Přejít na výpis diskuzí

Ellie Goulding

OSOBNOST 9.10.2012 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mam ji hodne rada mam rada love me like you do
  • Jseš moc moc dobrá. Souhlasim s vámi Veroniko a Pajjuško. Mě se strašně líbí Love Me Like You Dou, I Need Your Love a Lights. *3*
  • Mam rada ellie goulding.
    V januari idem na koncert!!
    Listky v ticketportal
  • Mam ta velmi rada ellie goulding a rada pocuvam twoje pesnicky
  • Je dobráááááá. Poslední dobou si ji furt pouštím
  • Ellie Goulding se mě hodně moc líbí v každé video clipu pokaždé si spivam je jí skvěle písničky a ještě hodně moc se mě líbí je to můj pěvecký idol Ellienko Goulding jsi pro mne velmi roztomilá nejkouzelnejsi princezna Elsa Frozen s kouzelnou hůlkou Ellienko s pozdravem tvůj kouzelný princ a přítel z České Republiky Přemek.
  • Ellie Goulding se mě hodně moc líbí a elca já ne bydlím v okrese Břeclav ale v obci Štěpánkovice a Ellienko Goulding hodně se mě líbis v každém video clipu jsi pro mne můj pěvecký idol pokaždé si spivam tvé skvěle písničky a ještě se mě hodně moc líbis na každé fotce jsi pro mne velmi roztomilá nejkouzelnejsi jahůdkova víla s kouzelnou hůlkou Ellienko s pozdravem tvůj staly kouzelný princ a přítel z České Republiky Přemek.
  • Ellienko hodně se mě moc líbis poslouchám tvé skvěle písničky a hodně si je spivam také se mě moc líbis na každé fotce jsi velmi roztomilá nejkouzelnejsi jahůdkovou vilou s kouzelnou hůlkou Ellienko s pozdravem tvůj kouzelný princ a přítel z České Republiky Přemek.
    • Už je to tu přecpaný tísici STEJNÝMA komentama od tebe OMG *7*
    • Ty si Přemek no bydlíš v okresy Břeclav ?
  • Mně připadá že Ellie písničky které složila jsou dobré ,ale Ellie !! máš super hlas nezpívej ty tvoje cajdáky který jsou na nic !! ty máš hlas suprovej zpívej covery dál třeba píseň your song originál od Elton John zazpívalas neskutečně nebo Take me to church od Hozier super *14*
  • Ellie Goulding se mě hodně moc líbí v každé video klipu hodně ji poslouchám je to můj pěvecký idol pokaždé si spivam je jí skvěle písničky a hodně se mě líbis Ellienko.Goulding s pozdravem tvůj staly přítel z České Republiky Přemek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit