Přejít na výpis diskuzí

Eliza Dushku

OSOBNOST 31.12.2006 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narozeniny

    Vše nejlepší Elizo, vítej mezi třicátnicemi *14*
  • your-darling

    ...

    všechno nejlepší...:-)
  • buffysek

    Eliz

    ahoj, chtěla by jsem se zeptat jestli víte kdy budou dávat něaký film či seriál s Elizou Dushku je to moje nej hEREČKA tak když tak mi napište na buffysek ju ??? dík moc a ozvětese prosím e to nutné *3* *4* *4*
    • Re: Eliz

      pro buffyska......na primě coolu dávaj angela,tru calling(volání mrtvích) *9* a dům loutek *16* *3* *5* *4* s alizou dushku
    • your-darling

      Re: Eliz

      ahojík..na prima cool dávají (nevím jestli ted) ale někdy začátkem ledna určitě Volání mrtvých a Dům loutek...jinak je tam Buffy a Angel a tam se Eliza taky občas ukáže...:-)
      jinak zatím o ničem jiném nevím..:-)
  • atsbts

    sorry

    Asi sem to trochu přehnala stěma nadávkama a tak :SORRY:.Popravdě byla jsem dost naštvaná ale Eliza není tak špatná ale někdy je zase namyšlená na prostě herci a herečky. *7*
  • nerozumím

    já vás lidi nechápu vy si tady nadáváte jak kdyby jste se chtěli pozabíjet přitom je to jedno, někdo tvrdí že je úžasná a něco zase že smrdí, ale lidi jak to mužete vědět, zanáte ji? ne jenom jste viděli filmy ve kterejch hrála a to je tak vše... nevím asi vás to nějak naplňuje blahem a sebevědomím, když se tady o tom dohadujete... *4*
  • tyret

    Omlouvám se všem fanouškům,

    ale vždyť neumí hrát! Používá jenom dva standardní výrazy - slečna drsná a slečna ukřivděná. *9*
    • atsbts

      Re: Omlouvám se všem fanouškům,

      A kdo je podle tebe super herec a herečka ptám se jen tak.Fakt nekecám. *7*
      • tyret

        Re: Re: Omlouvám se všem fanouškům,

        László Fáy, Vincent D'Onofrio, Dana Medřická.
        • atsbts

          Re: Re: Re: Omlouvám se všem fanouškům,

          Docela koukám protože, jsem si myslela že řekneš něco jako Brad Pitt atd.Máš docela dobrý výběr na herce a herečky. Jo a když jsem u toho v čem hrál ten László Fáy. *7*
          • tyret

            Re: Re: Re: Re: Omlouvám se všem fanouškům,

            Stačí se podívat na jeho profil. Hrál v několika maďarských filmech a seriálech.
            • atsbts

              Re: Re: Re: Re: Re: Omlouvám se všem fanouškům,

              Jo tak já se podívám
  • buffy98

    Eliza as Faith

    Eliza je skvělá herečka. Líbí se mi v Buffy, v Pravdivých lží, v Tru Calling, ale moje oblíbená herečka je Sarah Michelle Gellar. líbí se mi jak se jako Buffy s Faith rvou!!!!!! *1* *1* *1*
  • atsbts

    Narozeniny

    Všechno nejlepší a hodně zdraví a štěstí.
    Seš nejlepší herečka jako Faith nebo Echo,Tru. *4*
    • sasulka17

      Re: Narozeniny

      Duchaplná konverzace, jako od cigánu u nás na Cjlu *5*
    • meredith12

      Re: Narozeniny

      vsetko naj
      • Re: Re: Narozeniny

        všecko nejhorsí doufam ze chcipnes,nebo te postrelej si tak hnusna zdaji se mi nocni mury o tobe ze smrdis okolo meho domu si tak smradlava *3*
        • kiss.miss
          Píšu to sice o tři roky později, ale nu což. Ty jenž si neumíš ani vymyslet přezdívku a používáš výrazy jako "páchneš", či několik otazníků. Nejdříve musím pochválit tvojí gramatiku a způsob vyjadřovaní...kdyby pomocné školy nezrušily, tak by si byla průměrná studentka. A další věc, když ti Eliza Dushku tak vadí(i když nevím, co ti mohla udělat herečka, co by si o tebe neotřela ani boty), tak se jednoduše nedívej na její seriály, a diskuzím o ní se vyhýbej obloukem, protože tady nepořídíš. Jestli si to přečteš, nebo ne, je mi celkem šumák, protože Eliza je dle mě nejlepší herečka.
        • K***va lidi vy jste tak ubohý... *3*
          Nechápu
        • dn15

          Re: Re: Re: Narozeniny

          tak to je moc pekny nekomu koho neznas prat aby chcipl nebo ho postrelili, tomu se muzu jenom smat *1*
        • atsbts

          Re: Re: Re: Narozeniny

          Když máš takový keci tak proč jse nepřihlásíš.Víš co di do píííí.Bestak posloucháš Hanu Fontánu.Není nejlepší ,ale lepší než některý herci a herečky.
          čau a uží jsi zbytek víkendu
          *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*


          *16*
          • Re: Re: Re: Re: Narozeniny

            když se ti eliza dushku tak líbí proč si ji nevezmeš ty lesbicko!!!! asi nevis co je dobra herecka a co ne mnela si napsat ze je nejhorsi herecka!!!!ona neni dobra *13* neni
            • atsbts

              Re: Re: Re: Re: Re: Narozeniny

              To je málo na to abych se počůrala strachy.
              Docala mě serete máte štěstí že mám docela dobrou náladu.Kolikrát to tam mám psát že není nejlepší.Za tyhle keci bych vás propíchla něčím ostrým a dala sežrat psům. PRCINKY!!!!
              Víte co děte někam vylište si pí!!!
              Jo a vy jste lesbičky a bukvice.
              Aby ste se nepo.....srali.....hahahah.
              WE are death!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Narozeniny

              A kdo je teda podle tebe dobrá herečka? Ona je nejlepší! Viděl(a) jsi vůbec nějaký film, v kterém hrála? Když už tady máš plnou hunu keců! *8*
          • Re: Re: Re: Re: Narozeniny

            ja ji neposloucham ty **** to ty kdyz ji tak dobre znas doufam ze te zajedou smradlavy duchove umres tak jak si zila to ses ty *9* smradlavko!!!!!
          • Re: Re: Re: Re: Narozeniny

            TY KRÁVO CO SI O SOBĚ MYSLÍŠ JÁ TAKY NEJSEM PŘIHLÁŠENÁ PÁČ NEPOTŘEBUJU BEJT FŠUDE ´´NEJLEPŠÍ´´ (JAK SI O SOBĚ MYSLÍŠ!)TAKŽE PŘESTAŇ MACHROVAT TY PÍÍ ! NEBO TĚ NĚKAM KOPNU ! RADŠI DRŽ HUBU NEBO BY TI JI MOHL NĚKDO ROZBÍT ! *13*
  • dn15

    dollhuse

    dnes zacina ve 21:20 na prima cool Dollhouse s Elizou :)
    • atsbts

      Re: dollhuse

      Jo na Dollhouse se dívám .Je dobrý že prima cool dává nový seriály a hlavně od Josse Whedona.
      Možná dají i Buffy. *7* *7*
  • Eliza

    Nazdar, super baba, Milujem Ju a prajem len to najlepsie. Tato super baba ma fakt talent a zasluzi si to dotiahnut hodne daleko. Prajem len to najlepsie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit