Přejít na výpis diskuzí

Eliza Dushku

OSOBNOST 31.12.2006 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podoba

    s holkama jsem jen tak ze srandy začaly natáčet seriál Buffy. protože jsem jí hodně podobná hraji faith. *4*
    • Re: podoba

      jestli že si jí opravdu tak podobná jak říkáš tak tě lituju jestli že vypadáš jako chlap *9* *9*
      • kiss.miss
        Hlavně že vy jste vyhráli Saturn Award, vyděláváte miliony a máte plno fanoušků...Ups, já zapomněla, to vy nikdy nedokážete. Běžte se bodnout, když neumíte ocenit tak dobrou herečku. A to, že je namyšlená? A proč by ne? Vždyt ona si to může dovolit a tou namyšleností vám nějak neubližuje, takže bych si nechala ty kecy, aby chcípla.:D
    • Re: podoba

      HAHAHAH!!!!To já jsem Faith ajá taky chodím na hlídky a zabíjím upíry.vy,jste všici nuly!!!!! *5* *16* *8* *13* *10* *1* *1*
      • Re: Re: podoba

        zato že ty jsi jednička *15* *1* *15* *1* *15* *1*
      • Re: Re: podoba

        ty trapná krávo,abych ti nevrazila kolík do prdele *5*
        • Re: Re: Re: podoba

          PRO TRAPNOU Elizu dushku, obyčejně nejsem ta pomsty chtivá ale ty mě opravdu moc sereš a pro mi dovolte abych vám napisala svůj názor: SMRDÍŠ KRÁVO A CHCÍPNI *13* *10* *16* *8* !!!!!!
          • Re: Re: Re: Re: podoba

            sama si kráva ! *10*
          • Re: Re: Re: Re: podoba

            souhlas s tebou ´´ty co jí nenávidíš´´ máš pravdu je to namišlená kráva a doufám že brzo chcípne!! *8*
          • Re: Re: Re: Re: podoba

            ano velice souhlasim *4* *4* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: podoba

              opravdu není co dodat je to kráva namyšlená a smrdí a doufám že umře prostě opakování toho co řiká věčina co znám (celá třída můj kluk moje ségra a můj brácha a máťi s otcem řikaj že je ty filmy co natočej s ní stojej za nic!) *5* *16*
  • Faaaaith

    Je nej herečka..fakt bezva *14* *14* má pěkný vlasy *1* *1*
  • je plostě súpa......mpje nej herečka *3* *1*
    • Re:

      Naprosto s tebou souhlasím *3* *1*
  • nejkrásnější baba,kterou sem kdy viděl...co bych dal za to vidět ji ve skutečnosti...chjooo...život je krutej... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit