Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pajda83

    Nápad...

    jak to tady tak pozoruji tak asi budou srazíky dva,že?střední čechy a kraj moravskolezský...já nevím,já se klidně podřídím,byla bych ochotna jet i do prahy kvůli děvčat,ale ti mladší co to mají dál asi ne,tak uvidíme jak se to vyvrbí.. *1* *1* *1*
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: Re: NÁPAD (blbý???)

    Ale Kolín je blízko od nás.Tam jezdíme na výstavu..víš??Jak je tam všechno *1* *1*
  • humanic

    Re: Re: ??

    JJ,já bych se taky mohla sejít v Praze! *1* Sice tam nebydlím,ale jezdíme tam ob víkend!
  • humanic

    Re: t muzic

    JJ,musíme porazit ty Jonas Brothers *8* *16* My to zvládneme!!Vím to!! *1*
  • china

    Re: Re: to snad néé!!!!

    Jo aha to neni klikacka ted mi to doslo *15* *15* *3* Ale i tak ve skole je vic ip adres tam by to taky slo.
  • china

    Re: to snad néé!!!!

    *10* No já na to ted nemam čas ale zejtra ve škole to doženu. Pudu to tady taky muset procist. Zahlidla sem tady neco o slezine *3* *14* *7*
  • kyrstyn

    Re: ??

    Tak praha by šla :)
  • kacka.bedna

    t muzic

    holky honem pojdte hlasovat enik nám klesl na 2 místo tak nezapomente aby jsme ho dostaly zpátky na první *14*
  • kristyn875

    to snad néé!!!!

    no to snad neni možný...hnusný Jonasové...vykopli nám Enríska na 2. místo...co si o sobě myslí... *10* *16*
  • china

    tý vogo

    Nevím jestli to tady už někde nebylo ale všimli ste si tý kravky co tady nadavala na Enríska že už jí je 14. No nepudem jí tady radši rozebírat akorát to tady její jméno kazí!
  • kristyn875

    ??

    holky, kdo by teda mohl sejít v Praze??
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: NÁPAD (blbý???)

    Ahojky já jsem z kolína tj, stredosesky kraj :( *7* ... chjo a neslo by to nekde v me blizkosti??? *3*
  • kamik21

    Re: Re: Re: NÁPAD (blbý???)

    já jsem taky z Vysočiny je to zajímavý nápad každopádně:-)
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: Re: NÁPAD (blbý???)

    Já bych se taky stráášně ráda sešla s lidičkama co milují Enríčka byla by to paráda,ale ta Praha je pro mě fakt z ruky já jsem totiž taky z Moravy tak nwm,ale nějaké místo se snad najde *4* *3* *3*
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: NADPOZEMSKÁ BYTOST

    No teda holky musím říct že ste se tady krásně rozpovídaly,takže nemám co dodat jsem na tom úúúplně stejně jako vy prostě Enríček=můj život *14* *14* on je prostě nepopsatelně úžasný bez chybičky prostě nedá se to vyjádřit jak je úžasný slova nestačí a jsem strááášně ráda že ho uvidím *14* já už blázním úúplně teďka a valím každý den kraviny tak nwm co budu dělat týden před tím koncertem už teďka odpočítávám dny *4* a úplně všude ale úplně ho vidím mám takový pocit že mě doprovází ráno když jedu do školy autobusem Do you know,odpoledne když jdu někam Bailamos pak když jsme přijeli ze školního zájezdu z Prahy Rhythm Divine prostě je to milášek největší,nejkrásnější,nejdokonalejší k němu slova nestačí je to věc srdce *14* *14* *14* *14*
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Re: Re: NÁPAD (blbý???)

    já ne..já to mám hoďku cesty...bydlim v Příbrami takže tohle by nebyl problém *3*
  • kristyn875

    Re: Re: NADPOZEMSKÁ BYTOST

    přesně takhle na tom jsem...ale už to není tak jako před 3 měsícema...sem se prostě na nic jinýho nemohla soustředit...ve škole jsem z toho měla problémy, protože když jsem ho neslyšela aspoň 2 hodiny už sem z toho měla depku, tak jsem prostě musela poslouchat i při hodině...a doma to samí..v noci jsem nemohla usnout z toho, že jsem nevěděla co s ním je, co právě teď asi dělá, že nemůžu být s ním....teď už je to o mnoho lepší...když je mi smutno stačí si poslechnout jednu z jeho písniček podívat se na fotešky a je mi o moc líp..fakt nwm co bych bez něj dělala *14*
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: NÁPAD (blbý???)

    Já bych taky moc ráda všechny poznala a pokecala! *1* Ale když vy jste všichni odněkud pryč..v Praze bych se mohla sejít,ale to mmáte asi jinak všichni z ruky co??Škoda *9* *3*
  • kristyn875

    Re: Re: Re: NÁPAD (blbý???)

    jj nápad skvělý..ale já jsem ze středočeského kraje takže by to byl trošku problém...ale strašně ráda bych vás všechny víc poznala *3*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: NADPOZEMSKÁ BYTOST

    jasan by se mi to tam ani nevešlo *15* .. jo a děkujuuuuuuu *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit