Přejít na výpis diskuzí

Ellie Goulding

OSOBNOST 9.10.2012 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby sis přečetla pořádně diskusi, tak by ses nemusela ptát a ještě bys našla nějaké odkazy. Stručně, Ellie Goulding - I know you care, Now is good (Teď a tady), Dakota Fanning.
  • Čau, chci vás o něco požádat. Ellie Goulding prý má písničku i videoklip k jednomu filmu. Je to prý nádherný a já bych to chtěla vidět, oboje. Ale nevím, jak se jmenuje ta písnička, ani ten film. Jenom vím, že je to o holce, co umírá na rakovinu a že tam hraje nějaká známá herečka. Jméno nevím, příjmení Flaning, nebo Flanig(k), nevím jak se to píše i vyslovuje, ale zajímá, ve škole o tom mluví, ale když se zeptám na názvy, tak je každý natvrdlý a nebo neví, jak se to píše. Díkyyy
  • jinak váží 69 nekecám
  • ta je ale škaredá *11*
  • Ellie jsi velmi okozluci spěvačka a vel mi pěkna divka tvuj skalnaty faušek Přemysl.Kamrád. *5* *5* *5* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *2* *2* *2* *1* *1* *1*
  • Hele ty lenkal, ta píseň k tomu filmu se jmenuje ,,I know you care,,
    tady je klip v HD kvalitě, je tam i remix. http://tinyurl.com/pn53ad9
    Dokonce jsem ten klip viděl na českém netu ke stažení ve full HD kvalitě, ale už nevím kde. Kdo má televizi s hodně velkou ůhlopříčkou, musí to být parádní podívání.
  • Ellie jsi velmi krasno spěvačkou a hečkou. *5* *5* *4* *4* *14* *14* *3* *3* *15* *15* *2* *2* *1* *1*
  • Ellie.Goulding je velmi překrasno spivajici divko ne jako česka Ewa Farna ktera neumi spivat a oblekase jak strašak dozeli. *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *3* *3* *3* *14* *14* *14*
  • Ellie.Goulding je velmi okouzlujici spěvačkou tak jako je Evril.Lavigne. *4* Taylor.Swift. *4* Dominika.Myslivcová. *4* Mista. *4*
  • Víte někdo, jak se jmenuje ta písnička k filmu Now is good ? Vlastně mně zajímá ten videoklip. Je ůžasný, šel by někde stáhnout ? Díkes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit