Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu proč se tady všichni hádáte jako blbí. Někdo je ES a někdo zase LS.
    I kdyby měli nějakou smlouvu tak vy jim do toho nemůžete kecat. Nikdo z vás. Já si myslím, že nikdo prostě lásku předstírat nemůže. Nemyslím si, že by El byla tak chudá aby si takhle uboze musela vydělávat a mohla by být s někým koho by upřímně milovala a tohle by jí nestálo za to aby byla několik let nešťastná. To by nechtěla i kdyby byla mrcha. Tak už se vykašlete na ty hádky a konečně se chovejte jako lidi. *3*
  • El je normální krásná holka a nechápu co proti ní někteří mají. Zkuste se vcítit do její kůže. bylo by vám příjemný kdyby o vás všichni říkali, že jste jen najmutá přítelkyně pro Louise Tomlinsona? Líbilo by se vám kdyby vám lidi přáli smrt, nadávali vám atd... Myslím, že ne takže byste se s tím mohli už konečně trochu uklidnit!!!
    • Uklidnit by ses mohla i ty. Přestaň LS házet do jednoho pytle. Třeba já bych Eleanor smrt nikdy nepřála a stydím se za ty, co to dělají.
    • Adri_xx
      Nikdo jí smrt nepřeje, takže keep calm. A ne, NELÍBÍ se nám, když vy přejete smrt nám.
    • "vcítit do její kůže" promiň to neumím :ú nikdy si mě jako fake přítelkyni nikdo nenajmul :/
      • Sakra už by vás měl fakt někdo praštit (LambertGirl) kde jsi LambertGirl přišla na to že je najatá, znáš jí?? nebo ti to snad řekl ten co jí najímal? nebo jak si můžeš být tak jistá!!! nikdo to na 100% vědět nemůže, a jestli tvrdíš, že ty jo, tak jsi husa!! sice tě neznám a ani nechci, ale už jen z toho cos napsala, chápu, že tebe by si asi nikdo nenajmul ani jako nevím na co!! a Louis už vůbec ani kdyby ses do El převtělila :P
        • a tebe nikdo ze ty jsi kralovna ne..r mne fakt mne ne.. r *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *12* *12* *12* *12* *10* *10* *10*
          • nejdříve se nauč psát!! :P a královna nejsem nebo o tom nevím :P ale nejsem natolik vypatlaná jako někdo!!
            • Btw, psala jsem to ze sestřina pc, takže je tam její nick (:->), čímž se ti omlouvám zlato
      • bylo tam ZKUSTE! jestli sis toho nevšimla a pokud si myslíš že by kdyby tě Louis znal tak s tebou chodil??????? jestli jo tak jseš fakt najivní blbá kr**a!
    • snazis se jen o to aby ti vsichni davily like ze huso *16* *16*
      • a ty se sklidni zoe!!!
  • mne pripada el jako monster bez urazky komu se libi el tak at se jim libi komu se nelibi tak at nani sere ale prosim vas prestante tam psat kraviny tady holky jsou konecne normalni a pisou normaly tak se snema smirte
  • Vy jste vážně jako ti novináři! Že Loui požádal Eley o ruku, to se jenom proslíchá, ale jako vy jste tak hrozně hrozní! Vy vážně uvěříte všemu, co se na Os. píše! On/a má pravdu, i kdyby sem někdo napsal, že třeba Zayn chodí s Eley, tak byste tomu uvěřili!!! A Eleanor není mrcha, podle mě je to krásná holka, která má Louiho ráda a dokazuje to tím, že se nefotí polonahá někde jako Miley..!!
    • Adri_xx
      Prosimtě, co to kecáš? Nefotí se polonahá jako Miley (která je zpěvačka, takže jak to můžeš srovnávat?!), a to je důkaz proto, že miluje Louiho? lol
  • na osobnosti si každý píše co chce, např.. nial chodíl s 15 letou Američankou!! tu si z vás někdo dělá srandu, a vy hned: důkaz, atd. když by tu někdo napsal, např, že Loui už není s El ale má nějakou novou, tak byste se zbláznily!!
  • podstrčená Modestem? a na každém kontinentu má asi klon, ne?? bože vy už fakt nemáte co dělat, že vymýšlíte také kraviny.. kdyby byl gay, tak by nemusel dělat, že chodí s El, mohl by být jednoduše singl.. a pochybuju že by snesl hrát vztah s někým koho nemá rád.. to by ho ani Modest donutit nemohl, aby hráli štastný pár.. a z videí nemůžete nic vyčíst, dejte na youtube Narry a bacha abyste se nevyvrátily!!! vidíte, co vidět chcete!! a mimochodem měl holku i předtím, a Harry taky!!
    • Subtrop
      Dříve jim bylo tak 16! Našli svou PRAVOU orientaci ty hlavo dubová.-_- Už dříve Modest! (akorát pod jiným jménem) podstrčil u jiné skupiny beard, ten kluk "chodil" s holkama ikdyž je to a byl to gay, teď má manžela.
      • vím že už u UnionJ to tak bylo!! a jasně, uviděl Harryho a najednou se přeorientoval!! to nejde lusknutím prstu ( kámoš má stejnou zkušenost!) takže sorry ale něco o tom vím! a když se na sebe nějak podívají nebo usmějou, tak je to láska?? z videa to nevyčteš ani kdybys to sledovala den co den... a jestli ti to nestačí, tak si na youtube napiš Narry a nevyvrať se, nerada bych tě měla na svědomí :P
        • To není o žádném lusknutí prstu, prostě to tak je já mám taky pár kamarádů gayů a vím o co jde, spoustu klůku prostě chodí s holkama než se vyznají samy v sobě, holky je můžou přitahovat a můžou je mít rádi ale po citové stránce se prostě nemůžou nikdy zamilovat a být šťastní a tak to prostě podle mě má Louí. To co Lou a Harry mezi sebou doopravdy mají neví nikdo ale mě třeba některé videa opravdu přesvědčili a nejde o nějaké doteky nebo obejmutí, ale to jak se jeden na druhýho díva, nebo jejich žárlivé reakce, to jak o sobě mluví nebo když odpovídají na intimní otázky vždycky se na sebe podívají a podobně! A Modest, prostě tomu věřím že El podrstčili Lou jí má rád ale podle mě není zamilovaný, dívá se na ní jinak než na Harryho, prostě je to můj názor ať je to tak či ne, za tím si stát budu! A Niall s Harrym jen dělají kraviny a šahají na sebe ale tam je to uplně očividný že je to jen ze srandy. A ještě chci říct že proti El vůbec nic nemám, je hezká třeba i hodná ale já opravdu mezi ní a Louím nevidím jiskru. Takže toto je můj názor tak mě neukamenujte! :)
          • muzu ti rict ze si mela dobry den ze delas komentare
  • Nemam jí ráda ukradla mi LUÍÍČKA *14*
  • CO kdybyste vy všichny jsem už přestali psát ty P*čoviny.
    !!!!!
    ffwcio! :/ *6*
  • *16* *16* *16* *16* neznasam EL
    lebo milujem louiho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • i kdyby si louis nasel jinou holku tak by se vam stejne nelibila tak ji nachte bejt. jste debiln9 nebo co.
    • Já ji mám docela ráda, přece jenom je to taky Larry Shipperka ^^ Omyl. My nechceme, aby si našel jinou holku, my chceme, aby už Eleanor skončila smlouva s modestem, zlato :*
    • je to proste st* tka , co ti budem povedat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit