Přejít na výpis diskuzí

Emma Watson

OSOBNOST 31.12.2006 
1214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ana72154
    Emma je modní návrhářkou? *8*
    • jo *2*
  • http://www.facebook.com/pages/Hermiona-Grangerov%C3%A1/210480739030297
    Prosím prosím!!! dejte kdo máte fb like a sdílejte, já vím, moc like to zatím nemá, ale může..!! :DD
    P.S. Emma je úplně skvělá, Hermiona jedna z nejlepších postav atd... :) Je úplně nejlepší!!!!!! <3 :)) *14*
  • kus

    Ona je ta nej nej nej hezčí holka světa a neojedudu žádnou holku a ta první bude ona.
  • na cislu 00447976661702uz to nejede ma to asi vyplíuz asi 3dny
  • DOBRÉ

    A ty rady jsou dobré. To musím uznat. Ale prosím tě už za nikoho nepiš. *4* *4* *4* *4*
  • vše nej

    emma watson...hm...ale jo hodne stesti preji....lepsi je kristen stewart je ji 19 od 9.4:) (bella ze stmivani)
  • Je to pekna holka a pusobi na me svelym dojmem! asi sem se do ni zabouchl :-( a ten email dole neexistuje :-(
  • podoba

    všichni mi říkaj že jsem ji hodně podobná, a už mě to štve proč mě s ní všichni srovnávaj? Je to normální holka jako každá druhá jen hrála ve filmu, tak vážně nevím co na ni vidíte.
  • HI

    Hi,Emma How are you?You are good Star!!!
    • Re: HI

      zd3r4c hele pls pošlete mi 1foto kde je Ema watson naha my email mis1000@seznam.cz icq 481620677
  • For Niki

    Já nemám rád když někdo někoho napadá kvůli barvě pleti.MEW-C4 a jeho rasistické narážky jsou pod moje chápání.I mně se smály když jsem přišel ze Španělska a proto nevytrpím rasismus a lhaní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit