. Ale já nad vámi jenom budu brečet, na jakou úroveň jste se snížili..... Myslela jsem si že nás nic nerozdělí, ale jak je to přísloví: ,,Myslet znamená houby vědět." Vždycky budu stát za klukama a jejich přítelkyněmi protože kluci jsou s nimi šťastní, a když jsou oni šťastní tak Já taky, a Vy by jste měli být taky !
    P.S. Omlouvám se za chyby psala jsem to na rychlo:/
  • Některé komentáře nechápu kluci nemusí přece chodit jen s holkama, ktré jsou slavné klidně by mohli chodit s některou z vás. Chci tím říct že můžou chodit s kámkoiv aniž by byl slavný nebo ne. A k těm komentářům nemysle jsem jen tady ale úplně všude ;):)
  • Ewiksouis1D
    Naprosto s tebou souhlasím... vůbec mi to nedává smysl...
  • Nevim proč s ni delaji takový idol. Jako bez urážky, ale ona je slavná jen tím ze chodi s Louisem. Je pěkná, ale nebýt louise tak je to neznámá holka
  • Nechapu.. Si Myslíš ze někoho zajímáš ty ji hatujes ale pak všichni nadávají tobe, ze té to bavi
  • Rozešli se to je pravda a nebo nějakej kec?
  • souhlasím s tebou.
  • anonimní čurá u
  • čurá u
  • Ty o tom tak víš blbečku vymrdanej *16* *16* *16*
  • Hele ty ad debilní ty nic o tom nic nevíš ty ses eště vůbec nemrdal oni a spon jo
  • Přiznávám, že sem LS, ale El ani Tinu hateovat nechci, sou obě hezký a chápu, že jí má Louis rád, ale taky je dost možný, že miluje Harryho. Mně osobně je jedno s kým Louis chodí, hlavně ať je šťastný, čumáček malej :DD LS sem spíš pro to, že je to krásná a roztomilý vidět Louise a Harryho spolu, jak se tlemí a sou spolu šťastní, s EL/Tinou se asi taky Louis směje, al moc důkaů o tom není
  • Přesně :DD třeba na Harryho ;D
  • Jak si můžeš bejt tak jistá, když je "znáš" jenom z internetu??? Nevíš, jací jsou doopravdy!!
  • aha...
  • přesně *16*
  • tak vto doufej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší