Přejít na výpis diskuzí

Elvis Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Elvis

    Taky žeru Elvise.Viz na www.libimseti.cz/michal-elvis *14*
  • Elvis je extra třída.

    Elvise zbožňuji o svých 11- ti let, kdy jsem prvně viděla jeho životopisný film. Amerika dala světu 4 věci...Micky Mause, Coca-colu, basketbal a ELVISE PRESLEYHO....jeho muzika je nádherná, on sám rovněž....ráda ho poslouchám a to už je sakra doba, co mi bylo 11::))
    • cilla

      Re: Elvis je extra třída.

      to jé! já jej poslouchám 2,5 roku. blbá su, že jsem se nechytla dřív! Takový úžas, až z toho padám!!! *14*
  • Elvis

    Elvise uznavam, ale neposloucham, jeho pisnicky se mi nijak extra nelibi ale proste nemuzu rict ze je spatny, dokazu si predstavit ty lidi ktere by to urazilo. Me by taky urazilo kdyby mi nekdo vrtal do Boba Marleyho.
    • efrem

      Re: Elvis

      mě by vadilo kdyby někdo nadával jak na Elvise, tak na Boba. Oba je mám ráda, i když každý měl úplně jiný styl hudby...
  • www.elvis.euweb.cz

    díky Elvisi žes to všecno nastartoval a za super hudbu:))kterou pro nás zanechal. když člověk kouká na jeho živej koncert ze 70. let, pak pochopí, proč byl král. www.elvis.euweb.cz
    • Jasný souhlas

      Přesně to si myslím i já a držím se toho. Pochopila jsem všechno a vím, co dělám. Já ho totiž poslouchám také a štve mne, když mne někdy nechce přehrávač přečíst CD. Moje okolí z toho blázní a jedna kamoška mne s ním srovnává. Ale já budu dokonalá až mne uvidí s černými vlasy a nápadně oblečenou.*14* *14* To ji sebere úplně. A jiní se mne zase ptají, co furt čtu. Když to zjistili, stichli!!! *8**8*

      *5* *5*

      www.elvis.euweb.cz odkaz Kniha
  • Elvis je kralem navzdy at uz rokenrolu nebo kralem srdci nas vsech-fanousku!!!Milujeme te
  • Elvis není král

    Divím se co na něm všichni vidí,byl možná nejlepší ve své době, ale jeho hudební skladby a hlas nejsou nadčasové, brzo omrzí. V rámci Rock n Rollu je možná král, v rámci celé hudební oblasti nikoliv.
    • Re: Elvis není král

      byl to král, a to že byl král ve své době neznamená, že králem nezůstal. také by jsme mohli říct že MJ už není král... vy si prostě myslíte, že když je někdo cca 30 let mrtvej, má trapný písnčky, ale to bude tm že dnešní doba je padlá na hlavu...teď je to samej rock, hip-hop, rap....ale to je trapný! Elvisovi písničky jsou plné emocí, a pravdy, ale rap....co to je? má to nějaký smysl? nemá!!
    • Re: Elvis není král

      elvis je král...měl skvělej hlas,když byl mladej,bal nádhernej ve svém oboru je nejlepší a to i po své smrti!!
    • cilla

      Re: Elvis není král

      To nechápu... Bude legendou i nadále!! *3*
    • Re: Elvis Je a vždycky bude král Rock n rollu

      *8*
  • Elvis....

    Elvis je sračka pere jako pračka.pije jenom džina chová se jak dina.Dina je holčina je to pěkná kočina.Elvis kocour neni a jěště k tomu vůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůbec nevoní!!!!!!
    • Re: Elvis....

      tak to tedy prr...nemyslím si že je elvis sračka... ale zaso ty jsi pěknej debil a ani se ti to moc nerýmuje a když jo nedává to smasl...a kdž už tak ty ani nevíš jakou měl Elvis historii ale já vím o něm takřka životopis... mohla bych ti ho poslat ale proč se trápit s takovým pitomcem jako jsi ty?
    • Elvis....to je teda urážka

      Co tím myslíš????
      Ten kdo ho neposlouchá asi není normální. Ale já ano!!!
  • THE KING

    Dnes je to 71 let! Nikdy už nebudeme stejní....Děkuji. www.elvisband.cz
  • i pro me je elvis super.v roce 90 jsem navstivil GRACELAND je to bomba vsem fandum to doporucuji.je tam porad velka navstevnost.lidi ho maji porad radi i kdyz uz tolik let neni mezi nama.je to proste kral.
    • Souhlas

      Chtěla bych tam taky, ale nemám šanci.
  • REMIX ELVIS

    Mozna nikdo znáte remix od elvise a´ litle lies konversation tak si ho muzete poslechnout na zivem radiu denne od08-do00 radio funguje tak ze zadate tel.cislo 604566872 za cenu bezneho hovoru a muzete si zvolit elvisovo pisen a mi vam ji na prani zahrajeme

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit