Přejít na výpis diskuzí

Elvis Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V jeho zivotopisu mate plno chyb-v datech i faktech.... *13*
  • Elegantní král rockenrollu možná žije na Měsíci, ale stejně tak může ožívat i ve vašich uších! Jedinečné náušnice z pravých trsátek s Elvisovou podobenkou!

    http://lovemusic.cz/produkt/3779-trsatkove-nausnice-elvis-presley/
  • Dnes je zase výročí Elvisova narození, tak doufám že nejsem jedinej kdo si vzpomněl. Jinak- Elvis tu moc schází, každej všední den kdy člověk potřebuje povzbudit.
  • píše se Jackson a ne jecksn!!!!!!! *7*
  • OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, to jsem nevěděl... Jsem taky jeho mega fanoušek a chtěl bych se tě zeptat, kde si to zjistil *4*
  • Ty ses narodil v Las Vegas jo? To nevěřím. *12*
  • On byl borec.
  • Když zemřel, bylo mi sotva pět. Narodil jsem se v Las Vegas a můj otec pořád mluvil o Elvisovi. Nevěděl jsem vůbec kdo to je. Táta je jeho fanoušek už několik let a myslím, že ještě dlouho bude. Já jsem nikdy moc netruchlil nad jeho smrtí, to až po přečtení knihy o Elvisovi a jeho manželce. Jeho smrt jsem si vysvětlil tak, že nikdy neodplul do nebe, že je pořád na Zemi, jenže trochu blíž mrakům. Pořád se na nás dívá a již dostal odpovědi na všechny svoje otázky. Dívá se na nás sice pouze jako duch, ale jeho tělo je stále v zemi. Sice už ho možná červíci sežrali, ale jeho hudba je stále živá!

    P.S. Vlastně ani nevím, jestli ho spálili na popel nebo zůstal v rakvi, ale jeho popel se vrátil k němu!
  • "Položila jsem sluchátko a začala chodit po místnosti, abych se vzpamatovala. Byla jsem jako omráčená. Najednou se znovu rozdrnčel telefon a pak už zvonil v jednom kuse." Toto je jen úryvek. Ale přece pravdivej.
  • běžte trochu do fantazie a takydo supr světa, no Elvis PRESLEY žije!jako říkal ALF. *4*
  • Včera jsem si koupil to jeho poslední album Elvis in concert, je skvělé, jen mi tam vadí 4 vložené komentáře fanoušků, to mohli dát najednou na konec CD. Co jsem ale ocenil je krátké poděkování Elvisova otce za všechny projevy soustrasti jemu a rodině po synově smrti. Z hlasu je znát jak ho to vzalo.
  • Jaká image z katalogu? Co to meleš za s.ačky? Strašidlo do zelí? Tak chtěla bych fakt vidět tebe co seš za nádheru, když tohle o někom napíšeš. S takovejma názorama běž fakt do pr....!
  • Pro fanoušky Elvise jsem našla super věc do bytu: http://www.samolepkynazed.cz/samolepky-na-zed-postavy-a-lide/elvis-presley-samolepka-na-zed
  • Chtěl bych poukázat na jednu zajímavost jsem velký fanoušek Elvise .. prostě v popisu je Napsáno Elvis Aaron Presley se dvěmi -A- ale to si myslí spoustu lidí že se to tak píše ae ve skutečnosti jeho jméno je jen s jedním -A- Aron. Myslí si to spoustu lidí prostože na jeho náhrobku je napsáno Elvis Aaron Presley ae je to napsáno chybně. *3*
  • Re: Re: kral roku??

    Jakson never
  • králové

    já mám raději Elvise ale prostě Elvis Presley a Michael Jackson byly, jsou a ještě hodně dlouho budou největšími a nejlepšími zpěváky světa, jsou to prostě králové....
    *4*
  • Re: Re: Re: Re: Odpoveď na otázku o porovnávaní

    Nevím, ale s K.Russelem určitě nebyl od doby úmrtí bratra, studiích, prvních láskách, první natočené desce pro maminku a končilo to obdobím manželství s Priscilou. Sice nemám ani film který zmiňujete, ale vím, že když šel v TV byla jsem zklamaná. Také se odehrávala spíše ta pozdější etapa života. U nás verze, kterou si pamatuji byla v kinech cca od roku 1982,což by byl na tehdejší dobu uvedení v kinech u nás do 3 let docela fofr. Spíš odhaduju rok natočení 1968-75.
  • Re: Elvis není král

    byl to král, a to že byl král ve své době neznamená, že králem nezůstal. také by jsme mohli říct že MJ už není král... vy si prostě myslíte, že když je někdo cca 30 let mrtvej, má trapný písnčky, ale to bude tm že dnešní doba je padlá na hlavu...teď je to samej rock, hip-hop, rap....ale to je trapný! Elvisovi písničky jsou plné emocí, a pravdy, ale rap....co to je? má to nějaký smysl? nemá!!
  • soliter

    Re: Re: Re: Odpoveď na otázku o porovnávaní

    Film Elvis Presley byl natočen v roce 1979(Hl.role Kurt Russel-režie J.Carpenter).Ten mám.A pak mám i ten nový s hercem který hraje v Tudorovcích.Ty zaručeně sháníš ten s Kurtem Russelem.Jiný film natočený nebyl jen tyto dva.Pak ještě Elvis a já(tuším v 90 letech)podle knihy můj život s Elvisem kterou napsala Priscilla.Ten u nás nikdy neběžel. *14*
  • Re: Re: Odpoveď na otázku o porovnávaní

    Před tímto filmem s K.Russelem byl natočen ještě jeden, který u nás běžel v 80. letech. Nemohu ho nikde sehnat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit