Přejít na výpis diskuzí

Eliška Bučková

OSOBNOST 1.2.2008 
273 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda Eliško, že si opustila svou poctivost o které jsi říkala v rozhovoru Salesiánského časopisu. Do té doby sem si tě vážil.
    • A nejen do salesiánského časopisu...Celostránkový rozhovor v jednom katolickém médiu a když si vzpomenuna ty nadšené a emocionální reakce části katolíků, s prominutím tupých jak vidle, kteří horlili, že konečně svět uvidí, jaké krásné jsou holky katoličky, tak se směju a zároveň se mi otvírá kudla v kapse. její chování je ostudou katolické víry a měla by už nějak veřejně prohlásit, že se zříká své víry i církve. I když je fakt, že by to mělo udělat asi víc katolíků - Eliška sice hřeší veřejně a na očích, ale řada hřeší stejně, ale méně viditelně. Pravda, má vzor. Takto zjevné chování by asi chtělo buď hodně velké pokání nebo exkomunikaci. Co vy nato, páni biskupové, strážnický pane faráři, salesiánská rodinko? Pořád je dobře, že tato dívka bude evangelizovat showbyznys? Eliško, kdy jste byla naposled u svátosti smíření?
  • Eliška je krásná holka, ale je naprosto posedlá svojí postavou! Dlouho popíraná, do očí bijící anorexie, napletené vlasy, silikonová ňadra, liposukce, solárko.... Chápu, že takovéto modelky jsou žádané, ale nic se nemá přehánět.
    Když Eliška vyhrála Miss, byla jsem ráda, že se nestydí mluvit o své víře, Bohu.... Myslela jsem si, že půjde cestou charity a neziskovek. Místo toho se zaprodala penězům. Škoda jí!
  • Eliška udělala správný krok - a to, že si svou nemoc přiznala. Ono je někdy těžké přiznat si svou nemoc, člověk pořád doufá, že to tak není, nechce si to připustit a ono to ve skutečnosti tak je. Za tohle bych ji neodsuzovala, jsme jenom lidi a nikdo není dokonalý. Chyby budeme dělat pořád. Je spíš důležitější se z těch chyb poučit a snažit se jim příště vyhnout. Taky určitě udělala dobře, že se rozešla s Noidem. Co to je za chlapa, když vidí, že jeho přítelkyně má mentální anorexii a nic s tím nedělá? Určitě dobře, že s ním není. Eliška si zaslouží lepšího kluka, který se bude spíš starat o ní, než o svoji publicitu.
    Eliško, jestli to tady budeš číst, tak já ti fandím, je dobře, že se ti otevřely oči a jsi schopná si přiznat svůj problém. To nejdůležitější máš za sebou. Vždyť spousta holek si anorexii nikdy nepřiznalo a skončily špatně. Ty máš naději. Držím ti pěsti, věřím, že to zvládneš.
  • Část jejího životního mootta:..buď svá...,jí není zrovna podobná.
    • moje řeč...
  • Eliško vzpatuj se. Podivej se na fotky před 4lety kdy si vyhrala miss a podivej se na fotky ktere jsou aktualni. Dej si je vedle sebe a porovnavej , treba na neco příjdeš
  • Tak prej E. B. přibrala tři kila a má NAD 50 KG. Kolik že měří? Kde se proboha vzala tahle koncentráčnická móda?
  • Tak a už máme Elišku i nahoře bez...

    http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/179948/panove-mrkejte-eliska-bouckova-poprve-naha.html

    Eliško, Eliško.... Kdysi jste tvrdila, že nebudete fotit v prádle, protože pak už byste němala co jiného ukázat, snad jedině sundat podprsenku. Teď jste ji sundala... Co bude příště? Leo?
    • Jestli to neni fotomontaz tak se mi libis Elisko :-) Kdysi se mi libila Ester Ladova ale jak jsem ji videl nahatou tak jsem zmenil nazor.
      Chtelas aby te kazdy videl jak te Panbuh stvoril, ne ??? :-)
      Ukazes nekdy vic?
  • L.a.s.k.a
    Všechno nejlepší *15* *3* .A ať je ta událost s tou tvojí postavou na dobré cestě *4* *3*
  • Mě se Eliška vůbec nelíbí a nikdy se mi nelíbila, jen chci reagovat na tu blbku se základkou. S tím taky souhlasím, ale uvědomte si, jak nás, obyčejné, poctivé lidi utřela. I bez vzdělání vydělává tak, jak my, maturanti, nikdy vydělávat nebudeme. Zdá se, že tento svět je nastavený úplně jinak, než by bylo normální. *11*
  • Když si odmyslíte všechny její plastiky, liposukce, přidělané vlasy, řasy, nehty, solárka apod, tak zjistíte, že je to obyčejná holka, je to smutné, jak se někdo nechá plně ovládat svým zjevem, špatně skončí holka, když už v 22 chodila botox a podobně, stačí se podívat na její fotky (někde jde vidět před par lety znatelně vrásčité čelo, teď už ho nemá), tak nevím co chce dělat v 40 letech, to bude mít za sebou už tak 100 plastik, na moje slova dojde..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit