Přejít na výpis diskuzí

Ellie Goulding

OSOBNOST 9.10.2012 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč doprčic všichni hodnotí vzhled a ne jak pracuje zpívá atd. *11*
    • bože tak to hodnoti maji svoji hlavu stim se nic neda dělat ale podle mě je sice hezka ale hlasuji pro tebe *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *1* *2*
  • Velmi povedený výběr. Viděl jsem i celý film. Sice klišé, ale neotřele natočené. Žádná od cukru ulepená romantika. Herci i hudba i Ellie, všechno dohromady pasuje. Viděl jsem to i v dabingu na Cinemaxu a taky se přikláním k tomu, že s titulkama je to lepší.
  • Boží http://tinyurl.com/oeb7ck4
  • Nejspíš vás urazím, ale musím říct že tak příšrnej hlas u zpěvu jsem neslyšel.. Hrozně nepříjemnej..
    • No twl:D konečně normální člověk(y) Aspoň vidim, že nejsem sama:)
  • Já mám nejraději Anything could happen a písničku I know you care k filmu Now is good - Teď a tady. Kdo jste ho ještě neviděli, nekoukejte na něj v dabingu, ale s titulkama. Na fóru Dakoty Fanning píšu proč. Já ten film miluju, na CSFD jsem mu dala 5 hvězdiček. Ze zvědavosti jsem se koukla na verzi s s českým dabingem a měla jsem pocit, že se dívám na jiný film *10* *16*
  • Ellie je super, teď poslouchám její písničky, nejlepší je "I need your love" dost jsem si ji oblíbila a nechápu ty antifanoušky co ji tak pomlouvaj a je divný, že má tolik antilajků...už teď je slavná, ale určitě bude mít velkou kariéru :)
  • Mrs.Wesley
    Paul Wesley
  • http://www.zkracovatko.cz/13mQfi Jasně. V těch velkých souborech je videoklip i film s titulkama napevno. Na csfd jsem zjistila, že ted film půjde na kabelovce Cinemax, dokonce v HD a s dabingem.Ale toho dabingu se trochu bojím.
  • Na ulozto je film i klip. Dejte tam do vyhledávání Teď a tady nebo Now is good a máte to.Je tam i nějaký soubor, kde je film i s titulkama napevno i videoklip a trailery a další věci dohromady. Vychytaný.
  • ta poslední fotka *7* *8* *9* *13*
    mírni se trochu Ellie :)) *10* *11* *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit