Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta kr*va jedna! Sebrala mi mýho manžela! A za to bude pykat, ču**a jedna hnusná!
  • Ááááá, dneska má na narozeniny!!! Vše nejhorší!!! *11* *11* *10* *10*
  • ahoj já jsem jedna z těch co mají doma zarámovaný podpisy 1D a mám 2 podpisy od Louiho nechce ho někdo??? Prodám cena 500,- *4*
  • jo jasně jedináče a to že má 2 sestry to uz nikdo nevi https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6iSVoC3AelM#at=20 já vás nepobíram
  • Oh god! -.- to jí fakt nemůže přestat závidět? Chodí s Louim..so what? El je úžasná holka a nezaslouží si tyhle vaše blbý závistivý kecy -.- Nesnášte ji? Proč sakra? co vám udělala? Protože chodí s Louisem? Představte si, že byste byli v její situaci.. "Fanynky" by vás nesnášeli.. jak by bylo vám?! hm?! Neztěžuje jí život!
    El je skvělá a krásná. Pro Louiho ta pravá.
    Adios, bitchez! :33
  • A jaký je v tom rozdíl? -.-
  • Zendaya123
    Všetko naj El *3* *4*
  • A co Perrie? Ta je také krásná, ale souhlasím s tebou. ;) :)
  • Hodí se k sobĕ.. Preju jim to..:) Jsem directionerka uz dlouho a nejvíc miluju Louise..:'3
    Kaaamo, držím palecký..:*..:)
  • Chodí s LouIM, ne s LouiSEM.
  • děláš si srandu? :DDDDDDDD
  • Tvůj jo??? Idol je to milionu holek, není jen tvůj, tvoje jsou maximálně jeho plakáty. A máš tam hrubku *3* Jo a Ell je nejhezčí holka na světe a k Louímu se hodí a moc.
  • Podle mě je namyšlená a Louis si zaslouží lepší *14* *16* !!!!!
  • oj tobě dobře jebe :DD
  • OMG ... ono se to i množí -_-
  • A tobě dobře jebe holka *1* *1* *1* *1* *1* *1* jdi k psychiatrovi třeba ti pomůže ... ikdyž... ty už jsi marná -_- ... platonická láska *1*
  • Jinak si normální?? *8* *8* *8*
  • Eleanor je úžasná holka :3 Mám jí strašně moc ráda a je krásná.S Louisem se k sobě hodí :) A DIRECTIONERKY který by jí zavraždily tak se klidněte ;) Louis pomalu ani o vás neví a milioooon holek ho taky chce -_-
  • joooo no já jí taky nesnášim !! ale je hezká ale nemusí nám brát Louise žejo ??
    *3*
  • ta mi sebrala idola je můj ,ne její.on mě podvádí je můj *10* je to blbka je tak hrozná že bych ju udupala do země at ho necha na pokoju furt se na neho sápe *10* *10* *10* kdyby ste me vyděly jak jsem se tady malem zbláznila dostala jsem šok *13* *9* *8* *6* *8* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit