Přejít na výpis diskuzí

Eliška Bučková

OSOBNOST 1.2.2008 
273 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eliška udělala správný krok - a to, že si svou nemoc přiznala. Ono je někdy těžké přiznat si svou nemoc, člověk pořád doufá, že to tak není, nechce si to připustit a ono to ve skutečnosti tak je. Za tohle bych ji neodsuzovala, jsme jenom lidi a nikdo není dokonalý. Chyby budeme dělat pořád. Je spíš důležitější se z těch chyb poučit a snažit se jim příště vyhnout. Taky určitě udělala dobře, že se rozešla s Noidem. Co to je za chlapa, když vidí, že jeho přítelkyně má mentální anorexii a nic s tím nedělá? Určitě dobře, že s ním není. Eliška si zaslouží lepšího kluka, který se bude spíš starat o ní, než o svoji publicitu.
    Eliško, jestli to tady budeš číst, tak já ti fandím, je dobře, že se ti otevřely oči a jsi schopná si přiznat svůj problém. To nejdůležitější máš za sebou. Vždyť spousta holek si anorexii nikdy nepřiznalo a skončily špatně. Ty máš naději. Držím ti pěsti, věřím, že to zvládneš.
  • Eliška je pokrytecká lhářka. Jak jinak byste ji nazvali vy? Jestli je chytrá, to nevím, nemluvila jsem s ní a co se týká krásy, tak ta je relativní (no mě se zrovna nelíbí, připadá mi na obličeji o hodně starší než je).
    • To, že jsem napsala, že je pokrytecká lhářka nebylo myšleno na její anorexii, ale na její víru, protože se podle ní nechová...3UC
    • Já si o ní nemyslím, že je pokrytecká lhářka. Prostě měla strach si tu nemoc připustit.
  • Eliško, Eliško...
    Elišce jsem během Miss moc fandila. Jsem taky věřící, líbilo se mi, že se za svou víru nestydí. ale strašně mě zklamala. Je to neuvěřitelná lhářka, která se ještě všeude chlubí, jaká je to katolička. Kdyby žila z víry, tak by tolik nelhala, nestřídala partnery (není to tak dávno, co se hlásila k sexu až po svatbě - alespoň v katolickém tisku) - případně by si je nevybírala podle majetku (Malina) nebo prospěchu (Noid).
    Jak může jeden den tvrdit, jak Noida miluje a plánují svatbu... a druhý den vyjde najevo, že už jsou několik dní od sebe?
    Jak může několik let tvrdit (a spolu s ní Noid), že žádnou anorexii nemá - že jí osmkrát denně, že si dá večer svíčkovou se šesti, jak miluje Vaškovu kachnu se zelím.... A pak se přizná k tomu, že nejedla třeba pět dní a pak jablko?
    Lhářka ulhaná...
    Možná je to v jádru hodná holka. Ale modeling a showbussiness ji naprosto sešrotoval. Myslím, že rodiče litují, že jí přihlásili do soutěži... Kdyby zůstala doma ve Strážnici, tak mohla být pěkná, zdravá cérka, pracovala by jako kosmetička (což studovala), chodila by s nějakým Jankem... Takhle je nemocná, bez maturity, s opět novým "partnerem" - synkem milionáře s pochybnou pověstí....
    • Jo, kdo chce kam... Jak to asi mohlo dopadnout, když hloupoučká "dcérka" vyrazí do světa.... Doma má stejně hloupoučké rodiče, kteří jí k tomu všemu akorát tak dopomohli. Každý má to, co chtěl, takže bych nikoho nelitovala, ani neosočovala. Je to tak,jak je a jestli se z toho Eliška dostane, bude dobrá. To není tak snadné, vím o čem mluvím.
    • Jo, a ještě něco - ona STUDOVALA na kosmetičku? To pak bude ... doktorka...čeho?
      • Pokud vím, tak studovala střední školu - obor kosmetička.
      • *2* *2* *15* *15*
    • No, nesouhlasím. Katoličky (ev. prostě věřící) si nesmějí nikoho vzít ze zištných důvodů? Prachy hýbou světem, ne víra v někoho/něco, koho/co nikdy nikdo neviděl? Buď to bude zapšklá pánbíčkářka, nebo mladá holka žijící ve 21. století se všemi chybami, které mladé holky mají. Jsem taky věřící, ale to neznamená, že jsem stará panna, ev. následujuji pokorně svého muže apod.? Jo, a nebojím se upálení, když řeknu slovo čert :-) . PS: anorexie a bulimie jsou dnes již zcela běžné nemoci. Jsem kuřák asi 10 let, a přesto si dovolím tvrdit, že na cigaretách nejsem závislá. Prostě si to JÁ nemyslím, stejně tak anorektičky si nemyslí, že mají problém s příjmem potravy a vše mají pod kontrolou. Nevidím v tom lež, jenom slepotu.
      • A co svědomí? Tak se chovají dnešní holky 21. stolelí, brát si muže ze zištných důvodu??? Zvlášť věřící? Neměli by zvlášt oni být "světlem" ve tmě? Chovat se příkladným způsobem života? Upřímně litovat hříchů a špatnosti, které jsem způsobila????

        Chovat se zištně je i u ateistů nemorální. Jájo, si pokrytec, že by z tebe člověk zvracel...
      • Žena, která se chce chovat jako věřící holka, nemusí být zapšklá, tak jako nevěřící holka, která střídá kluky jak ponožky a vykouží 50 cigaret denně být zapšklá může.

        Chovat se podle svého přesvědčení není zločin, ale povinnost, když se někdo nechová podle toho, co vyznává, je podle mě POKRYTEC!!!žE jÁJO?
      • Myslet si, že věřící se rozdělují jen na zapšklé pánbíčkářky nebo moderní pokrokové holky je dost černobílý pohled....
        Pokud je víra opravdová, tak se podle mě musí projevit ve způsobu života.... a neznamená to zapšklost. Ale podle mě spíš pravdomluvnost, čestnost, poctivost, vztah k charitě apod.
        • Souhlasím Marie, víra neznamená, že člověk oblékne hábit, s nikým kloudně nepromluví a sedí doma nad knížkami. Je to tak, jak jste to napsala.
  • Eliška konečně odtajnila to, co všichni už dávno věděli. Doufám, že se probere a hlavně trochu přibere, hezká je dost, ale ta vyzáblá figura jí to kazí.

    reakce na Evu: Nevím, co by ji měl kdo závidět. Ty jí snad závidíš, že má anorexii? Já teda ne. Lepší je mít pár kilo nahoře, protože to jde lehce zhubnout, ale vylízat se z mentální anorexie už bývá mnohdy větší potíž. Příště se zamysli nad tím, co píšeš.
  • Děs a hrůza...měla by se vzpamatovat!!!
  • Eliška je určitě hodná, kouká jí to z očí. Zda je krásná, to je názor každého jedince, zda je chytrá, to už není tak subjektivní názor, extra chytrá není, ale kdo je, že? Noid je bohém, vedle něhož asi žádná budoucnost není.
  • Co jsem kdy na ni koukala - má jen tu hlavu. Zbytek těla je nevýrazná tenká nit. Vypadá strašně, i nožička lízátka je tlustší.
    • Já třeba chytrá jsem. Aspoň natokil, abych nelezla před kameru a nemlela hovadiny dost těžkého kalibru a ještě si počas přisadila nějakou tu lež. *3* *3* *3*
  • Jinak Eliška to opravdu přehnala, měla by trochu přibrat. Ale at už přibere či ne, je to pořád krasavice a nádherná ženská! :)
  • Mne se líbí, jak sem píše asi mnoha zakomplexovaných žen/dívek, kteří asi mají nadváhu, nebo se přebytečných kil zbavit nemohou, tak Elišce závidí, a ještě to obrátí tak, že se jí vlastně vysmějí. Pokud má nemoc jak tu již někteří uvedli, měla by s tím přestat. Pokud však bude štíhlá nadále i bez diet, je to jen v její prospěch. Opravdu mám ráda tlustší ženy, které o sobě tvrdí že jsou krev a mlíko, přitom ideálem krásy jsou opravdu ženy štíhlé, tak nezáviďte
    • Lidi jí tady veřejně litují a přejí ji, aby se uzdravila a ty v tom vidíš závist? To svět neviděl....
    • Tobě se líbí, když se (dle tvého oduševnělého pohledu na svět) zakomplexované ženy/dívky projevují nahlas? Nechápu převážnou část tvého příspěvku: "...Pokud má nemoc jak tu již někteří uvedli, měla by s tím přestat. Pokud však bude štíhlá nadále i bez diet, je to jen v její prospěch. Opravdu mám ráda tluštší ženy, které o sobě tvrdí že jsou krev a mlíko, přitom ideálem krásy jsou opravdu ženy štíhlé, tak nezáviďte" (opsáno i s chybami, paní štíhlá-dokonalá-soudící, víme?). Prosím, již se k ničemu nevyjadřuj, nepřekypuješ právě moudrostí (i když možná kilečky navíc ano, že?...).
  • Líbí se mi Váš realistický pohled na NOida a začíná Vám konečně docházet, že je opravdu nezodpovědný bohém, který se navíc chová jako rozmazlený maminčin mazánek. Opravdu jste nejen krásná ale i inteligentní, máte navíc!!!!škoda Vašeho promarněného času vedle takového kašpara exota - extraverta, který umí nejraději strhávat pozornost sám na sebe svoji hloupostí.Noid se choval vedle Vás jak ňouma,sobec a narcista U něm byl a vždy bude je prvním místě jeho "umělecký"bohémský život, takový sobec sám pro sebe.
    Škoda promarněných 2 let, než na to člověk přijde sám.
    Příště na prvním místě vždy ocenit charakter člověka, pamatujte!
    • Paní, vy jste si nevšimla, že Eliška není ani trochu chytřejší než pan Noid a nechápu, jak jste přišla na to, že ona je krásná a inteligentní. Krásná - no budiž, to záleží na vkusu, ale inteligentní? Slyšela jste ji vůbec někdy promluvit???????
      • Máte pravdu, krása je subjektivní.Zaléží na celkové komplexnosti člověka. Máte pravdu, mluva vždy prozradí o člověku více,než by si přál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit