Přejít na výpis diskuzí

Emilie de Ravin

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Emča

    jo je úplně good hrozně se mi líbí její filmy a seriál ztraceni...prostě jí Lovuju *1*
  • Emilie

    Ahoj,tak proč tu nikdo něco nenapiše?!Ve ztrecených se mi libi jeji postava i přesto že je těhule.No jinak je stejně jako ja kozorožka takže je to fajn:) *4*
  • Emmmm

    no podle mě je superní a více se kní hodí ty seriály než filmy ve který také hraje míň jak v těch filmech...lale to je jedno je to moje nej nej herečka spolu s jinýma*4* *14*
    • Re: Emmmm

      JJ, máš pravdu, začala se mi líbit ve filmu "Hory mají oči", je super a navíc je moc pěkná *4*
      • Re: Re: Emmmm

        ja se oni dozvedel z filmu HORY MAJI OČI a je to fakt pekna holka *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Emmmm

          coze??? kdo tu furt mluvi ze je krasna??? jako nic moc pro mě vede Jessica Alba *14*
          • Re: Re: Re: Re: Emmmm

            Jessica Alba?neříkám že je hnusná ale příde mi divná a že šilhá nebo co..*9*.nic proti tvýmu názoru jenom říkám že mě teda příde Emilie mnohem mnohem hezčí!!!!!! *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Emmmm

              no přesně! jessica emilii nesahá ani po kotníky! di si psát příspěvky k jessice a necpy je sem jo! emiliie je prostě krásná a skvělá herečka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit