Přejít na výpis diskuzí

Enid Blytonová

OSOBNOST 14.2.2007 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já četla její knížky asi od 9 let,milovala jsem Správnou pětku a sérii o Dvojčatech,teď jsem se k těm knížkám vrátila,čtu je synovi,objevili jsme v knihovně velkou spoustu knih jako je série Tajemství a série Záhady a další,miluju chvíle,kdy si se synem čteme,je to napínavé a baví nás to oba.Skvělá autorka *4*
  • čtu od ní tajemstvý hradu a dost mě zaujala moc hezké knížky psala*1* škoda že už nežije *13* *13* *13*
  • byla to dost dobra spisovatelka,myslela jsem ze jeste zije *9* *13* nejraci knihu od ni mam spravnou petku.je mi moc lito ze umrela *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *13* *13* *13*
  • nevíte někdo kde se může objednat knížka od Enid Blytonové : Dobrodružství na měsíčním hradě ??
    Prosííííííííííím
  • Moc dobrá spisovatelka.Myslel jsem sem že ještě
    žije ale vona už nežije.
    Škoda byla to moc dobrá spisovatelka.Nejradši mám od ní knížku Tajemství ..................... TeĎ čtu Tajemství Neviditelného Lupiče. *5*
    • Já jsem četla- Tajemství ztraceného náhrdelníku ,, byla super ,, škoda že už tu nikdo takový není *9*
  • *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12* *16*
  • Byla to super spisovatelka.Chce se mi brečet když pomislím na to že už umřela.Škoda že mrtvoli nemůžou také psát knihy. *9*
  • Já teď čtu tajemná místa.Už jsem přečetla Tajemný ostrov,Tajemný hrad,Tajemné údolí,Tajemné moře a Tajemnou horu.Teď čekám až výde Tajemná loď. *3*
  • má moc dobré knihy
    • Jo má.Já teĎ čtu Tajemství neviditelného lupiče. *16* *16*
  • nejraději mám Tajemný hrad *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit