Přejít na výpis diskuzí

Ellie Goulding

OSOBNOST 9.10.2012 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se k Ellie Goulding dostal přes tenhle film. O klipu jsem nevěděl, ale už jsem ho viděl, je dobrej. Ten film taky, obyčejnej, ale dobrej. Jen nic pro měkký povahy.Umírá nám tam Dakota Fanning *5*
  • Aha, vy to tu zmiňujete, tu písničku od Ellie, k filmu Now is Good. Ten film i ten videoklip, to jsou krásný dvojčata. Ač nejsem fanda Dakoty (Fanning), tím filmem mně dostala. Fandové Lany Del Rey asi nejspíš ví, že od ní je tam taky jedna pecka, skoro hned na začátku.
  • Vše nejlepší "Ellie, zdravíčko, to je nejvzácnější, pohodu, aby se Ti dařily jak písničky tak i texty, úspěch, a hlavně pomalinku a jistě se dostaň tam, kam Jen Ty sama chceš a kam toužíš, tak, jako Britney, a samozřejmě i tu lásku, a té múže býti i spousty, neboť té není nikdy dost"!!! :-) A tak také vše to, čo Ty sama si přeješ!!!!! "Jsi super, krásný úsměv máš, jak já říkám jako kačka - kačenka, rtíky máš nádherné, a kukadélka!!!!;-) Jsi super, Tvé texty i písničky stojí zato, a nepochybně i klipy"!!!! :-))) Tvúj fanoušek Jamie Lynn Cz - Karlovy Vary - Carlsbad.
  • Happy brithday *4*
  • Ty idioti, co jí dávají ty mínusy, si jí musí plést s nějakýma tuctovkama, rychlokvaškama. Všechno nejlepší k narozeninám, líbí se mi její písně a klipy, hlavně Anything could happen a klip I know you care, k filmu Now is good (Teď a tady) S tím klukem z toho filmu ona chodí, Jeremy Irvinem. Klip i film libovka, jestli to se dá říct o filmu, kde hl. hrdinka umírá.
  • Ještě není moc slavná, ale vím o ní, znám ji, její písničky jsou dobrý, ale v dnešní době se proslavit je těžký, přeju jí vše nej a taky aby ji lidi měli rádi :)
  • Všecho nejlepší!! *4*
  • Proč jí všuchi dávají nelíbí se! Ellie zpívá hezky a hlavně není jako ty nechutný nány štětkozpěvačky, který jsou teď všude. *1*
    písnička Burn je moc pěkná
    • Přesně tak ty nány se proslavili jenom svejma ulítlejma oblekama.Ellie má na rozdíl vodních hezký písničky
  • Nejni zač. Dlouhá cesta je limonáda, sic chutná, ale limonáda. Naproti tomu Now is good je docela drsný drama. Dobrý je taky 50 na 50 nebo Restless (Neklid) Jo a ještě Cake eaters, kde mně docela příjmně překvapila Kristen Stewart.
  • Děkuju, zažila jsem velké překvapení. Dakotu Fanning totiž znám, jenže v těch krátkých vlasech mně vůbec nenapadlo, že to je ona. Klip i film je fakt krásný, líbí se mi, že to přitom není přeslazený, jako třeba Dlouhá cesta. Ta se mi taky líbí, ale Now is good je lepší, takové uvěřitelnější. Koukám na další klipy s Ellie Goulding a jsou super, Burn, Guns and horses, Anything could happen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit