Přejít na výpis diskuzí

Eliška Bučková

OSOBNOST 1.2.2008 
273 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je náááádhernáááá

    Tohle je snad ta nejkrááááásnější holka na světě. Jsi překrásná Eliško *14* *14* *14*
  • strange

    Má takový falešný a strojený výraz...
    • Re: strange

      Závist *13*
    • Re: strange

      To máš pravdu a snad je hodně naivní. A Hadašová,to ani nemluvě ,hrozná "pipka".Nejlepší z těch strážnických děvčat je moderátorka Iveta Kořínková.Inteligentní,příjem ná a na nic se nehraje.
      • Re: Re: strange

        Koneckonců ve Strážnici jsou i jiná děvčata a i pěknější než tyhle Bučková a Hadašová dohromady.
        • Re: Re: Re: strange

          KDYŽ TADY VŠICHNI PÍŠETE JAK JSOU VE STRÁŽNICI HEZČÍ HOLKY TAK PROČ SE NAM TEDA NEJDOU UKÁZAT DO MISS???JE TO VŠECHNO JENOM O ZÁVISTI!!!
          • Re: Re: Re: Re: strange

            Možná proto, že ne každá slečna má potřebu se zviditelňovat a natřásat před uslintaným obecentvem ;-)
  • Miss ČR 2008

    Právě se vyhlašuje šest postupujících finalistek.Doufám že tam bude Eliška *1*
  • V še nej

    Přeji vše nej nejkrásnější dívce na Jižní Moravě.Jako z mála jsem Elišku výdával ve Strážnici na vinárce dřív než se stala miss a musím říct,že je vážně nádherná a od pohledu sympatická.Vážně nejpěknější holka co jsem kdy naživo viděl.. P.s. Dám za to ruku do ohně.
  • :-)

    Eliška je krásná a neuvěřitelně sympatická.Podle mého názoru je to naše nejhezčí miss *4*
  • CO SI MYSLÍTE, ŽE JSTE? NĚCO VIC NEŽ ONA?!

    Prosím, tak už tu nepište hnusárny. Co vám provedla? Znáte ji vůbec, abyste ji mohli soudit?! A když vám tako moc vadí, PROČ jste sem lezli?!! Abyste tady mohli urážet někoho, koho neznáte? To jste jen zamindrákovaní ubožáci co se na nic jiného ani nezmohnou!! *9* *7* *9* *9* *5* *9* *9*
  • eliska je uzasna

    4 slecna(pani) Langerova. Svym prispevkem akorat ukazujete svoji zamindrakovanost. Eliska jakozto snad nejkrasnejsi miss v historii CR a zacinajici uspesna modelka ma moznost vydelat spoustu penez, ktere - pokud se tak stane - jsem si jista, ze venuje na charitativni ucely a bude mit tak moznost pomoci starym lidem, opustenym detem, hospicum atd.
    A tim s prominutim dokaze asi tak milionkrat vice nez vy, ktera umi akorat kritizovat.
    A kdo si myslite, ze se Bohu zalibi vice - nekdo, kdo vyuziva
    sve krasy proto aby pomohl ostatnim nebo ten kdo jen sedi, nadava a mysli si, ze muze rozhodovat o tom, kdo ma a nema pravo verit v Boha a chodit do kostela?!?!
    Buh totiz lidi posuzuje podle jejich charakteru a ne podle toho, jak chodi obleceni. A jestli toto nevite, tak myslim, ze jste to spis vy, kdo by se nemel hlasit k cirkvi.
    • Re: eliska je uzasna

      jen takovou menší poznámku...Bůh neposuzuje lidi podle charakteru ani podle ničeho jinýho.Miluje nás všechny ať sme zatvrzelý ateisti,nafoukané modelky anebo řádové sestry.Bůh neni žádnej soudce,kterej sedí na obláčku *4*
  • pannenství jako hit!

    Že má Eliška naivní a dětinské názory? No to snad nemyslíte vážně! To vy nevíte co je dneska in!

    Asi nesledujete světový trendy. Koukněte na západ! Naše generace se bouří proti starý generaci našich rodičů, kteří rozjeli sexuální revoluci. Svět je přesycenej sexualitou.

    My chceme změnu! Já vyrostla v USA a tam teď letí bejt pannou až do svatby! ČISTOTA DO SVATBY se stává módním hitem. A to jak u kluků tak u holek!

    Koukněte na www.lifeway.com
    • Re: pannenství jako hit!

      Jo jo ta amerika! Tam něco vymyslej a už to frčí k nám....jako santaklaus..hmmmm

      Každopádně trendy to je no...

      Jessica Simpson
      Britny Spears
      Stacie Orico
      Rebecca St. james

      ..všechny tyhle superstars vo tom žvaněj ...tak na tom něco bude...

      EVROPO BRAŇ SE, ONO UŽ TO LETÍ K NÁM!!! *16*
      Asi je to positivní věc, ale od ameriky já to teda neberu. *16*
    • Re: pannenství jako hit!

      taky jsem o tom slyšela a líbí se mi to. Diskutovali sme o tom s holkama ve škole a skoro většině se to líbí. *14*
  • Eliška

    Jako já nevím, ale ona je krásná taková přirozená, ne jak ty zmalované ostatní modelky. Navíc je velmi milá... Jako vy závistiví lidi byste se měli stydět, je jasné, že byste chtěli být tam, kde je ona, ale hold jste asi dobří v něčem jiném, tak ji nechte *3*
    • delinda
      vždyť nikdo nemůže za to jk se narodil ať je hezký nebo škaredý tady bych to moc jko že dokázaly něco dobrýho nebrale .Podle mě ten ,co něcodokázal zachránil život ...machři sou ti doktoři kteří dokáží zázraky ale nn ten kdo šel do miss vyhrál a hraje si na něco co není ....
  • Eliška-nejkrásnější dívka r.2008.tak už se s tím konečně smiřte

    Nezáviďte, přejte. Možná je v naší republice hodně krásných holek, které jsou hezčí, ale tady jde o tu odvahu, kterou Eliška má. Holka může být nádherná a úžasná, ale nemá ani špetku odvahy se do takové soutěže přihlásit. Už jen proto, že do toho šla a zkusila to, ji obdivuji. Elišku jako naši nejkrásnější dívku r.2008 nezvolila porota, ale lidi. Čili asi krásná musí být, když měla tolik hlasů. Tím, že ji tady budete pomlouvat, i když ji vůbec neznáte, to nezměníte. A ještě poslední věc, Eliška je moje sestřenka, se kterou sem vyrůstala. Není to žádná potrhlá pánbíčkářka. Je to moc milá, krásná, inteligentní a moudrá holka, která má víru. Co je na tom špatného, že věří v Boha? Každý v něco věří. Jak můžete napsat, že je to nezajímavá pánbíčkářka, když ji vůbec neznáte. Eliška se ve světě neztratí. Tak jí přejme, že to dokázala...
    • Re: Eliška-nejkrásnější dívka r.2008.tak už se s tím konečně smiřte

      Kdyby se držela zásad křestanství,tak se neproducíruje polonahá po molu.Ona Eliška vlastně dělá jen to,co je pro ni výhodné,aby se zalíbila lidem.Vidím v ní prostě typickou egoistku,která modeling nedělá kvůli penězů,ale kvůli tomu,že se chce prostě ukázat a BÝT CELEBRITA.Hezká sice je,ale ne tak,abych jí záviděla.Na to jsou tu třeba světové topmodelky ,tak mi to nepředhazuj.Já ji taky znám,chodili jsme spolu do třídy,a tam se člověk projevuje nejvíc,takže mám z čeho soudit
      • Re: Re: Eliška-nejkrásnější dívka r.2008.tak už se s tím konečně smiřte

        A proč si asi myslíš, že modelky jsou modelkami? Jenom pro peníze? Ne, protože se chtějí zviditelnit a být slavné. Já jsem taky věřící. A proto že věřím v Boha bych měla mít stejné názory jako ty? Podle mě mít na sobě plavky, není žádné polovyslékání. To bych podle tebe neměla ani chodit na koupaliště, abych se náhodou nepředváděla polonahá? Bohužel nevím, z jaké třídy jsi myslela, jestli z AG nebo ze základky..
        • Re: Re: Re: Eliška-nejkrásnější dívka r.2008.tak už se s tím konečně smiřte

          jenže on je rozdíl jít v plavkách na koupaliště a procházet se v plavkách po molu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit