Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Student

    No nemozem povedat ze nie je pekny ale ma perfektne pasnickz a zato ho mam strasne rada.....Nech si mysli kto chce co chce ale je to tak....Papapainkz cmucik\ *15* *13* *3*
  • Student

    Curak...nopnononononononononon...an i bz som nepovedala...to skor tz si curak>>"""""
    *13*
    • Re: Student

      je nadhernej nej zpevak tereho znam fakt bomba






      *14*
      • reportáž deniku popcorn

        ENRIQUE IGLESIAS(30)(814 HLASŮ)VYHRAL 2.MISTO ZA NEJVETŠÍ PIHU NA SVETE AŽ PO ŠESTAKOVI JMENEM POŠ(12)(1153 HLASŮ) JEHOŽ PIHA MA NA DELKU 2 CM A NA ŠÍŘKU 4 CM(DOPOSUD NEPŘEKONANY REKORD PIHY VE XICHTE)A NEJVÍC HLASŮ ZA NEJHEZČÍ A NEJROZTOMILEJŠÍ PIHU VYHRAL FRONTMAN TOKIO HOTEL BILL KAULITZ(18)(1298 HLASŮ) A KYTARISTA TOM KAULITZ(18)(1298)GRATULUJEME ZA UMISTENI V ŽEBŘÍČKU...POPCORN !!
        • Re: reportáž deniku popcorn

          bež s TH někde jo!
          *16*
      • Re: Re: Student

        naprosto s tebou souhlasím, je absolutně dokonalej!!! *14* *14* *14*
  • sháním

    Ahoj všichni, sháním DVD od Enriq + starší cd, mám jen to poslední. Může někdo poslat, zatím díky Pohodák *3*
    • Re: sháním

      Ahojda. Zkus to stáhnout přes Torrent, tam najdeš všechny Enriquovi CD. DVD bohužel nevím, ale kdybys ho sehnal, tak bych ho taky brala *4* *4* *4*
  • erique iglesias

    enrique je proste uzasnej mam ho hrozne rada mam jeho vsechny alba a stovku plakatu a obrazku *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3*
    • Re: erique iglesias

      Ahoj, dalo by se přez tebe sehnat DVD a CD od něho, moc bych ti byl vděčný. A pokud by jsi mohla nějaký ten plakát, nebo alespoň dát typa, kde se dal objednat. Zatím díky.pohodak *3*
  • mílášek

    ahoj lidičky, nevíte nekdo kde by se dal sehnat kalendář s miláčkem Enriquem? Nemůžu ho nikde splašit. poraďte prosím....
    • Re: mílášek

      skus si pozriet tuto stranku http://enriquelove.blog.cz/ alebo www.enrique-anna.blog.cz, mozno tam nieco najdes:-)
      • Re: Re: mílášek

        ahojda. díky moc za radu, ale bohužel jsem na těch stránkách nic nenašla. zkusím to ještě jinde. každopádně díky.papa *3* *3* *3*
  • ...

    on je upa mocinky krasny a ma krasne pisnicky *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ...

      jj souhlasim
      • Re: Re: ...

        je absolutně božskej!!!! nechápu, jak se něco tak dokonalýho mohlo vůbec narodit. vraždila bych pro ten jeho úsměv!!!!!
  • enrique

    von je fakt nádhernej týpek je fakticky krásnej *14* je to muj nej zpěvak a nejvice se mi libi pisen: ,,Do you know?" je fakticky nadherná. de to do sebe: krásný klipy a krásnej chlap ... ja si nemuzu pomoct ale ja mit takeho chlapa sem stastna
    ....jo jo no fakt *14* ...je to podle mě nejhezcí kluk ze spanělska nnoooo prostě je báááječnej a kdesik sem cetla ze i prispiva na charitu no on ale milouckej!!!!! a to prej ze ma 32 let dyt on vypada tak mlade!! je to proste milouckej krásnej superchlap!!!! ...a bohatej i kdyz na tom mi moc nezalezi....
    tak nic lidi ja koncim papa
    vase Anonymka
    • Re: enrique

      jj souhlasim.....
  • O jeho kráse

    Musím přiznat, že Enrique je opravdu nádhernej chlap s dokonalou svalnatou postavou. Jen díky němu o sobě někdy uvažuji jako o bisexuálovi. On se mi zkrátka hrozně líbí. Je téměř dokonalej.
  • Enrique

    Enrique Iglesias je proste boží. *1*
    • Re: Enrique

      Enrique je kus nejsledčí týpek na světě!!!! *14* *8*
    • Re: Enrique

      tos toho moc nerekla....i kdyz... *1*
  • Enrique Iglesias

    Nejlepší!!!!!!!!!!!!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit