Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Enrique Iglesias

    Enrique má moc pěkný písničky,krásně zpívá a je to i fešák se musí uznat *4*
    Objevila jsem ho teprve nedávno jeho některé songy znám ale nevěděla jsem kdo je zpívá už jsem si i pořídila jeho nejnovější cd INSOMNIAC ale mrzí mě že jsem o něm nevěděla dřív proto bych se vás chtěla zeptat jestli nemá někdo z vás jeho starší alba a nechtěl by se s nimi podělit hledám na netu ale je to děsně drahý ale jestli se nikdo nenajde budu muset něco obětovat(money) *4* Děkuji za vyslechnutí mějte se všichni senza a čauky *4* *4*
    • Re: Enrique Iglesias

      najed na www.slunecnice.cz a do vyhledávače zadej emule pak si stáhni verzi která bude vyhovovvat tvému počítači.....dobrej program na stahování *3* *3* *3* *3* *3*
      • Re: Re: Enrique Iglesias

        je to moc bezvadnej klučina ty jeho písničky sou fakt moc dobrý..(výborný) prostě *14* *14*
        • Re: Re: Re: Enrique Iglesias

          Enrique je prostě nejííík chlap je fakt super má krásnéé písničky a je SEXY !!! Nej nej nej zpěvák !!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Enrique Iglesias

            co si o sobe myslis ty latoyo nebo kdo ses kazdej ma jinej styl a jackson je uchyl a nepomlouvej miho enriqueho *10*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Enrique Iglesias

              ja ty hnusni prasnici anne rikam kure nebo kurnica je to pekna pica *16*
    • Re: Enrique Iglesias

      Ahoj jen ti odepisuju kvůli těch cd... mám oba.... takže jestli je chceš, tak mi písni na můj mejl Barca.15@seznam.cz a taky jsem se tě chtěla zeptat když už bych ti já dala ty jeho 2 starší cd, tak ty mi můžeš dát to jeho nové:) protože já ho taky nechci přes net ... tak jinak díky ...
    • Re: Enrique Iglesias

      Ahoj já mám cd od Enrique ale jenom escape,quizas,enrique iglesias,seven,insomniac,a potom mixovky od něho prostě remiy ze všech alb
      • Re: Re: Enrique Iglesias

        jéééééé a plosím tě mě bys ty cd nemohla poslat???ja mam jen jedno to první ale ty ostatní nemůžu sehnat *9* mooocinky plosíííííím pošli mi je na mail......předem moc děkuju papa
      • Re: Re: Enrique Iglesias

        Och prosiim prosiim se mnou by ses nepodelila... ??? *7* *14*
      • Re: Re: Enrique Iglesias

        Tak to si na tom líp než já *4* se máš no a nepodělíš se vid to nevadí jen se ptám měj se ale dík za odpovědˇ *4*
  • Enrique je BEST!

    Ahooojky,Enriqou je best FOREVER *14* *14* *14* *14* PLOSTE HO MILUNKÁÁÁÁM.....papíík
  • krasavec

    enri jsi gooooooooooood :) ani nvmjak se to ma pojmenovat prostě asi i love you *14* *4* *4* andílek
  • I LOVE YOU

    on je tak krasny že se my chce s neho brečet a zpívá ještě líííííp
    KDO SOUHLASÍÍÍÍ?????????? *3* *3* *3* *14*
    • Re: I LOVE YOU

      já určitě *3* *14*
  • Enrique is my love:-)

    Ahoj, chtěla bych vás všechny pozvat na můj blog o Enriquovi...tady je adresa: enriquelove.blog.cz *14*
  • *IN LOVE*

    faakt totálně moc k sežrání a zulíbání chlap! *14* *14* vono se to ani nedá popsat jak moc je krásnej! *3*
    • Re: *IN LOVE*

      NEJHEZČÍ CHLAP NA SVĚTĚ *14* *14* *14* *14* *14*
  • ;)

    Vy, kterým se Enrique líbí mrkněte na tyhle: Adam Garcia a Eric Szmanda... Ty jsou též k sežrání.. *14*
    • Re: ;)

      Lepší než Enrique není!!!!!!!!!!!!! *4* *3* *14* *4* *14* *3* *8*
  • MuUcK

    jou jou, snědí, namakaní, vysocí, tmavovlasí a tmavoocí borci jsou prostě NEJ! *14* *14*
  • te amo........

    Je to fakt KUNĎÁK.......TAKOVÉHO BYCH CHTĚLA MÍT...Je fakt slaďoučký.........Na něho nikdo nemá......... *14* *14* *4*
  • Anděl s dáblem v tělem

    no jo Enrique,co dodat...nezapomenutelný charakteristický hlas,okouzlující oči,dechberoucí úsměv,srdce na pravém místě...a to vše v tělě (španělského) boha....chlap jak má být...každá holka (žena) o něm sní....je jako....a jako.....a ještě......to nejde popsat. Je to prostě ENRIQUE. *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit