Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • enrique

    Enrique je the best.Nema chybu.. *3*
  • enrique

    enriquo je nejhezči zpěvak ktery je.proste nej zpěvak.
  • Fuj

    Otec mojej dcéri sa neuveriteľne podobá na Enrika.Uz s nim nie som, lebo si o sebe myslel aj myslí, ze je boh. Ak chccete dám Vám jeho adresu.
    • Re: Fuj

      dobre tak dej adresu ???prosiiiim *9* *15*
  • enrique

    enrique no co by se dalo dodat??? snad zu to tady vsichni napsali. nechci se opakovat ale enrique 4ever *14*
  • Muck :-*

    Enrique je nejlepší :-* Fakt nádhernej chlap....
    Nevíte jestli nebude mít koncert v ČR ? Když byl v Polsku, tak přece nemůže zapomenout na tu malinkou zemičku kde má tisíce fans >:( :))
    Jjo a nevíte..prej je an jeho koncertech "něco zvláštního" si nemám páru co :D
  • Enrique

    Enrique je fakt docela peknej *14* ma dost zamilovaný pisničky i když mi malililinko vadi že se v každam videoklipu sape po jiny babě ae stejně spíva bestově *3* konkretně písnička Somebody´s me mě fakt dostala *14*
  • sexy man

    enrique je zatraceně sexy zpěvák,dle mýho názoru nejpřitažlivější ze všech..jeho písničky mě doháněj k slzám,ale nic se nesmí přehánět *5* *13* *15*
  • Enri

    Ahoj,mám blog o Enriquovi,tak budu ráda, když se stavíte:-)Tady je adresa:www.enriquelove.blog.cz *14* *14*
  • LaToya

    Čůrák jeden!Nenávidim ho!!Pořád v každý písničce jenom pro každou jako umírá a jenom někoho miluje!!Ten asi neumí spívat nic jinýho!!!Míša Jackson je lepší!!!!!! *1*
    • frasprinc

      Re: LaToya

      Víš co ?Polib si šos.Ja Erika nemusim ale víš koho má za přítelkini?Moji sestřenici,RUSKOU TANISTKU TAK DRŽ KLAPAČKU.PS:nekecám fakt *13* *13* *9* *9* *16* *16* *16* *16*
      • jancap

        Re: Re: LaToya

        JO TAK TO URCITE!!!!ale jestli je to pravda-jaka je????????? A ze to Enrimu s Annou sluší a jak to muze být Tvoje sestřenka?????? jestli si vymejslís tak nevim co z toho más! *7* *1* *3* *5*
    • Re: LaToya

      hod se do klidu..je to supr zpevak..a je nááááádhernééééééééé
    • Re: LaToya

      Nevim co jsi měl(a) z češtiny ale zpívat je se Z!!! *1*
      a Enrique Iglasias je skvělej zpěvák!Taky se Z!!!Tak si to zapamatuj!!! *15* *4*
    • Re: LaToya

      ty budeš asi nejspiš ten čurák co?! *13* Michael Jackson je hnus a sexuální maniak ty debile§!!! *5* *16* *8* *10*
      • frasprinc

        Re: Re: LaToya

        J to pravda a zbívaj mu jen 2 týdny života je to pedofil padacím nosem a kravím hlasem o proti mýmu Fotrovi nebo jak se u vás říká když se sestřenice oženi tak jsk mám říkat tomu co se s ní oženil?Pište do Vzkazů
        *15*
    • Re: LaToya

      no dovol on neni zadnej čurák!!!!!!!!!! a nemuže zato že zpiva jen zamilovane a smutne pisnicky!!!! *5* mJ je peknek vůůůůůůůůůůůůl!!!!!!!!! !! jako ty
    • misalkap

      Re: LaToya

      Tak proč sem lezeš když se ti nelíbí
    • Re: LaToya

      ty jedna kravo co to meles za nesmysly ta tvoje hnusna lezba nesaha enriquemu ani po kotniky on je 100000000 krat lepsi a co ti je potom co zpiva on ma nejlepsi pisnicky na svete je proste nnnnneeeeejjjjjjjllleeeppppsssssiii !!!!!!!!!!ROZUMÍŠ!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *5* *8* *8* *13* *13* *16* *16*
      • jancap

        Re: Re: LaToya

        JO máš naprostou pravdu!!!!!
    • Re: LaToya

      Ty krávo, nauč se prvně psát. Až se to naučíš, tak teprve pak můžeš psát, co si o něm myslíš... *10* *16*
    • Re: LaToya

      Hele trošku s citem ty výrazy!!! Enri je nej... A ten tvuj Jackson..... Na toho si už nikdo ani nevzpomene *5*
    • Re: LaToya

      hele jestli na něm něco vadí..tak proč to tdy piše je to tu jenom pro fanoušky *8* *16* a tohle se mi nelibi jak tu o něm mkluvíš a myslím že nebudeš sama *10*
    • Re: LaToya

      co nadavas nej misackovi je to tak squvelej chlap kdybi si enriqueho poznal na vlastni kuzi tak si ho taky zamilujes nakj majkl jakson mi muzevlist do p.....!nech ho byt je sqvelej! *16* *8* *9*
      • Re: Re: LaToya

        No dobře,ale ty určitě skvělá nejsi ,když ani neumíš napsat JACKSON *5* !
      • Re: Re: LaToya

        No nevím co to tady říkáte za kraviny.Za prví ho neposlouchám,jo písničky docela ujdou.A je mi směšný že tady porovnáváte Enriqueho s Majklem.Enrique určitě nemá nejprodávanější desku jako MJ!A jestli se rozpadá,tak nevím co má jeho vzhled společnýho s jeho hudbou.On totiž měl důvody k plastikám kvůli nehodě,ale to je fuk.MJ je král popu,takže nazdar *5* !
        • jancap

          Re: Re: Re: LaToya

          Kvůli nehodě jo? co to je za pí....nu? kdybych ho potkala v noci tak se asi po ale je pravda ze jsou od nej nejaky pisnicky dost husty no jo ale Enrique vede!!!!No a to stou Annou.Myslůím si že jim to spolu slusi treba neni zla nebo protivna!!!! *7* ale jestli s ni je Enri stastnej tak proc ne *14* *14*
        • frasprinc

          Re: Re: Re: LaToya

          DRŽTE KLÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
        • Re: Re: Re: LaToya

          nj, ale na biliho se nepredelaval kvuli autonehode XD
        • Re: Re: Re: LaToya

          Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuck *13*
    • Re: LaToya

      A co se tím chlubíš a ještě tak sprostě slušnějš to neumíš?!Každej je jinej a má rád něco jinýho dám ti radu tak ho neposlouchej pak tě nemusí štvat.
      Jeckson má taky dobrý songy ale krapet se ti rozpadá nemyslíš . *4*
  • marky

    Enrique je nejkrásnější španěl *14* *4* *14*
    • Enrique iglesias

      Erique je k sežrání!!!!! *14* *14* *1* *15* *3* *4* no musíte uznat *4* je to andílek *4* *4* *4* *4* *14* *3*
    • Re: marky

      fific bv najo mac for nag gagpr my love noit ZIRI IGLESIAS PAÁF *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit