Přejít na výpis diskuzí

Eliška Bučková

OSOBNOST 1.2.2008 
273 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli je tato osoba věřící, tak to potom asi každý člověk v této republice.

    To, že to o sobě tvrdí, případně si dá křížek kolem krku stejně nic neznamená.

    Znám kolem sebe takových "křesťanů" spousty.

  • mam zajem o vašeho pejska kam a kde ziskam další kontatk
  • Eliško, kde Tvá víra v Boha, kde je Desatero, kterému jsi se učila, co to vyvádíš???? Obrať se dokud je čas!!!!!
  • Je to sikovna holka ktera je cilevedoma a ma muj obdiv.
  • no to sice asi nemůže a stejně by potřebovala mikroskop *2* *2* *2* *5* *5* *5* *4* *4* *1* *2* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13*
  • Pitomé.... Argumentovat křesťanstvím... Kdy lidi dostanou rozum :-(((( achjo
  • LindaNorisova
    Jo je hezkaa
  • Je pěknější po anorexii
  • Neumoudřila, copak jste neviděli její poslední fotky z posilovny. Prý ji rostou svaly *8* *8* *8* . Je to chrastící kostra, kdepak svaly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *7* *7*
  • Hezká, sympatická holka. Doufám, že se už umoudřila. Pro mě jedna z nejlepších českých modelek.
  • L.a.s.k.a
    Všechno nejlepší *15* *3* .A ať je ta událost s tou tvojí postavou na dobré cestě *4* *3*
  • Eliška je krásná holka, ale je naprosto posedlá svojí postavou! Dlouho popíraná, do očí bijící anorexie, napletené vlasy, silikonová ňadra, liposukce, solárko.... Chápu, že takovéto modelky jsou žádané, ale nic se nemá přehánět.
    Když Eliška vyhrála Miss, byla jsem ráda, že se nestydí mluvit o své víře, Bohu.... Myslela jsem si, že půjde cestou charity a neziskovek. Místo toho se zaprodala penězům. Škoda jí!
  • Je mi jí líto, ale zároveň ji nechápu, mám ji jako modelku ráda.
  • To je pravda, každý můžeme věřit tomu svému. Jednou každý uvidí, jak to je. Jen aby ale nebylo pozdě. Tu knížku Vám stejně doporučuju. Víc asi nemá cenu dál v téhle diskuzi pokračovat. Mějte se hezky a hodně štěstí.
  • Ten váš vtip je dobrý, docela mě pobavil.
    Jinak to, jak a o čem se dohadujeme mě už nebaví. Podle mě je peklo už tento náš rozhovor. A to, že si každá meleme to své a nesnažíme se pochopit tu druhou.
    Já věřím v karmu a v to, že nás čeká přesně to, co si sami způsobíme. Věřím, že nikoho nepotkáme náhodou, ale dohadování s vámi mě natolok rozčiluje, že si nic z toho, co doporučujete nepřečtu, protože si myslím, že vím, o čem to je. Ale taky vím, že třeba nevím, a že pokud vážně vím, tak je to moje zkušenoust a není ode mě fér se snažit vám to, čemu věříte vy pohanět. A pravda je, že jsem vám to pohanět chtěla. Stejně ani jedna z nás neví, kde je skutečná pravda. To, že nečemu nebo v něco věříme ještě neznamená, že je to skutečně tak. Tak vy si klidně budete věřit v to své a já zase své a bude to v pořádku.
  • Pak dovolte, abych Vám taky řekla vtip. "Zemře muž a dostane se na místo, kde stojí satan. Satan se zeptá, jestli by chtěl jít do nebe nebo do pekla. Muž se ho zeptá, co je lepší. Satan mu ukáže nebe - krásné louky, potůčky, krásná příroda. Muž chce vidět i peklo. Satan mu ukáže sexy čertice, jak nalévají chlapům víno, všude hraje hudba, lidé se baví....Muž se rozhodne, že chce do pekla. Satan se usměje, blíží se k peklu, pomalu otevírají dveře a muž se najednou ocitne v místnosti, odkud je slyšet pláč a skřípění zubů. Zoufale říká satanovi:"Co to má znamenat. Vždyť jsi mi zobrazil peklo úplně jinak?" Satan na to:" To nic kamaráde, to bylo náborové centrum".
    Chápete???
    Ještě maličkosti - nikdy jsem vás neobviňovala z toho, že lidi neprožili klinickou smrt. Nikdo si nic po svém nevysvětluje, jak jsem již psala, mnoho výpovědí se v mnoha bodech shoduje. Navíc není pravda, že se ti lidi dostali jen do určitého bodu a vrátili se zpět. Někdo se možná dostal do určitého bodu a pak zpět, takové příběhy taky znám, ale spousta lidí tím tunelem doputovala až do konce a viděli celé nebe. Já tomu věřím, ale vy asi ne. Jasně, ono není příjemné slyšet, že po smrti se člověk může dostat do pekla. Hodně lidí se tomu brání, jako Vy.
    K tomu vašemu "vtipu". Je vidět,že nic nechápete. Křesťané si peklo nevymysleli, stejně tak jako si nevymysleli nebe. Přece když křesťan věří v peklo, tak to neznamená, že v něm musí skončit. Tohle je vážně mimo. Vřele vám doporučuji tu knihu od Betty Eadi - V náručí světla.
  • Pro Zero. Kdyby jste si skutečně přečetla to, co jsem napsala věděla by jste, že jsem nikdy netvrdila, že lidi neprožili klinickou smrt. Jen si myslím, že každý si vysvětluje věci po svém a nevím, co by jste proti tomu mohla namítat. Dále jsem napsala, že všichni se od určitého bodu vrátili zpět, takže nikdo neví, co je dál. Porti tomu máte co? Co tím popírám?
    A k tomu vašemu slavnému peklu - znáte ten vtip? - Duše zemřelého se prochází v doprovodu sv. Petra po posmrté říši a tu vidí, jak se lidé smějí, radují, hrají nejrůznější hry, užívají si sexu, dobrého jídla i pití. Najednou za jedněmi přivřenými dveřmi spatří rožžhavené kotle, pod které přidkládají čerti uhlí a uvnitř se vaří a úpí dušišičky. Zemřelý se zděšeně otočí na sv. Perta s otázkou, co to jako má znamenat. A on mu odpoví "To nic, toho si nevšímej, to jsou křesťané, oni to tak chtějí"
    Chápete????
  • Na světě existují miliony lidí, kteří zažili klinickou smrt a jejich výpověď se v mnoha bodech shoduje. Např. cesta tunelem, kterou popisuje jak Honza Boštík, tak Betty Eadi v knize V náručí světla. Dále pak setkání s Ježíšem Kristem. Všichni, kdo ho spatřili, hned věděli, o koho jde, aniž by o něm třeba předem slyšeli. Nebo si myslíte, že všichni ti lidi lžou jen tak pro zábavu,aby na světě nebyla taková nuda? Já nejsem katolík a nevěřím tomu, že katolíci někomu vymývají hlavu, nikdo nikomu nic nenutí, každý se může rozhodnout sám. Bohužel slečno/paní 1234, Vašimi argumenty tuhle skutečnost prostě nezměníte. Nechci se s nikým dohadovat, ale těch výpovědí je vážně hodně a většina z nich se vážně shoduje, takže je celkem marné to nějak vyvracet.
  • Ja proste nechapu jak se nekdo muze dobrovolne trapit hladem.Kdyz si predstavim kolik lidi denne zemre nedobrovolne hladem.Myslim tim ve svete ikdyz i v nasi zemi je spousta lidi co hladovi.Ja vim ze anorexie je nemoc ale je to nemoc kterou si kazdy vypestuje sam.Preju Elisce at se ji dari tuto chorobu zazehnat a zacne zase normalne bastit.Bude pak jeste krasnejsi.
  • Jo, ale ti, co prožili klinickou smrt se dostali jen do určitého úseku a pak se vrátili. Navíc každý má tendenci vysvětlovat si to, co zažil po svém. Byla to prostě zkušenost pro ně.
    Strašení peklem je přesně to, čím se katolíci vyznačují, berou tím věřícím lidem schopnost rozhodovat se podle sebe a svého svědomí, prostě se jim vymývá mozek, aby dělali jako loutky to, co se po nich chce. Já se omlouvám, pokud jsem se někoho dotkla, ale tohle je zase moje zkušenost.
    Stejně nakonec poneseme odpovědnost jen sami za sebe a žádná hra na nebe- peklo- očistec nám nepomůže.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit