Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro ty největší debily píšu že je pravda že El má dvojče ano je to tak.... a jestli jste ji nikdy v životě neviděli tak to máte smůlu protože ona má dvojče Tinu.... Tak držte huby a nevymýšlejte si vy chytrolíni co nic vlastně ani nevíte, najděte si Tina Calder v Google obrázcích a tam s vám vše potvrdí debilové!
  • Prej modelka aha *15* *15* A dvojčaty joo? Ještě aby nějaký měla! *15* *3* Larry Stylinson je jen výmysl někoho kdo spadl z něčeho vysokýho a nebo se styděl zasvoji sexuální orientaci...ale stejně si myslím , že takový věci o jejich soukromí bychom neměli řešit *3* Je stejně jedno o koho je Louis nebo Harry zamilovaní , ale jestli jsou šťastní *4* To je důležitý...Já miluju všechny tři a nejradši bych byla kdyby z toho vznikla švédská trojka *15* *14*
  • Hele dívky,každá má svůj názor.. Já si osobně myslím že se k sobě moc nehodí,ale to neznamená že jinak Eleanor nemám ráda! El je moc hezká ale nějak se mi víc Loui líbil s Hannah Walker(příde mi že s ní byl šťastnější). *3* Ale když jsou kluci šťastní,my (správné directionerky) by jsme měli být taky. *7* ALE NEJVÍC SE MI LÍBÍ LARRY STYLINSON *14* *14* *1*
    • Souhlas. *15* *2*
    • nn *5*
  • to už jste si nemohli vymyslet smysluplnější volovinu, než že má dvojče..to už jste si rovnou mohli vymyslet že na každém kontinentu má klon.! když jí nemáte rádi tak tu nechoďte, klidně si myslete, že je s ním jen pro prachy, vaše věc, ale třeba já si to nemyslím a mám pár Loui+ El ráda. a nikdo nemůže vědět jak to mají oni dva..
  • Myslím že o těhlech konverzacích že Louis je s Eleanor strašně štastnej jsou jen výmysli *16* a ted ta aféra s tím že má El dvojče !!! proč tady neřešíte tohle !!! jste fakt magoři a myslím že tady řešíte úplné blbosti !! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Louis není s Eleanor štastný ... El s ním chodí jen pro prachy a slávu !!!!!!!!!
    • Správně :-) :-) !
  • proč tu má napsané Eleanora?? a co tam s tou modelkou? tak jestli není, tak jí to od tama dejte pryč..
  • LS, bojujete proti tomu aby se jim říkalo buzíci,a sami z nich buzny dělate :/
    • Já proti tomu nebojuju :D
      To akorát vy pošahaný ES si myslíte, že gay je nadávka nejhorší ráže -.- Je mi vás líto, vážně... -.-'
    • Tak tohle už je ohrané :DDD
    • nám jen vadí když někdo homosexualitu bere jako urážku :)
      • KOnečně někdo rozumnej!! *14* *14*
  • žádná ES a LS! :D Directionerka debilové!!!
  • je naaaaadherna *14* hned bych si to s ni vsechno vymenila *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit