Přejít na výpis diskuzí

Elvis Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásný den Elvis je super a musím říct,k že mám krásnou minci Elvise v ryzím zlatě. První oficiální ražba se společností Elvis Presly Enterprises. Pecka kdo chce ukázat pošlu na whatsapp 602320367.

    Pohodový den milovníkům nesmrtelného Elvise

  • MartinDyntar

    nekorunovaný král ROCK AND ROLLU. Musím uznat byli před ním lepší černošský muzikanti, kterými se Elvis tolik inspiroval, nejen svou výraznou láskou ke křestanskému cítění v gospelu a ke country a k černošskému bluesovému cítění atd. - Little Richard a Chuck Berry a další.... dalece nadanější a schopnější muzikanti! Taková písen jako "Jailhouse Rock" nahrávala více své době než Elvisovy a jeho popularitě.

  • MartinDyntar

    To je nějaký podezřelí, ne děkuji, o korespondenci s vámi skutečně nemám zájem. Už mě dál prosím raději nepište a nesnažte se mě vubec kontaktovat.

  • Masja58

    Pozdravy

    Jmenuji se Masja Stokkermans, ve skutečnosti jsem se opravdu cítil přinucen kontaktovat vás po prohlédnutí vašeho profilu zde. Doufám, že můžeme mít pozitivní korespondenci a také můžeme spolupracovat? Prosím, neváhejte a ozvěte se mi na moji soukromou e-mailovou adresu [masjast58@gmail.com], kde získáte další podrobnosti.

    Masja S.

  • Masja58

    Pozdravy

    Jmenuji se Masja Stokkermans, ve skutečnosti jsem se opravdu cítil přinucen kontaktovat vás po prohlédnutí vašeho profilu zde. Doufám, že můžeme mít pozitivní korespondenci a také můžeme spolupracovat? Prosím, neváhejte a ozvěte se mi na moji soukromou e-mailovou adresu [masjast58@gmail.com], kde získáte další podrobnosti.

    Masja S.

  • MartinDyntar

    Elvis žije!!! Elvis Presley žije v srdcích nás všech s písní "Unchained Melody"!!! Navždy!!! Dobře ji předělali U2. Protože I NEED YOU LOVE!!!!!!!!!!!!!

  • Co je té life story špatné? Vše odpovídá pravdě.J.H.

  • Vážená slečno.Především obdivuji to že v návalu současné Pa music jste si vybrala Elvise.

    Jestli tvrdíte,že o něm víte dost tak toho ve 13 letech,moc vědět nemůžete. Osobně se Kingem

    zabývám od svých 15 let/je mi 76/ a i když toho o něm vím hodně,zdaleka ne vše. Jestli Vám

    nevadí můj věk,mohu si s váma o něm formou mailu nebo tohoto portálu povídat.Napište,co byste

    o něm chtěla vědět. Jakou formu chcete volit češtinu nebo angl. Záleží na Vás. Elvisly yours J.H.

  • Vážení Fandové Elvise. Fandím mu od svých 15 let.Za tu dobu jsem s ním posháněl jak u nás a hlavně ve světě mraky věcí Co ale postrádám a rád bych se zeptal na násl věc. Má někdo z Vás

    násl filmy na DVD v barvě."Love Me Tender" Jailhouse Rock" a " King Creole." ? ten první jsem našel na netu s angl.titulky,ten druhý sháním/mám jen b/w verzi/ no a s tím posl."King Creole" jsou problémy.

    Vím,že pokus obarvit ho byl. Byli tam ale problémy od vlastníků aut.práv" p.rež.Curtisse a H.B.Wallise.

    Tak nevím jak to dopado. Bral bych originály nebo asponˇ první copy. Děkuji za případné odpovědi.

    Elvisly Yours .Jaromír 76 let z Prahy 1.

  • Bylo mi 13 a už teď vím o elvisovi co nejvíce mužů tenhle člověk me hrozné ovlivnil v dobrým mim snem je se jed podívat do memphisu na GRACELANDU dozvídat se víc a víc proste nejlepší clovek pokud chce někdo popovídat o elvisovi budu moc rada protože v ČR není moc lidi co o něm neco vím tak budu moc rada
  • Kral rock& rollu a moc hezky chlap
  • nika1991
    Faninky milovali Elvise P. muži ne.patneři a manželové - kluci nesnašeli *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • casanova
    tak to upravte. Josefino *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1991
    *14* *14* *14* kral.rock
  • Elvis Presly byl člověk který nám do života,dával lásku a mír. Je mi líto jeho rodiny přišla o oba syny.Jeden umřel pár hodin po porodu,a naše slavná hvězda se předávkovala. Obdivuji jeho rodinu a přátele,co to zvládají. :-(:-(:-(
  • geniální zpěvák a nádhednej chlap *14*
  • Milý Dave, Elvis Aaron Presley je naprosto v pořádku... Jestli jsi velkým Elvisovým fanouškem, tak jsi si určitě o něm také mnoho načetl..? Lékař, který asistoval u Elvisova porodu udělal mnoho admin. chyb, kdy mu při zápisu do rodného listu zkomolil téměř celé jméno. Elvisova matka Gladys byla ale svéhlavá a následně chyby nechávala dodatečně opravit, takže, když půjdeme do důsledku, Elvis se skutečně jmenoval Aron i Aaron. Zkrátka od jeho narození až do jeho smrti v tom, jak se skutečně jmenoval, mají lidi "hokej"... Bez zajímavosti není ani to, že jeho vlastní otec, který zemřel dva roky po něm, ho celý život neoslovoval Elvis, nýbrž Evis, tak, jak ho původně onen lékař, asistující u porodu, také chybně přejmenoval... O Elvisovi se dá zjistit mnoho zajímavostí, stačí po informacích pátrat. Vřele doporučuji biografii sepsanou Elvisovým důvěrníkem a dvorním kadeřníkem Lawrencem Gellerem, tam se dovíte mnoho zajímavého a soukromého. Zdravím... :-)
  • Přesně tak!! Je neskutečná škoda, že jsem neměla možnost ho zažít.. A zbožňovat někoho, když víte, že na jeho koncert se už nikdy nepodíváte, je hrozný *13*
  • Mám to úplně stejně!! Je to hrozně zvláštní, ale po přečtení té knížky jsem si uvědomila, jak velká ztráta jeho smrt byla a že mi tu moc chybí.. Ta knížka byla zlom a přivedla mě k jeho fantastické hudbě..
  • Dobrý den, vždy jsem Elvise měla moc ráda, ale po přečtení knihy Můj život s Elvisem, jsem se do něj naprosto zbláznila, nevím proč ten zlom musel přijít, ale přišel :-) Jen mám problém...nemůžu nikde sehnat zmiňované filmy, ani ten s K.Russelem.. Nemáte, prosím, nějaký typ, nebo nápad, kde bych ho mohla sehnat? Děkuji moc..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit