Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo přesně!!!PLNĚ S TEBOU SOUHLASIM!! *1* *14*
  • JÁ osobně mám Eleanor strašně ráda je krásná,moc jim to s Louisem sluší a moc jim to přeji!!!Já ji beru jako Vzor v oblíkání .Nemyslim si že je FAKE a i kdyby byla tak se na to nic neznění pořád bude krásná A hezky Se oblékat.Kdybyste věděli kolik celebrit má tajností,tak proč řešíte zrovna jí,která vám nic neudělala!!!Nedokážete si představit pod jakým tlakem musí žít když tohle oní tvrdí velká část Directioner.Vám by se s tím taky nežilo moc dobře!NECHTE JÍ BEJT stejně NIKDY s LOUISEM nebo ským koliv z 1D nebudete chodit!!!Možná jo ale pochybuji!!!! :L
  • El pracovala jako modelka pro Hollister
  • Nezasnoubili se byl to jen drb, ale snad jednou *14* Eluonor forever <3
  • Ewiksouis
    Já jim to taky přeju, ale co když vážně existuje nebo spíše existoval Larry? Tak by jim v tom případě musela Eleanor zničit vztah ne?
    *9*
  • Moje řeč :)!!!!! *3*
  • Neznamená, že když si neviděla žádnej photoshoot ty, že El není modelka. Proč by být nemohla. Vysoká, hubená, hezký rysy, nádherný vlasy a tak... Nevidím jedinej důvod proč by nemohla být modelkou.
  • To si říkáte fanynky, když nadáváte na Eleanor a holky kluků z 1D. Místo abyste jim přáli, že mají holku se kterou jsou šťastný. A jak na 100% můžete vědět, že se nezasnoubili, osobně si taky myslím, že je to blbost, ale přála bych jim, aby se jednou zasnoubili, pochybuju že nějaká z vás se s nim znáte a máte potvrzenou tuhle informaci přímo od něj. A taky těch keců, že je Eleanor fake, jen závidíte a plno z vás by chtěla být alespoň z poloviny tak hezké jako ona. 1D nestojí to takový uječený, zakomplexovaný "fanynky" jako jste vy.
  • skusila a je to pravda *3* *3* *3* *3* *3*
  • Ewiksouis
    http://www.youtube.com/watch?v=uGZS4mrycDM
  • Ale ako je Fake? *8*
  • Ewiksouis
    Nejsou oni 4? Christina, Talisha, Gretchen a Eleanor Calder?
  • Ewiksouis
    Jak víš že má Eleanor rád? Co když má rád Harryho? *3*
  • Ewiksouis
    Eleanor je fake a . prostě je, tak se s tim smirte! copak je normalni ze se se svou dvojnici strida u louiho? fake!!!!!!!!!! vubec se neschováva pred focenim a tak... takze O.Y.E.A.T.T.
  • http://www.youtube.com/watch?v=uGZS4mrycDM tak co?
  • Hele já El nemám ráda a ne pro to, že by chodila s Louisem, ale je mi nesympatická. A jenom kvůli tomu, že někdo nemá rád přítelkyni někoho z 1D, není hned fanynka (reakce na ty uvozovky)? A ty ji snad znáš, že říkáš, že je skvělá a pro Louise ta pravá? Ne neznáš ji, maximálně z fotek a videí *3*
    Adios Bi*ch
  • Ne nejsou. Je to tam chybně napsaný -_-
  • já s tebou souhlasím. Těch ''Eleanor'' je už trochu moc, je to celkem viditelný
  • Jestli je Eleanor fake tak ty si taky fake a nebo úplně vypatlanej člověk,jenom závidíš,ře nejsi jako ona!! A i kdyby byla fake (což není) tak je stokrát lepší člověk než ty!!
  • Zkuste napsat do google vyhledávače: Christina Calder, Talisha Calder,Gretchen Calder a pokažde se vam na obrazovce objevi ta sama (podobná)Eleanor Calder... tak co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit