Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Angel s dáblem v těle

    no jo Enrique,co dodat...nezapomenutelný charakteristický hlas,okouzlující oči,dechberoucí úsměv,srdce na pravém místě...a to vše v tělě (španělského) boha....chlap jak má být...každá holka (žena) o něm sní....je jako....a jako.....a ještě......to nejde popsat.
    Je to prostě ENRIQUE. *4* *4* *4*
    • Re: Angel s dáblem v těle

      Máš pravdu!!! *14* *14*
    • Re: Angel s dáblem v těle

      A nejenom holka *4*
  • Enrique je super

    Enrique je super zpěvák je překrásný no to ví každá holka je prostě úžasnýýýý Já te lovuju!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *14* *3* *10* *10* *14* *14* *14* *14*
  • angela

    [22] angela, mail, web, dnes 10:41
    Já ho žeru uplně ho miluju už jsem ho z tý lásky málem sežrala jo a jen tak pro zajímavost enrique je muj táta moje máma s nim prcala ve španělsku když byla s mim nepravim tátou na dovče.a nepravej táta o tom neví.
    *1* *1* *1* *4*
    • Re: angela

      kecáš!!!!a ještě k tomu je to nechutný a Enrique by něco tak hnusnýho neudělal!!! *13* *5* *14* *10* *16* *5*
    • Re: angela

      jezes..vetsi trapku jsem jeste teda nevidela! No ty si tam vtipna hele! *1* boze muj..nedelej hustou a radsi nepis nikam zadny komentare *1* protoze o to stejne nikdo nestoji "o takový trapný keci" booozeee *15*
    • Re: angela

      Mno to každopádně.....mysliš že ti někdo věří? *1* *8* *15*
  • borec

    chjo....Enrique je uuuplně k sežrání...je to nejkrásnější borec na světě MuCk..... *14* *14* *14*
  • MuCk

    chjo....Enrique je uuuplně k sežrání...je to nejkrásnější borec na světě MuCk..... *14*
  • je super

    zaposlouchej se do jeho krásných melodií a nech se unášet vášní, se kterou zpívá *14*
    • Re: je super

      ja si vsude nosim jeho plakat k babicce nosim ho i do skoly..................no proste uchylka P.S.obcas si s tim plakatem povidam........... *14* *1* *15*
  • je super

    zaposlouchej se do jeho krásných melodií a nech se unášet vášní se kterou zpívá *14*
    • Re: je super

      strašně se mi líbí písnička-Do you know? *14* je naprosto úúúúúúúúúúža žůůůůůůůůůůůůůža sem do něj úplnej blázen *14* *1* *9* *14* *14*
      • Re: Re: je super

        Já jí taky upe žeru! Je to nej song!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: je super

          jj to je moc pěkná ale nejpěknější je Dont turn off the lights *14*
  • 7

    Enrique je nejkrásnější španěl *4* *3* *14* *14* *1*
    • Re: 7

      jjj to máš pravdu..... *14* *14* *14* ...a nejenom Španěl *1* miluji tě
  • Enrique je klasny chlap *14* ja nit takovyhochlapa doma tak ho ani nepustím ven *13* *3* *4*
    • Re:

      Jj moje řeč já ho fakt žeru *14* *14* *14* *14* ale nemůžu sehnat jeho čísla *7*
  • Enrique je klasny chlap *14* ja nit takovyhochlapa doma tak ho ani nepustím ven *13* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit