Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co proti ní furt něco máte?!? Nejsem ani ES ani LS, takže se do toho nerad/a pletu.je vám jasný jak jí asi může být když ji tady furt někdo uráží, jak by bylo vám kdyby na vás takhle někdo nadával! Proberte se lidi, máme být rodina a né rozdělení na dvě skupiny! Jestli chcete aby byl Louis šťastný tak mu vztah s El budete přát.
    Co když si ji Louis bude chtít vzít? co potom? přestanete být Directionerkami? Měli byste být rádi, že je Louis šťastný a ne furt kecy "Louis je můj měl semnou chodit" proberte se fakt, vždyť jste jedna z několik miliard fanoušků, ani pomalu neví, že někdo takový existuje, vím jen že si Directionerka a né člověk který si ho přivlastňuje
  • Vy snad jste padlí na hlavu...Asi jste zapomněli kdo jsme co ?!!
    Kdysi jsme bývali DIRECTIONERS nemocnější a největší fandom světa překonali jsem i Bliebers, a teď se tu hádáme kvůli této kravině...
    Jo napsala jsem kdysi protože už nejsme Directioners teda já jo, ale vy ne vy jste se rozdělily na Elounor shipper a Larry shipper...
    Vy ani nevíte co děláte, vy nevidíte že to ostatní fandomy toho mohou využít a rozdělit nás úplně...
    I když nejsem ani Es ani Ls, ale přikláním se k Es, protože si nemyslím že by El, šla do toho, dělat někomu ,,přítelkyni" nemyslím si že by El to udělala, protože kdyby do toho šla tak si musela uvědomit že denně bude dostávat několik nenávistných zpráv, dopisů, narážek apod..El není tak chudá aby si vydělávala touhle ,,prací."
    Nechápu proč ji nadáváte, proč zrovna jí!!Nadáváte i Perrie jenom proto že chodí se Zaynem a mají se rádi a budou mít svatbu.... Nadávali jste i Dani, víte když Liam a Dani byli spolu tak když El dostala nějakou hnusnou zprávu Dani ji se vším pomohla protože ona si tím prošla od začátku.... a teď už ani spolu nejsou, a stejně nadáváte i Sophii, jasně já ji taky nemám ráda protože jsem PAYZER shipper, ale nenadávám ji, nevnímám ji!!! Chci se vás zeptat co uděláte až si Harry (neříkejte že je gay -_-) a Niall najdou přítelkyně to je budete až do konce života nenávidět !!!Vy byste se měli probudit !!!!
    Když ji nemáte rádi tak ji nevyhledávejte, neřeš te ji stejně jako já to dělám u Soph...Víte,ale když nadáváte holkám a posíláte jim nenávistně zprávy tak si myslíte že ji ublížíte, ale možná ji ublížíte, ale vím ublížíte klukům...Vzpamatujte se!!! Kdysi jsme byli DIRECTIONERS bláznivý a všeho schopní, a teď jsme co ??? Elounor a Larry shipper..
    Toto je pro všechny, zamyslete se nad sebou a to co jim budete posílat, jak už jsem řekla El možná ublížíte ale víc ublížíte Louisovi...
    • Z toho co jsi napsala jsem nepochopila ani slovo :D co je El, Es, Ls...? :D
      • Že býýý... El=Eleanor, Es=Eleounor Shipper/s, Ls=Larry Shipper/s :DDDDD
        Jinak já to docela chápu, je to dobře napsané:)
        • Niki
          Děkuji, snažila jsem se :)
  • Polovina vás tady má pravdu.. Ti dva se mají rádi, tak proč jim v tom bráníte?? Myslíte si ,že když jí budete vyhrožovat smrtí, tak, že tomu pomůžete?? NE, Louis si ji bude víc bránit a přestane nás mít VŠECHNY mít rád, jak teď má!! Vzpamatujte se - stejně žádná z vás s ním chodit nebude -_-
  • janinka474
    Nechápem čo máte proti Eleanor!
    Páčilo by sa vám keby tak urážali vás. Spamätujte sa!
    Pre info ona má dvojča!!!!
    • Ty jsi normálně kulovej blesk hele :DDD to je starý že má dvojčata :PP
  • Jako sorry, ale tohle je už moc. :'(
    Mylela jsem, že Directioners jsou jedna rodina..ale to jsem se asi dost mýlila.
    Já osobně jsem za to, že když bude s El, budu happy.. a i kdyby se ukázalo, že to tak není a je s Harrym.. byla byc stejně ráda. Ať už je Loui s kýmkoli nemusíte jí "hejtovat", vyrožovat smrtí apod. Nikdo nemá důvod nesnášet ji. Nikdo. Ani já, ani vy, ani nikdo ostatní. Znáte ji snad osobně? Předpokládám, že ne. ;/ Tak se proboha, lidi, zklidněte. Vážně.
    A jinak ten popisek.. "Spekuluje se o tom, že pracuje pro agenturu MODEST a v roce 2011 začala dělat společně se svými domnělími dvojčaty tzv. "beard" Louisovi Tomlinsonovi, aby pomohla zakrýt jeho vztah s Harry Stylesem."
    Oh God... ZA CO?! :OO *13* *13* *8*
  • Nechápu co proti El máte :( ona vám nic neudělala! Nenávidíte ji protože chodí s Louisem? Tak to ste ubohý.. Ona ho miluje a on ji taky copak to nevidíte? Nechápu Larry Shipper, copak vy chcete aby byly gayové? Nic proti gayům nemám ale tohle je už moc. Lidi proberte se! Buďme Direction rodina všichni pohromadě a né rozdělení na 2 půlky (Elounor,Larry).
  • prebrala mi kluka louis mel byt muj kluk
    *16* ona je pííííííííííp
    • R U kidding??? Jsi magor!!??!! Jako já nechápu, že si tohle jen můžeš myslet, a už vůbec to sem napsat!! To je inteligence na nule, tvl.. idiotismus -____-
    • Tak se neposer *16* *16* *16*
  • milovať eleanorku .. je ako velkej chodiaci peniska
    *12* *12*
    ja mť vlasy jak hoveno ale eleanorka mať vlasy ako petržlenka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    ja milovať sama seba .. ja mať moc velky penisko ♥ milovať ho
    je takej sekši jak paradajku
    *8* eleanorka ani nemať penisk
    u
  • oholim si hlavu *16* *16* *16* *16* *6* *8*
  • namyšlena barbina,jedovatá ropucha,pi*a ku*vička kr*va kéž by ho nechala konečně na pokoji *7* *9* *10* *6*
    • doufam ,ze sis cetla louisuv zivotopis ma rad holky ,ktere jsou mile ,s myslem pro humorem a hezka
    • Hej jako newim co proti ní máš! El je hodná , milá, S Louím jim to sluší.
      Ani ji neznáš tak jí laskavě nenadávej a takové kecy že je p*ča, ku*va apod. si strč někam do pryč ! *10*
    • maš peniska ? ja mat velmi velkeeeeeeho penisku
      • Co to meleš za kraviny prosím tě???
    • Jdi do prdelky nebo te tam sama vopcham ty penise
      *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • abys s ním mohla být tak ty co? :P tak nechci ti brát iluze, ale to se ti asi nepovede.. a když o ní takhle mluvíš, tak to vypovídá jen o tom, že jsi žárlivka, co jen závidí :P :P *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit