Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kde to zase kdo slyšel že je těhotná? to je absolutní blbost tohle
    • Jo!! a navíc to nemáte potvrzené, takže klídek, jo? Jo a kde má El vztahy?!
  • podivejte holky jsme DIRECTIONERKY a ty by meli drzet pri sobe a kdyz rikate neco takovyho vzdyt tim netrpi jenom Eleanor ale i Louis a myslim ze kdyz jsou kluci stastny tak jsme i my ne?? tak ji nechte bejt jaka je hlavne ze se maj radi tak nereste takovydle kraviny jako jesli jsou zasnoubeni nebo jesli je fake je to jeji zivot VY TAKY NEJSTE ZROVNA NADSENY KDYZ VAM TREBA MAMKA PROHLIZI VECI to je uplne to sami tak to nechte a budte RADY S NIM *3* *3* *3* *4* *4* *4*
  • No jasně hele, to dítě bude hnusný po ní.. *16* *16*
    • ?!! si děláš srandu, že?! krávo, jak tohle můžeš proboha napsat?!
    • Kdo je pro tebe hnusný??!Krávo závistivá!
      *8*
  • El je vážně těhotná???
    • Prej ne jenom se přejedla :D A vůbec to není na břiše!!!Ale přála bych jim to!! *14*
    • No jasně hele, to dítě bude hnusný po ní.. *16* *16*
  • #NOH8 ale proč je na osobnostech když nic nedokázala? Není modelka,zpěvačka ani tanečnice..
    • Lilysek69
      Protože hraje už tři roky film jménem "Elounor" :DD
    • Twl vzdyt je to modelka!
      • Aha, modelka, jasně, pošli mi fotku z nějakýho focení. (y)
        • to by jsi nesměl(a) být úplně blbej/blbá a trochu hledat. myslíte, že oni to mají jednoduchý? všude mají za sebou média. Je mi z tebe na nic, měl(a) by sis to zkusit. Ale to bys musel(a) mít aspoň nějakej talent kromě pomlouvání a závisti. Je mi z tebe na nic.
    • 1.hrála ve filmu
      2.Dělala modelku pro Hollister
      3.A modelka je na částeční ůvazek *3*
      • 1.hrála ve filmu
        Jo a v jakým? :DD
        2.Dělala modelku pro Hollister
        Loui sám potvrdil že nedělá ale že by mohla.
        3.A modelka je na částeční ůvazek
        Jen že jsem jí na žádných předlídkách,fotkách ani tak neviděla;)
  • preju jim to *3*
    • Já takéééééé!!! *14*
  • eleanor se mi začala líbit. je moc sympaticka *4* *1*
    • Já ji mám také moc ráda *15* *15* *15*
  • Je to pííínda!!! a herečka neni ani midelka!!!
  • JÁ osobně mám Eleanor strašně ráda je krásná,moc jim to s Louisem sluší a moc jim to přeji!!!Já ji beru jako Vzor v oblíkání .Nemyslim si že je FAKE a i kdyby byla tak se na to nic neznění pořád bude krásná A hezky Se oblékat.Kdybyste věděli kolik celebrit má tajností,tak proč řešíte zrovna jí,která vám nic neudělala!!!Nedokážete si představit pod jakým tlakem musí žít když tohle oní tvrdí velká část Directioner.Vám by se s tím taky nežilo moc dobře!NECHTE JÍ BEJT stejně NIKDY s LOUISEM nebo ským koliv z 1D nebudete chodit!!!Možná jo ale pochybuji!!!! :L
    • LarryForever
      Obléká se jako moje babička. O.o
  • To si říkáte fanynky, když nadáváte na Eleanor a holky kluků z 1D. Místo abyste jim přáli, že mají holku se kterou jsou šťastný. A jak na 100% můžete vědět, že se nezasnoubili, osobně si taky myslím, že je to blbost, ale přála bych jim, aby se jednou zasnoubili, pochybuju že nějaká z vás se s nim znáte a máte potvrzenou tuhle informaci přímo od něj. A taky těch keců, že je Eleanor fake, jen závidíte a plno z vás by chtěla být alespoň z poloviny tak hezké jako ona. 1D nestojí to takový uječený, zakomplexovaný "fanynky" jako jste vy.
    • LarryForever
      Závidíme? Aha, jasně. My jen máme narozdíl od vás oči a vidíme, že Louis s Eleanor spokojenej není. :)
      #LarryShipperForever
      • Moje řeč LarryForever, Eleanuor podle mě není real ;).
    • Plně s tebou souhlasim!!!!! A děkuji že jsi to napsala!! :D
    • Nezasnoubili se byl to jen drb, ale snad jednou *14* Eluonor forever <3
    • Ewiksouis
      Já jim to taky přeju, ale co když vážně existuje nebo spíše existoval Larry? Tak by jim v tom případě musela Eleanor zničit vztah ne?
      *9*
    • Moje řeč :)!!!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit