Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sonuska

    vierovyznanie

    čaute,holky.Neviete či je enrisek katolík,ateista,alebo akého je vierovyznania?
  • pajda83

    Re: Sme ji to natreli

    at se ani neopovažuje urážet enriska!!! *14* *14* *14*
  • avatar

    Sme ji to natreli

    hele vsimli ste si ze ta kaca tu uz neotravuje? se nas zlekla! *1* *1* *1* ji ani nedoporucuji aby se sem vracela *13* *13*
  • humanic

    Re: Re: Re: Velikonoooooce ;o)

    JJ,taky bych se nechala od Enríska *1* Ale bohužel máme smůlu..myslím že máme smůlu ve všem ani adresu na něho nemáme :-(
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: Velikonoooooce ;o)

    A já se kvám taky přidávám *3* *14*
  • RE: trefa

    Správně!!!!!!!!! TREFA do černého!!!!!!!! Tyhle HLUCHÝ holky naprosto nechápu. Já se divim,že se někdo se zpěvem jako má on nestydí vyjít na podium.
  • emaili,icq,vily

    AHOJ juknete plssss...na muj blog mam tam emaili icq vily ruznych celebrit díky mocky všem kdo se tam juknul a pridejte mi pls komentar dík

    http://spidercat.blog.cz/
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Velikonoooooce ;o)

    To já teda taky me se jednou zdálo še sme šli koupit rohlíky do naší místní večerky ale že na nás všichni koukali :*... a já byla štastná :) ... njn realita je ale fakt jiná *15* *15*
  • kyrstyn

    Re: ENRIQUE JE NEJLEPŠÍ!!!

    jedničku s hevzdičkou a 99x podtrženou :*...on je nasše láááska :-*... *14* *14* *14* ...on je moje srdce a nebude mi ho tady nikdo uráážet !!! *14* *14* ... jinak se neudržím !!! *15*
  • pajda83

    ENRIQUE JE NEJLEPŠÍ!!!

    Moc tě miluji zlatíčko....celou svou 25 letou duší....a žádná k.r.á.v.a. tě tady urážet nebude!!Enrique je prostě jednička s hvězdičkou,ten hlas,charismatický projev,ten zadek....wau,toho chlapa bych vážně chtěla...to musí být nádhera!!dobrý a už jsem zpátky v realitě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pajda83

    Re: Re: Velikonoooooce ;o)

    no teda,ty máš krásný sny....jen tiše závidím.. *14* *14*
  • 9margaret9

    Re: Velikonoooooce ;o)

    Jj, taky se přidávám................. Holky, dneska jsem měla tak krásný sen!!!!!!!!!Byla jsem někde na dovolené a potkala jsem Enriqueho ve městě!!!!! Potom jsme se spolu bavili a sešli jsme se ještě i další den........ No, to byla nádhera, škoda jen že skutečnost je jiná *9* Ale byla to fakt nádhera *14* *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: Velikonoooooce ;o)

    Jóoooo tak to teda nevíím :) ... ale podle me se tam asi obyčejný vajíčka jako u nás nedavají :) *14* *3* .... jj a do vany bych se taky nechala hodit :) *15*
  • katys

    Re: Velikonoooooce ;o)

    souhlas,jaké zvyky mají asi na floridě? *3* *3*
  • pajda83

    Re: Velikonoooooce ;o)

    jj,nápodobně....od ěj bych se nechala hodit i do vany!! *14* *14* *14* *14*
  • kyrstyn

    Velikonoooooce ;o)

    Holky přeju vám krásne velikonocce *3* ...At vás moc kluci neseřezaj *15* ...od enriska by mi to nevadilo *14*
  • kacka.bedna

    Re: Re: Re: Re: Re: MILUJI TĚ ENRIQUE!!!

    ENRIQUE JSI DOKONALOST SAMA.MILUJI TĚ.VŠICHNI TĚ TU MILUJEM.taková malá holka nás nemuže rozhodit *14* *14* .holky nevim proč nas to mimino tak vyprovokovalo mame tu velikonoce ktere ja nemiluju tak si to užijme.vite jak to řika enrisek-.PROŽÍT KAŽDÝ DEN NA PLNO.AMÁ PRAVDU.řídím se tím a je mi líp.DÍKY ENRISKU.
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Re: MILUJI TĚ ENRIQUE!!!

    a ten zadek *14* *14* *14* *3* ...omg já ho chci *15*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    Moje řeč *3* já ho mám taky naprosto všude *14* ..a den bez neho by byl jako den bez srdce :-*
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: ...

    Tak to jsme na tom stejně *4* *1* já jsem totiž úplně to samé,když jsme jeli na dovolenou tak jsem si nabalila všechny cd a složku s obrázkama jinak nwm co bych dělala kdybych ho jeden den neviděla nebo neslyšela *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit