Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy jste asi totálně vypatlany. Proč toho nenecháté? NecháOu o co vám furt jde? Co vám na El vadí? Proč ji nenavidíte? Co vám udělala? Že chodí s Louisem? Nějakej šašek něco vymyslí a vy tomu všichni jak ti borci věříte? A třeba to ani nemusí být pravda. Už se zklidněte.
    • Přesně, většina co ji hatuje, tak zavidi. Ja ji taky závidím, to je jasné, ale vím, ze sen je sen a nebudu hatovat holku, kterou proste Loui miluje.. Bych se pak sama za sebe styděla
    • jj ať už je nechají na pokoji *16*
  • Bože, vy to tu řešíte a rozebíráte, jako kdybyste o tom rozhodovaly, proč toho nenecháte? LS si myslí to a ES zase něco jiného.. ale pořád se navzájem přesvěčujete a dohadujete, že VY máte pravdu. A jak to víte? jste s nimi snad mluvily?? Když se nebudete navzájem provokovat tak každý bude OK. Důkazy typu ,, na fotce je to jasné" žádné důkazy nejsou, tak uvidíme, ale do té doby by se to snad dalo vydržet v klidu.. Stejně když pujdete na koncert, tak nebudete řešit jak se na sebe podívali, ale budete tancovat, zpívat a užívat si, že vůbec přijeli do takové díry jménem ČR.!!! *3*
  • nepripada vam v galerii na 47 fotce jako miley cyrus
  • Hej vy jste tak vypatlaní že to až bolí... Jak mužete ku*va napsat do povolání Louisovo přítelkyně, když už tak Louisova!!!!! Jsem LS ale nechápu jak to bylo myšleno to Louisova přítelkyně... Jestli jste to mysleli jakože jí hraje a dělá pro Modest, tak to je potom Ok... :D a sorry ;)
    • ano tak to bylo myšleno :) *4*
    • A zapomnělas dodat, že se objevila její čtvrtá, naprosto identická sestra ;);):P

      Bože tohle už je fakt na psychinu.
    • Bože ty jsi ale ..(nenadávám), jak chceš, mel si to svoje, kecej di to dokolečka dokola, když ti to dela dobre a cítíš se pak chytre a lip..
  • Vy si stále neuvědomujete , že kdyby byla Eleanor jen nějaká náhražka tak by si managment nikdy nemohl dovolit použít dvě dívky , které by byli v něčem odlišné. Já nevím jestli jste tak vypatlané nebo tak nedospělé ! Měli by jste už trochu racionálně přemýšlet a ne stále jen to svoje. Snažíte se najít kdejakou blbost , která ukazuje to , že El a Louis nejsou opravdu spolu. Toto video je na vaší debilitu přímo PŘESNÉ! http://www.youtube.com/watch?v=JANYVj6si3U
    • to video je nej :D :D a LS tak si jděte na LS stránky :P
    • proč je tam odkaz na zerrie? ty sou okey
    • Přesně! miluju tě!! *1*
  • sofiebestcool
    eleanor calder prostě no comment *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *11*
    • hele!!!NA TEBE NO COMENT TY KRAVO!! *10* *10* *10*
      • Co tu nadáváš, někomu koho neznáš? Pak jsi sama kra*a :'(:/:P
    • Tak nekomentuj :P
  • vsechny mate pravdu ale kazdy si eleanor predstavuje jinou louis ji ma rad jaka je a zadne nadavky se k ni nehodi tak toho prosimvas nechte a budte schopni to pochopit *4* *16* *4* *16*
    • Sorry, to asi nepochopíme..... :(:D
      • hele tys to asi nepochopila
  • pro ty co si myslí že je úplně v pohodě a že je normal tak se koukněte na tohle videjko a hned určitě změníte názor http://www.youtube.com/watch?v=K8p9eAEmZ3o
    • Tak hele.....Tak jo začnu víškou, asi tě to nenapadlo ale záleží a na tom jak máš vysokou podrážku, já měřím 163 cm ale někdy i 170 cm a víš proč?? Protože mám hodně bot s různě vysokou podrážkou.a nos znáte plastické operace a kdyby něco, záleží z jakého úhlu je to focené, vím to protože moje teta je fotografka.a úsměv záleží na tom jak moc se usmějete, já taky na každý fotce nemám stejný úsměv.a obočí znáte něco jako pinzetu?Já taky i mé kámošky nemáme pořád stejné obočí, každý měsíc ho máme jiné(skoro každý). A to oblečení a tak záleží jak moc to máte upnuté a záleží taky na tom jaká je to velikost. A ještě něco Gretchen, Tina a Eleanor ?? Pěkná kravina nemyslíte že by bylo i něco jiného než jen pořád fotky, fotky ?? Zkuste i jiné důkazy než fotky... a ještě vlasy nikdo nemá každý den stejné vlasy...Znáte něco jako kulmu žehličku, nebo si zkuste na večer udělat cop nebo drdol a uvidíte....To je vše co jsem k tomu videu chtěla napsat....a navíc 22.2 má Louis něco ohlásit, tak si počkejme.. A jestli víde na jevo že Larry je real, stejně svůj názor nezměním.....
      • jo, uplně s tebou souhlasím, jim asi nedošlo, že existuje něco jako podpatky, kulmy, žehličky, i ta pinzeta a že se vždy nesmějeme stejně. Jako nejdříve má dvojče christinu a teď už i trojčata, no to by mě zajímalo jak je možné že stále nějací sourozenci přibývají..

        Nemůžete fotku brát za důkaz přes který nejede vlak.. záleží na mnoha věcech když se fotí.. já si taky udělám 10 fotek, kde si pozměním vlasy, vezmu jiné boty a jinak se usměju a prostě budu vždy trochu jiná

        Tohle video stejně dělal nějaký její hater-LS.
        • Hey, přesně já nechápu co vám na ní vadí ?!Ale vím jedno nadáváte jí protože ji závidíte.... jinak aspoň jedna kdo mě tu chápe :)
  • proč ten její životopis psal hater 1D? *9*
    • tak to by mě taky zajímalo.. a proč tam má, místo narození Doncaster, když se narodila v Londýně? *12*
      • Nenarodila se v Londýně ale v Manchesteru když už:)) *3*
  • nechci se hádat, ale když má teda to dvojče tak jakto, že o ní není záznam.. v roce 1992 se v anglii ani walesu žádná christina calder nenarodila, http://www.genesreunited.co.nz/search/results?sourcecategory=life%20events%20(bmds)&collection=births%20utf0026%20baptisms&datasetname=england%20utf0026%20wales%20births%201837-2006&firstname=christina&firstname_variants=true&lastname=calder&birthyear=1992&birthyear_offset=2

    El tam najdete ale Christina tam prostě není

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit