Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    Re: JoUjOu =D

    Ty to akt nemáš v hlavě v pořádku co??Asi potřebuješ už delší dobu psychiatra! *3* Hele kdyby si byla normální tak sem nelezeš a neříkáš o Enrique takovýto věci..tak se uklidni vydechni si a smiř se s tím,že má Enrique víc fanoušků než ten tvůj zpěvák nebo zpěvačka nebo skupina!Víš co by mě zajímalo??Co posloucháš ty...no,ty chytrá!
  • humanic

    Re: Re: Re: Enrique je božíííííííííí!!!

    JJ,je to kravka nic jinýho a tady nám dává na jevo jak je ubohá..nic jiného než urážet Enríska neumíš co??Já nikomu názor neberu ať si každý fandí komu chce,ale my sme tady jako fanklub enríska tak proč sem lezeš když mu nefandíš..ty nádhero..bych tě chtěla vidět! *1* *1* *1* Si mě fakt rozesmála..díky *1*
  • petuna

    Re: JoUjOu =D

    Haha dovol abych se zasmala ty poslouchas Farnou a MY ze sme teply???!!! Me je taky 13 a ver mi ze znam dost lidi kteryho posloucaj a maj ho radi! *16* *10* *5*
  • kyrstyn

    Re: Re: Enrique je božíííííííííí!!!

    ...Mu jenom závidíííí !!! ...nic jinýho! *3* ..on je dokonalost sama !! *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: Cerná hora

    jj moje řeč je !!!...Nikdo není dokonalej ale on je!! *14* ..a ty Namysšela terusko ...di do ...tuuuuuut *16* ... *14* enri je láska,millášek,brouček,ňuníí í je prostě nejlepšííí a jeho hlas je super bych chtěla slyšet ten tvuj *1* ..by to bylo jak skřípání na sklo!!! *9* ...Holky my se ho musíííme zastávat *14*
  • Re: Enrique je božíííííííííí!!!

    přesně tak no.. ta kr... neumí nic jinýho, než nadávat, asi si tu léčí svoe mindráky a hraje si na velkou frajerku XD no jo, je mi jí líto.. XD hlavně, že prej Enri neumí zpívat hmmm XDD to bych chtěla vidět jí XD jak by zazpívala něco tak dokonale jako on! ale hlavně, že má styl a hudba neříká nic NÁM no XDDD toe k smííchu XD nj nad takovýma lidma zůstává rozum stát.. a Enri je prostě úúúžasnej a jedinečnej! *14* *14* *14*
  • amerika

    Re: Re: Re: Re: JoUjOu =D

    Asi takhle ti to řeknu potkala sem hodně moc pi**ale s jistotou ti povim že ty seš ta největší!!!A když nám říkáš že sme teplý krávy tak se zkus zamyslet nad sebou,protože když posloucháš tu namyšlenou buznu Farnou tak opravdu nevím kdo je tady telá kráva!!!A myslím že asi nemáš vůbec hudební sluch,jinak bys slyšela jak Enri suprově zpívá a nedělej ze sebe dámičku kerá má svůj styl,protože když posloucháš Ewu tak tak ti na to řeknu jediný:MÁŠ DEBILNÍ STYL.Takže bud tak laskavá a nech si ty svý rozumy pro někoho jinýho,protože(a to se mnou holky doufám souhlasíte)MY NA TO NEJSME ZVĚDAVÍ!!!Chápeš!??! *13* *9* *8* *8* *8* *10* *16*
  • __LoVe__4ever

    __EnRííísek---> patří mezi nejlepší zpěváky světa...netvrdím, že je nejlepší....ale má krásný osobitý hlas, který nemá NiKdO na světě ....má za sebou i před sebou výbornou kariéru a doufam že se jí nevzdá... je šťastný i v osobním životě....má hodnou( to se občas nedá říct...) a hezkou přítelkyni se kterou MoŽnÁ čeká mimi...nejsem zrovna její největší faninkou, ale k Enriquemu prostě patří...a to nemůžu ovlivnit....

    chtěla jsem sem napsat nějakej pozitivní článeček o Enrim....když nám tady ta kr... kazí náladu..!!

    .........MILUJEM TĚ.....ENRÍÍÍSKU.... <3 *14* *14* *14* *14* *14*
  • pajda83

    Enrique je božíííííííííí!!!

    Ahoj všichni !!jak tady koukám,tak jste se Enríska nádherně zastaly!!Je až šílené,co námtzady chodí za individua,já nikomu názor neberu,ale Enriho se prostě zastávat budu.Každý má svůj styl,svoji hudbu,ale nechápu,proč tady někdo shazuje sám sebe a uráží tady Enriho,když té osobě je pouhých 13 let a o jeho existenci ví asi tolik,jako že zpívá písničky,tak já ti něco povím ty nádhero!!!Až dokážeš to,co dokázal on,až vyprodáš tolik hal,co vyprodal on,až podáš ruku anglické královně a až konečně jednou dospěješ.....tak možná pochopíš,ale já nedovolím,abys nám ho tady urážela!!!Já ho miluji,moc je nejlepší.............vaří se v tobě krev?To je fajn,protože Enrisek je fakt božííííííííííííííí
  • _t_e_r_u_s_k_a

    hele ty malý děcko...di si hrát na píseček a nezapomeň si dudlíka...ty nám budeš něco vykládat o stylu??? dyť ani nevíš co to je!!! myslíš si že tady těma svýma trapnýma kecama někoho ovlivníš?? to teda ani náhodou....jak si malá..tak si blbá..

    prej Terezička xD xD....Terezička=Kravička
    fujj stydim se za svoje jméno....taková trapka jako ty ho nikdy neměla dostat....děláš nám jenom ostudu....bléééééé
  • pelclovajana

    Re: JEN DO TOHO!!!

    Jo jsme prostě skvělá parta a to se nám jednou bude hodit(např. na koncertě)!!! *3* *14* *14* MVTMR *14* *14* *4*
  • pelclovajana

    Re: Cerná hora

    Jo s těma rádiama je to fakt super, taky jsem si už všimla!!! *14* *14* *3* Je prostě úžasnej a nějaký pomluvy, od nejspíš, těch méňě inteligentních obyvatel České republiky, ho nemůžou nějak pohoršit...prostě je dokonalej a to nikdo nezvrátí!!! *3* *14* *14* *4* *8*
  • pelclovajana

    Re: JoUjOu =D

    Jo představ si, že on je zpěvák a dost dobrej a ty jsi jen ubohá a blbá kráva, co se stará o to co nemá!!! *16* *8* *10* *3*
  • china

    Cerná hora

    Na Černý hoře (v radiu) a vůbec ve víc rádiích ted hodně začli hrát Takin back my love *14* teda se Sarash *9*
    ...a ty Terezko radši drž h... *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* Ty tvý stlyli jako ewa nebo mít v šatníku oblečení jenom dc....
  • Re: JoUjOu =D

    ty seš chudinka... upřímně tě lituju.. XD
  • Re: =D

    ježiši XDDD ty seš trapnááá XD hey toto je moc XD je ti 13 a hraješ si tady na velkou drsňačku, co?! XD prej "mám styl!" XDDD XDDD seš ubohááá.. dej mi vědět, až dokážeš to, co Enri, jo? pak se můžem o něčem bavit XD ale to se asi nikdy nestane, že?! XDD ale néé klidně dál piš ty svoje sračky.. ztrapňuješ tim jen sama sebe, že.. XD
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Re: JoUjOu =D

    jj di spinkat večerda skončil !! *16* ...tady to je jen pro slušný a normální lidi !!! *5*
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: Re: JoUjOu =D

    Jo a jěště něco seš TRAPNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ *16* *16* *16* a neurážej Enriqueho ani nás tady *16* *16* *10*
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: Re: JoUjOu =D

    Tak hele ty kreténe jeden blbej sprostej jako nechápu proč sem vůbec lozíš když nemáš Enriqueho ráda se mi zvedá tak kufr maximálně z tebe *5* *5* *16* *8* jako zkus zazpívat na živo to co on a uvidíme jaký máš hlas ty pí.. myslím si že bys nezazpívala ani hoří takže sem už laskavě nelez. *10* Jako třináct roků a tak sprostá no teda je vidět jak jsi vychovaná a musím ti říct že blbě.Jako ty máš styl jo?? Tak tohle jestli je nějaký styl tak už fakt nwm co jsi za člověka to co zpívá Evizna Farná dokáže zazpívat skoro každý ale myslím si že když Enrique zpíval dokonce s Pavarottim a není to vůbec jeho styl tak to zazpíval perfektně on prostě dokáže zazpívat všechno zatímco se podívek na tu svoji chuděrku už mi leze krkem.Takže buď tak hodná (jestli to dokážež) a už nás tady neotrvuj svojí přízní *16* *8* *10* *13*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Re: JoUjOu =D

    Hele krávo nejvečí di do prdele di napsat ewe jaka je užasná !!!...jo kdyby aspon umela zpívat ona!!! *16* ...prej STYL...cože?...si upadla na schodech ne?.. *16* ..ty teda musíš byt asi hluchá a slepá!! *16* *8* ...a neboj cevka mi nerupne!!! *8* *3* ..takovou krávou jako seš ty se tady nikdo nenechá vyvyst z míry!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit