Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LoveYou_Austin
    Nevedela som že má ešte dve sestry - takže sú drojčatá
    • Ne su El má len 1 sestru..
      • El VLASTNÚ sestru nemá vôbec, len nevlastnú :D Ale každý si to domyslí, ako chce. :D
  • Jděte s tím LS už všichni někam. S Louisem jim to sluší. To zasnoubení bych jim přála. To taky není jednoduchý mít furt za sebou média.
  • neco vam reknu na osobnostích jsou kraviny a lži pulka s toho nejsou pravda *7* *8*
  • ona si ho vzala mrcha
    *10*
    • ona si ho nevzala nebo jo
  • eleanor fetuje *3*
  • LarryForever
    Co dělá na osobnostech, když nic nedokázala? To, že je podstrčená Modestem k Louisovi ji nedělá slavnou. -.-
    • Ewiksouis
      presne
    • nezáviď, dělá tě to ještě trapnější než doopravdy jsi. Je to od tebe trapný!!! *6*
    • děláš si srandu?
      někoho třeba inspiruje, chápeš? je krásná a to jak zvládá ty hejty od takovej lidí jako seš ty, já a spousta dalších lidí třeba obdivujeme.
      A navíc, není podstrčená modestem, kdyby Louis byl gay a chtěl být s Harrym tak by s ním byl.
      Už vás mám fakt dost. Pak se na nás nemají všichni dívat jako na nenormální fanoušky.
      • Lilysek69
        Normální člověk: Zlato, já neřekla že El není krásná ;) El je dokonalá, nádherná, chytrá a milá a chtěla bych vypadat jako ona :33 Ale jsem LS a to nezměním. Lou není s Harrym protože museli podepsat smlouvu s Modest, že jsou všichni z One Direction heterosexuálové ;) Ale jestli Lou řekne,že je s Harrym tak zřejmě ztratí hodně fanoušků a pak kdo je tu nenormální ;) Když bude s El-já to vezmu :3 Miluju Elounor, ale to nemění fakt, že jsem Larry Shipper. Ale zřejmě už nikdo nechápe,že nejsme ES a LS, ale máme být Directioners family.. A to už dávno nejsme.. :(
    • Lilysek69
      Je herečka.. Chodí s Louim :DD Hraje ten dokonalej vztah s Louim :DD Ale Harry nic hrát nemusí <33 Ten je s Louim PER-FECT :3 :D
  • eleanor se rozesla s louisem ze tam nema vztahy
    • LarryForever
      Ona s ním nikdy nechodila (y) :D
  • HannahPayne
    Proč jí nejde přidat vztah s Louisem Tomlinsonem ??? Už 3 týdny to píše- Tato vazba již čeká na schválení!! Tak to ku*va schvalte !!!
    • Lilysek69
      Protože Lou chodí s Harrym :P :*
    • Protože ona pravej vztah s Louisem nemá, tak kdo by to schvaloval?:) ;DD
      • Loui chodí s EL! A ty vaše kecy jsou debilní! S tím se prostě smiřte.
        • Lilysek69
          Hele vy si neumíte vymyslet nic originálního a my jsme debilní? :DD Záchvaty smíchu.. :DDD Ano Lou "chodí" s El :P :DD Nemám nic proti El, mám jí ráda. Ale nesnáším ES co si myslí, že jsou best a LS naprostý debilové :DD
        • Loui chodí s Harrym:D
  • Kde má vztahy? *8*
    • Ajo Max tu chybí :D
      • ty taky *4* *4* *4*
  • ale jestly je tehotna tak ju nemam rada a ani nevim jak vas to napadlo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit