Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chodí s LouIM, ne s LouiSEM.
    • A jaký je v tom rozdíl? -.-
  • Podle mě je namyšlená a Louis si zaslouží lepší *14* *16* !!!!!
    • I kdyby si jinou našel tak se ti nebude líbit *7*
    • Bíbí- např. tebe?
  • Eleanor je úžasná holka :3 Mám jí strašně moc ráda a je krásná.S Louisem se k sobě hodí :) A DIRECTIONERKY který by jí zavraždily tak se klidněte ;) Louis pomalu ani o vás neví a milioooon holek ho taky chce -_-
  • ta mi sebrala idola je můj ,ne její.on mě podvádí je můj *10* je to blbka je tak hrozná že bych ju udupala do země at ho necha na pokoju furt se na neho sápe *10* *10* *10* kdyby ste me vyděly jak jsem se tady malem zbláznila dostala jsem šok *13* *9* *8* *6* *8* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *9*
    • to je dobře alespon by byl klid od tvých TRAPNÝCH kecech:D!!!! *10* *10*
    • děláš si srandu? :DDDDDDDD
    • Tvůj jo??? Idol je to milionu holek, není jen tvůj, tvoje jsou maximálně jeho plakáty. A máš tam hrubku *3* Jo a Ell je nejhezčí holka na světe a k Louímu se hodí a moc.
      • A co Perrie? Ta je také krásná, ale souhlasím s tebou. ;) :)
    • oj tobě dobře jebe :DD
    • A tobě dobře jebe holka *1* *1* *1* *1* *1* *1* jdi k psychiatrovi třeba ti pomůže ... ikdyž... ty už jsi marná -_- ... platonická láska *1*
    • Jinak si normální?? *8* *8* *8*
    • joooo no já jí taky nesnášim !! ale je hezká ale nemusí nám brát Louise žejo ??
      *3*
      • OMG ... ono se to i množí -_-
  • Mám jí ráda ...je strašně hezká ..a navíc chodí s Louíím :-**
  • Myslím že jí to s Louisem vubec neslusi vypada jako zmokla slepice nic mene Louis je nejhezci z one direction mam ho rada a je mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc hezky *14* ale Harry Styles je take mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc hezky a oblibeny *14* *14* *14* *14* *14*
    • To že je oblíbení tak se ti líbí/máš ho ráda???A nic víc??Co takhle srdce??!!!! *9*
    • Co to kecáš moc jim to sluší jsou si tak podobný jsou krásný pár pořád se objímají a smějí ( a pusinkují) Jsou krásní *14*
      • Lilysek69
        A pusinkují? :DDD Za tři roky jen třikrát pusa :DDD Hah :DD
  • Eleanor mi není mc sympatická. Nic méňě se mi nelíbí modelky. Ale s Louisem jí to sluší. Nedivím se ani, že spolu chodí určitě se už dlouho znají když se oba narodily v Doncasteru(ale to jn typuji). Tak i ak jim t moc přeji.
  • Nevím, ale není mi moc sipmatická *9* *3*
  • Taky si myslím, že jsou s Louisem skvělý pár.
    • že jo *3*
  • Pokud někdo hledá novinky o Eleanor denně přidáváme na tenhle blog. Budeme rádi za každou návštěvu :)
    http://calder-online.blog.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit