Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 9margaret9

    Re: HOlky !!

    No, tak to já taky pořád hledám a připadá mi že už fakt mám prolezlé úplně všechno.... Ale pořád hodně dobrá stránka je: Only-Enrique.webs.com. Jsou tam i spřátelené blogy, ale tyto stránky určitě znáš............
  • pajda83

    Re: 1.Mííísto

    jj snad jo!! *1* *1*
  • kyrstyn

    1.Mííísto

    www.hitparady.estranky.cz
    jooooooo oooooooo zatííím je 1 *yahoo* ..snad mu to do zíítra vydržíííííííííí
  • 9margaret9

    Re: Úžasná diskuze!!!

    Tak to jsem ráda, že se vám to tak líbilo *4* Potřebovalo to ze mě ven... A jsem ráda, že to tady všichni chápou *14*
  • 9margaret9

    Re: Olmik!!!

    Myslím, že pokud bychom si včas dohodly termín, tak bych do Olomouce mohla.... *4*
  • humanic

    Re: Re: Re: Olmik!!!

    No..já taky doufám,že v Praze.taky bych do Olomouce nemohla *9* Takže budou muset být asi dva *1* Jinak nevím
  • pelclovajana

    Re: ÓČKO

    Tož to se musím zítra juknout na reprízu na netu...hold doma Óčko jaksi ještě pořád nemáme, tak aspoň přes ten monitor... *3* *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: Olmik!!!

    No to já prááve taky ne *9*
  • kristyn875

    Re: Olmik!!!

    já doufám, že se sejdem i v Praze...já bych do Olomouce nemohla *9*
  • pajda83

    Re: Úžasná diskuze!!!

    jj,je to úžasný,jak se nás tolik rozpovídalo...enrísek je veliké téma a vždy je si o čem psát!!MVMMMMMMMMMR!!! *14* *14*
  • pajda83

    Re: Olmik!!!

    já pojedu do olmíku ráda!! *1*
  • kyrstyn

    HOlky !!

    Ahojky Holky ... *14* ... nemáte nekdo nejakou stráánečku kde má enrísek hodně fotešek ??? *7* *14* ..moc kuju když já už mám všechno prolezlí :) *3*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Nápad...

    To teda co třeba picknik :D ... nooo :D ... s fotkama enrííska :) ... to by to bylo asi poprvéé co ?? ... co by se takle nekdo seš kvuli celebrite ? *15*
  • kyrstyn

    Re: Re: Úžasná diskuze!!!

    jj je to hezkéé :) ... uplně krááásny někdy opravdu pomůže se nekomu svěřit *14* *3* ...a tady se nemusíme stydět ... snad si věříme za tu dobu :) *15*
  • kristyn875

    Re: Úžasná diskuze!!!

    tjn...to bylo fakt úžasné...sem byla docela ráda, že sme si tu všichni takhle všechno svěřili...MVMMMMMR!..a hlavně jsem ráda, že vždycky můžu zajít někam, kde vim, že mám se všema něco společnýho...Enríího...a že mi ho tu nikdo nikdy nemůže pomluvit *3* *3* *14*
  • kyrstyn

    Re: Olmik!!!

    Ahujky Jani ...No oni asi budou dva :) ... *15* .. snad teda taky bude jeden v praze bo nekde ve středních čechách *7* .. jinak já se nemám jak do Olomouce dostat *9* ... *3* ...ale snad se to nějak vyřešííí :) ... ráda bych se s váma viděla :) *14*
  • pelclovajana

    Re: chjooooooo

    No jo ta matika...já jsem ji nejspíš nesnášela už když sem se narodila...nikdy mi nešla, ale vždycky jsem měla za jedna nebo za dva...no a poslední čtvrtletí devítky a matika mi začala jít..(fakt nejvhodnější doba, že)!!!Ale stejně mě nikdy bavit nebude... *16* *1*

    A ty to zvládneš!!! Budu ti držet palce...!!! *3* *4*
  • pelclovajana

    Olmik!!!

    Jo a kdo by teda mohl na ten prázdninový sraz do třeba do té Olomouce??? *3* *14*
  • pelclovajana

    Re: Úžasná diskuze!!!

    Tak až na třetí straně...zase sem se zasnila!!! *9* *3* *14*
  • pelclovajana

    Úžasná diskuze!!!

    Týjo lidičky, pořád dokola si promítám tu diskuzi o Enrim a o tom jak je dokonalý...rozjela se pod názvem Nadpozemská bytost(je hned na další straně)...fakt krásný!!! *14* *14* Musela jsem si to zkopčit a uložit do počítače na památku, protože to bylo opravdu moc povedený a krásný...Mám vás tu všechny mocinky ráda, fakt moc!!! *14* *14* *4* *8* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit