Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pajda83

    Re: herogirl

    tak by mě taky zajímalo,nebot pokaždé vybere osobu úplně jinou než předtím,takže holky,tady je asi potřeba moc,moc štěstí!!!
    *14* *14*
  • domca11

    Re: Re: Re: herogirl

    NOoo tak to by mě taky teda doooost zajímalo *4* jjo vybírá taky jsem si toho všimla,ale zase si to vemme tak že šanci má káždá z nás *3* *3* taky bych stráášně mooc chtěla aby si vybral mě,ale to je sen každé z nás *4* *3* *4*
  • sonuska

    Re: Re: herogirl

    v poslednej dobe,čo tak pozerám,tak vyberá také tučnejšie holky:)samozrejme nič proti nim.
  • humanic

    JENOM TAK DÁL!!

    SUPER!!Enri byl zase 1. v hitparádě TOP TWENTY!! Musíme pokračovat aby mu to vydrželo..tak se do toho opřeme ze všech sil a deme na to!!Ať mu to vydrží i nadále!! *4* *14* *14* www.hitparady.estranky.cz
  • humanic

    Re: herogirl

    JJ,tak to by mě taky zajímalo *14* Bych taky chtěla aby si vybral mě,ale na tom pódiu ma pokaždé jiný tip holky..teda co sem viděla..podle postavy a stáří to asi nedělá..ale nějaké ty mladé jako jsme my tam nebere..sem teda neviděla *9*
  • sonuska

    herogirl

    Cawko,holky.viete,čo by ma zaujímalo?podľa čoho vyberá Enrique tie dievčatá,ktorým na koncertoch venuje pieseň Hero?
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: Re: DOTAZ

    Paráda konečně bude klid *3* *4* *3* děkujéém *1* *3* *3* a můžem se tady v klidku(bez blbých keců) dál rozplívat nad mužem našich snů *14* *14* *3*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: DOTAZ

    *yahoo* ...seš zlatooo bylo mi z toho špatně !! *13* *15*
  • pajda83

    Re: Re: Re: POMÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓC

    noto právě nevíme,starý maspace jde normálně,uvidíme,to ny přece neudělali...já vím,že předtím manažér psal,že to teprve dává dohromadya myslím,že na tom profilu to dokonce bylo i někde napsáno,tak musíme doufat,chj,to je pech! *9* *9*
  • 9margaret9

    Re: Re: POMÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓC

    No tak to je totálně v pytli.......... *9* Vždyť on byl tak strašně fajn a navíc téměř pokaždé odpověděl na jakoukoli zprávu................. Doufám, že je to jen nějaká dočasná chyba a že to opět pojede.... Nebo si myslíte že to byl fakt nějakej podfuk?????????...... Ale to snad ne, já jsem celkem přesvědčená o tom, že to byl opravdu jeho manažer...... *9*
  • pajda83

    Re: POMÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓC

    mě to dělá taky......SOS!!! *9* *9*
  • 9margaret9

    POMÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓC

    Nevím, jestli vám to dělá taky, ale když jsem se pokoušela najet na myspace na ty stránky co spravuje Enriqueho manažer, tak se mi ukázalo že na tento profil nejde najet, protože tento uživatel zrušil své členství nebo jeho profil byl smazán....... *9* *7* Co to znamená??????? To sand ne!!!!!!!!!!! *9*
  • zuzik117

    ?????

    Hele co to je? Taky můžete opravovat tady ty Enriho osobní údaje???
  • pelclovajana

    Re: Vyjde to??

    tak to musím zkusit!!! *3* *14* *14*
  • pajda83

    Re: Re: Re: DOTAZ

    super,jsi zlatíčko!!!děkujeme! *1*
  • pajda83

    Re: Re: Re: DOTAZ

    super,jsi zlatíčko!!!děkujeme! *1*
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: DOTAZ

    Jasně, že je to fajn, konečně!!! K.... jedna blbá..............
  • humanic

    Re: Re: DOTAZ

    JJ,to udělal správce,protože sem mu to napsala,když bl online aby s tím něco udělal..dobrý ne? *1*
  • 9margaret9

    Re: Re: DOTAZ

    JO, máš pravdu, ale ten poslední tady už chybí.............
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: Re: Re: Greatest hits tour

    JO? JEDEŠ TAKY??? To bylo fajn no kdybychom se potkaly, ale chtělo by to nějaké poznávací znamení, protože nebudu vědět koho mám hledat... *4* *4* Já už se taaaaaaak strašně těším *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit