Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale ako je Fake? *8*
    • Ewiksouis
      http://www.youtube.com/watch?v=uGZS4mrycDM
  • Ewiksouis
    Eleanor je fake a . prostě je, tak se s tim smirte! copak je normalni ze se se svou dvojnici strida u louiho? fake!!!!!!!!!! vubec se neschováva pred focenim a tak... takze O.Y.E.A.T.T.
  • Zkuste napsat do google vyhledávače: Christina Calder, Talisha Calder,Gretchen Calder a pokažde se vam na obrazovce objevi ta sama (podobná)Eleanor Calder... tak co?
    • Jo ale EL má dvojče Tinu jen to nikde neříká!! *2* *1*
    • skusila a je to pravda *3* *3* *3* *3* *3*
  • Eleanor je fake!!!!!!!!!!!!!!!!!!! copak to nevíte...
    • já s tebou souhlasím. Těch ''Eleanor'' je už trochu moc, je to celkem viditelný
    • Jestli je Eleanor fake tak ty si taky fake a nebo úplně vypatlanej člověk,jenom závidíš,ře nejsi jako ona!! A i kdyby byla fake (což není) tak je stokrát lepší člověk než ty!!
      • http://www.youtube.com/watch?v=uGZS4mrycDM tak co?
  • Hel oni jsou s Louisem zasnoubení? *8*
    • fakt??Napište mi jak to vííte!!!
      díky *7*
    • Ne nejsou. Je to tam chybně napsaný -_-
  • Nic proti, ale nechápu co na osobnostech dělá Eleanor, když žádná modelka a ani herečka nebo co to tam má napsaný není. Prosím, hlavně mi tady nepiště, že modelka je když jsem s ní žádnej pohotoshot ani modní přehlídku neviděla. Jestli vy jo, tak poprosím o zaslání. Eleanor moc nemusím, ale jejich vztah s Louisem respektuji a i když je on šťastný, tak jsem šťastná i já! #IDontlikeElounorbutirespectit
    • LarryForever
      Souhlasím na všechno, až na tu poslední větu. Loui s ní šťastný není. :)
      • jak to víš??? *13*
        • Zastánkyně Eelanuor, podívejte se, jak se chovají když si myslí že nikde v dohledu nejsou kamery !!!!! Eleanuor není real !! A nejsem Larry shippers, El je mi prostě nesympatická !!!
    • El pracovala jako modelka pro Hollister
    • Neznamená, že když si neviděla žádnej photoshoot ty, že El není modelka. Proč by být nemohla. Vysoká, hubená, hezký rysy, nádherný vlasy a tak... Nevidím jedinej důvod proč by nemohla být modelkou.
  • Ale to je můj manžel ty Pipko!! *16*
  • DomiTommo
    Ona jě úžasná,dokonalá a pro Louiho ta práva :) Tak všichni co ji nadavate se jděte vycpat protože ste jen naivni pipky :D
    ES forever :33
    • jo přesně!!!PLNĚ S TEBOU SOUHLASIM!! *1* *14*
    • Hele nevím jestli máš zavřený oči nebo co ale: http://www.youtube.com/watch?v=uGZS4mrycDM a koukni se na cele... *16* chudacek lou *13*
    • Ale Loui je můj:**
      • Haha!!Ted ještě aby opravdu byl !!
        To může napsat každej!
  • Nechte El napokoji. Vy sice říkáte, že chcete s Louisem MOOC chodit, ale kdyby se to fakt stalo (což se nestane, protože pochybuju, že by někdo z kluků chtěl takový uječený a neslušný krávy), tak jak by se vám líbilo, kdyby na vás takhle někdo nadával, aniž by se uráčil vás poznat...??

    P.S. A kdybyste fakt měli Louise rády, tak mu přejete štěstí a to platí i o ostatních klucích z 1D, vy nány!! *10*
    • To je pravda... *8*
      Já sice na Louise nejsem, ale fakt je to tak...
    • Presne!!!!! A narozdiel od vás blbých kráv ona je pekná a vidno že je s Louisom štastná a ked sa rozídu alebo zasnúbia bude to ich vec a nie vaša!!!! Tak na nu nehrešte!!!! El má ovela lepší život ako vy. Ako a vy si myslíte ked tu napíšete že ju nenávidite a podobne tak sa rozplače a rozíde sa s Louisom. Ja im to želám a ked sa rozídu fajn, ked sa zasnúbia fajn. Je to ich život tak sa im do necho nepletne!!!!
  • Holky, vy všechny byste se měly uklidnit a jít předvádět ten svůj "hezký" slovník někam jinam.
    El NECHODÍ s Louim, není pro něho ta pravá, nehodí se k sobě.
    Takže radši zavřete huby a běžte si hrát ven. Bude to užitečnější, než když budete nadávat na holku, která s Louim nemá skoro vůbec nic společného.

    Ahoj a nazdar,
    Larry shipper. xx
    • Kdybys Louise měla alspon trochu ráda, tak bys měla mít radost že je štastný, on má El rád, tak jí nech už konečně na pokoji! PS: Úplně miluji ty dětský faninky, který nemaj rádi každého kdo se na ně podívá! Jo a já mám kamarádku která jí taky moc ráda nemá, ale říká že se ks obě hodí, tak nevim co tady nacvičuješ.
      • Ewiksouis
        Jak víš že má Eleanor rád? Co když má rád Harryho? *3*
    • Jsi si jistá že El Louise nemiluje neboco? to jim tak závidíš? t\ jsi asi nikdy nepoznala pravou lásku co?? přestan se do El a Louise navážet
      H
      Nazdar
      Eleounor shipper *13* *16* *12*
      • Omg, nejdřív se to nauč psát a pak kecej takový blbosti. Píše se to Elounor ne nějaký Eleounor.
    • ses si nejak jisty/a ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit