Přejít na výpis diskuzí

Eliška Bučková

OSOBNOST 1.2.2008 
273 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím co si mám myslet...

    Smím-li mít ještě otázku, teda jestli se neurazíš. Jak si to myslela s tou krádeží? Nějak mi to nedochází, protože celkově tápu. O žádné krádeži nevím. Ty znáš obě rodiny Bučkovy? Nemohla by si mi o tom něco napsat, ať o tom taky něco vím?
  • pro Eliščina obdivovatele

    Eliščin obdivovatel : Nic proti,ale děláš ty vůbec něco jiného,než sedíš na osobnostech a na každý nekladný komentář k Elišce Bučkové hbitě reaguješ a kritizuješ tu osobu,co ho napsala? Každý máme svou oblíbenbou celebritu,ale ty už to přeháníš.Myslím,že jsi tu jedinný,kdo ji tak strašně miluje,nevšimla jsem si víc takových blázínků,tak s tím prosímtě přestan a akceptuj názory ostatních.VŠICHNI VÍME,ŽE SE TI STRAŠNĚ LÍBÍ,JE TO TVÁ PLATONICKÁ LÁSKA A IKDYŽ TO NECHÁPEME,TAK TO AKCEPTUJEME.A akceptuj i ty nás prosím,než z toho vznikne fraška a později hádka a spousta spamů
    • Re: pro Eliščina obdivovatele

      Hele klídek, každý máme nějakou zábavu a nějaké názory a máme možnost je tady ventilovat, takže, jak píšeš, že mě akceptujete, tak se podle toho chovej... Konec, nechchi to tu zaspamovat, jen hájím Elišku, to je toho *5*
  • Eliška B.

    Na Elišku a na celkovou rodinu Bučkovu máme naprosto jiný názor. Já rodinu Bučkovu znám 17let a nemůžu říct žádnou špatnou věc. Kolik toho oni dokázali pro strážnickou farnost a celkově lidi. Znám i tebou zmiňovanou rodinu bratra. Jsou to totiž moji kmocháčci. V tomto bychom si opravdu nemohli rozumět. Máme totiž každá úplně jiný názor.Promiň a díky za diskuzi.
  • nic proti...

    ...ale mně se ty missky globálně nějak nelíběj,jedina co mně kdysi zaujala byla Ivča Kubelková *14* To teda můžu říct,že bych chtěla mít tělo a obličej jako ona.Ta Eliška je stejná jako ty předchozí České Miss
    • Re: nic proti...

      No já si reakci na to odpustit prostě nemůžu. Já vím, že krása je věc subjektivní, ale říct, že Eliška je stejná jako obyčejné, nezajímavé, vpodstatě tuctové Kateřina,Renata, Lucie, tak to máš fakt hooodně podivné vnímámí krásy. Eliška je s jejich obyčejnou krásou naprosto nesrovnatelná, úplnějiný level... Ona jediná má na to, aby její krása byla porovnávána ve světovém měřítku. Katku, Renatu, Lucku bach se být Michaelou Maláčovou styděl poslat jako reprezentantky krásy našich žen kamkoliv do světa...
      Musím se zkrátka smířit s tím, že ne každý se na krásu díváme stejně, i když já některé poznámky na této diskuzi považuju za vrcholně nepochopitelné, jako kdybysme se bavili o úplně jiných hokách, než o jaké jde opravdu...

      A Iva Kubelková - je sexy, ale v obličeji není nijak výjimečná *13*
  • Miss 08

    podle mně to měla vyhrát ta rusovláska.Na fotce vypadala blbě,ale jinak je to krasavice
    • Re: Miss 08

      Šárka Frýbortová??? No to snad ne! Tý právě jedině ta oficiální fotka pomohla, ale jinak naprosto průměrná, bez šťávy a elegance, jedna z nejsbaších, co tam letos byly...
      Taktéž nesouhlasím s 2. místem Haničky Svobodové - to je taková tuctovka totálně bez charisma a šťávy...
      Já bych dal na 2. místu Lucii Matušovou s čislem 1. Byla zajímavá, šmrncovní, čišela z příjemná osobnost a měla jako jedna z mála skutečně ženskou postavu.
      A Elisavet není typ na miss - taková sportovní holka, která se na molu necítí jako doma... Neumí se prodat, i když je relativně zajímavý netuctový typ...
  • Eliška-nejkrásnější dívka r.2008.tak už se s tím konečně smiřte

    Nezáviďte, přejte. Možná je v naší republice hodně krásných holek, které jsou hezčí, ale tady jde o tu odvahu, kterou Eliška má. Holka může být nádherná a úžasná, ale nemá ani špetku odvahy se do takové soutěže přihlásit. Už jen proto, že do toho šla a zkusila to, ji obdivuji. Elišku jako naši nejkrásnější dívku r.2008 nezvolila porota, ale lidi. Čili asi krásná musí být, když měla tolik hlasů. Tím, že ji tady budete pomlouvat, i když ji vůbec neznáte, to nezměníte. A ještě poslední věc, Eliška je moje sestřenka, se kterou sem vyrůstala. Není to žádná potrhlá pánbíčkářka. Je to moc milá, krásná, inteligentní a moudrá holka, která má víru. Co je na tom špatného, že věří v Boha? Každý v něco věří. Jak můžete napsat, že je to nezajímavá pánbíčkářka, když ji vůbec neznáte. Eliška se ve světě neztratí. Tak jí přejme, že to dokázala...
    • Re: Eliška-nejkrásnější dívka r.2008.tak už se s tím konečně smiřte

      Kdyby se držela zásad křestanství,tak se neproducíruje polonahá po molu.Ona Eliška vlastně dělá jen to,co je pro ni výhodné,aby se zalíbila lidem.Vidím v ní prostě typickou egoistku,která modeling nedělá kvůli penězů,ale kvůli tomu,že se chce prostě ukázat a BÝT CELEBRITA.Hezká sice je,ale ne tak,abych jí záviděla.Na to jsou tu třeba světové topmodelky ,tak mi to nepředhazuj.Já ji taky znám,chodili jsme spolu do třídy,a tam se člověk projevuje nejvíc,takže mám z čeho soudit
      • Re: Re: Eliška-nejkrásnější dívka r.2008.tak už se s tím konečně smiřte

        A proč si asi myslíš, že modelky jsou modelkami? Jenom pro peníze? Ne, protože se chtějí zviditelnit a být slavné. Já jsem taky věřící. A proto že věřím v Boha bych měla mít stejné názory jako ty? Podle mě mít na sobě plavky, není žádné polovyslékání. To bych podle tebe neměla ani chodit na koupaliště, abych se náhodou nepředváděla polonahá? Bohužel nevím, z jaké třídy jsi myslela, jestli z AG nebo ze základky..
        • Re: Re: Re: Eliška-nejkrásnější dívka r.2008.tak už se s tím konečně smiřte

          jenže on je rozdíl jít v plavkách na koupaliště a procházet se v plavkách po molu
  • sorry Eliško

    Mně vůbec nepříjde krásná,je taková no spíš umělá.S některými krásnými misskami,co tam kdy byly a hlavně s VERONIKOU POMPEOVOU SE NEMŮŽE ANI ROVNAT.To ta Hadašová je větší kočena
    • Re: jak to tedy je?

      tak za prvé by mě zajímalo podle čeho posuzujete vy mladí krásu?Podle mě jsou důležitější věci než nějaká prchavá krása podle moderních trendů.Představte si i tu nej ženu jak bude nebo jak by vypadala bez plastik až jí bude třeba 50 a víc?Myslím,že lidé by se měli posuzovat podle vnitřních vlastností a ne toho co je jen na povrchu.Podle mě ideální žena je ta,která rozdává lásku a teplo domova,ikdyž třeba není úplně stroprocentně milována,umí se bavit,smát a přitom budovat kariéru,starat se o domácnost a vychovat děti a ne je odsunovat na druhou kolej,protože na ně nemá čas.Anemusí být ani povrchově krásná,důležité je to co z něj vyzařuje.Tohle dělá ženu krásnou.Ne make-up a plastiky.Jo a k Eliščině rodině:ti jestli jsou praví věřící tak jsem tím pádem svatá.Celá rodina je sobecky namyšlená a vychovávají děti v duchu my jsme nej a všichni ostatní jsou tupci.Takže si to přeberte jak chcete a doufám,že mi někdo nadáte jak mám předpotopní názory...páááá PS:ještě tak před 50 lety byla ideální ženou,sice upravená,ale dobře živená matka,která se dokázala postarat o rodinu
      • Re: Re: jak to tedy je?

        naprosto souhlasím s vámi. výchova jde ve stylu - my jsme nejlepší a ostatní jsou póvl.
  • ...

    není ošklivá,ale je strašně nezajímavá
    • Re: ...

      Dobře, není to ten typ jako třeba Terza Maxová, která vypadá naprosto výjimečně, ale z ostatních missek ... je třeba Monika Žídková, Jana Doleželová, Taťána Kuchařová, Kateřina Sokolová, Lucie Hadašová zajímavější - to ani náhodou!!!
      Vítězka celostátní soutěže krásy by měla odpovídat vkusu a estetickým měřítkům většiny, takže Eliška je ideální královnou krásy.
      Schválně by mě teda zajímalo, která naše miss se vám, kteří Eliščinu krásu zpochybňujete, líbí víc. Podle mně se s ní může rovnat snad jen Ivana Christová (předtím, než přibrala...)
      • cooooooože ?

        ideál krásy ? No nevím.Podle mně je ideál krásy smyslná žena ,co vypadá například jako jako Monica Bellucci nebo Norkys Batista,a ne nějaká zmalovaná děvčica bez ženských tvarů (tím nemyslím,že se mi líbí nějaká slonice,ale ženská co má krásná prsa a zadek do tvaru srdce je fakt sexy)Eliščina postava je postava průměrné anorektičky a její obličej hezký není,vyrvané obočí,úzké rty,divný nos a ušiska,kterými by mohla chytat satelit *9*
        • Re: cooooooože ?

          Musím ti dát za pravdu, že Monica i Norkys jsou fakt překrásné a v porovnání s Eliškou jsou fakt smyslnější a přirozenější. (Jenom v neprospěch Minici hraje její věk...) Ale Eliška má naprosto nádherné velké oči, rty nejsou ani přinejmenším úzké (řekl bych dokonalé, Norkys je nemá o nic plnější), nos je úplně v pohodě, nelíbí se titěrné nosíky, jako má již zmiňovaná Veronika Pompeová, trochu výraznější nos přidává dívce na ušlechtilosti a osobitosti (no to je můj názor....
          Uznávám, že má moc tenké obočí, to máš pravdu. No, uši má asi fakt odstáté, ale umí to výborně maskovat, takže to člověk vůbec neusí vědět (ale je fakt, že to nodpovídá ideálu). No a anorektička - tos asi nikdy žádnou neviděl, že? Kdyby měla trochu větší prsa, bude její postava z mého pohledu dokonalá. Ona i ta výška hraje svoji roli a vysoká a kyprá holka - to by působila celkově moc mohutně.
          Ale sem rád, žes oponoval konkrétníma holkama, nejen řečma okolo...
          Stejně si myslím, že má účast přinejmenším v TOP 10 na Miss Universe jistou.
  • je dokonalá!

    Eliška je pro mě jednou z nějkrásnějších žen na světě vůbec! Je naprosto dokonalá - ztělesnění ideálu krásy!
    A kdo říká, že není krásná a nedej Bože asexuální, by asi měl začít přehodnocovat svoji orientaci...
    Dívky z celého svtěa na Miss Universe 2008, třeste se! *14*
    • Re: je dokonalá!

      *1* *1* loololol, teď jsem se fakt musel zasmát *1*
    • Re: je dokonalá!

      nejkrásnější žena vůbec ? no to určitě,vyjdu z domu na ulici,a uvidím hned 10 hezčích
      • Re: Re: je dokonalá!

        Tak to bych taky chtěl bydlet tam kde ty, Witasi!
        Rád bych ty krasavice chodící po ulici v tvém městě viděl...
        No, každý máme jiný vkus, že? ale stejně absolutně nechápu, že se někomu nelíbí...
    • Re: je dokonalá!

      Máš naprostou pravdu
  • Je to kočka !

    Je to kočka, konečně krásná Miss, přeju jí to !
    • Re: Je to kočka !

      souhlasím s Tebou, je nejpěknější miss vůbec ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit