Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • _t_e_r_u_s_k_a_

    =D

    Jééjda pozor pozor frajerko ať ti nerupne cévka _ dejchej dejchej _ =DD copak vadí ti že říkám pravdu o tomto "zpěvákovi" ? =DD No jo souhlasím pravda je někdy fakt drsná ale někdo to tady říct musel _ =DD
    Ehm dobře možná sem kráva a debil dohromady , ale ASPOŇ MÁM STYL _ nebo líp řečeno lepší vkus než ty _ hudba ti asi moc neříká že ? :)
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: Re: JoUjOu =D

    *5* *5* *5* *10* *10* *10* *8* *8* *8* *16* *16* *16*
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: JoUjOu =D

    VO. Klidně si ale pokračuj, protože takhle děláš DEBILA jenom sama ze sebe........
  • 9margaret9

    Re: Re: JoUjOu =D

    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • 9margaret9

    Re: JoUjOu =D

    Tak už přetekla i moje slušnost TY KRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • _t_e_r_u_s_k_a_

    JoUjOu =D

    On že je zpěvák ? =DDD
    A nespletli se když mu pučili do ruky mikrofon ? =D
    Ae to já bych řekla že jo _

    Holky Holky vy ste teplýý kravky =P

    Už ste se z něho udělaly ? DO TOHO !!! =PP

    ---> Toe na protest !! =P
  • 9margaret9

    Re: Re: JEN DO TOHO!!!

    NO,taky nechápu, dost divná potřeba...... Jinak o tom dárku uvažuju pořád, skoro mě to ani nenechá spát, ale ještě jsem nevymyslela nic co by bylo vtipné a inteligentní zároveň........ *14* *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: JEN DO TOHO!!!

    To teda jo ale jako nechápu proč ho sem ta nádhera chodí urážet *9* ... já budu zabíjet když ho bude někdo urážet !!!! *16* ...taky vás mám ráda..a přemejšlíte o tom dárku?..kk narozkám? *7* *14*
  • 9margaret9

    JEN DO TOHO!!!

    Holky, jsem ráda, že se nás už za takovou krátkou chvíli našlo tolik, co se za Enriqueho postavily.......... MY HO BUDEM BRÁNIT VŽDYCKY, TO SI PAMATUJTE, ŽE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mám vás ráda............ *14* *14* *14* *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: myspace

    Rob není žádnej cucák !!! *5* ... *13*
  • 9margaret9

    Re: Re: myspace

    JJ, Pattinson je akorát mladej cukák........ Můžeš do něj být akorát tak poblázněna....................... i když TO fakt NECHÁPU.......
  • pajda83

    Re: Re: Re: myspace

    já si myslím,že to myspace stejně jako official enrike do toho patří a to,že má krásný zadek a oči už víme,ne,to nemusíme psát pořáfd dokola,ne?od toho je to diskuze,ale asi jen pro fans enrika,ne pro ty,co ho nenáviděj..... *14* *14*
  • pajda83

    Re: myspace

    mš tak zajímá nějaký atkinson,vypadni s tím,tady jsou ti,co enrika milujou a né co ho uráží a až ty dokážeš to,co dokázal on,vyprodáš tolik hal,co on...tak potom urážej!!!!!!! *5* *5*
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: Re: Re: myspace

    .............*a o to........
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: Re: myspace

    Já vůbec nejsem proti, klidně můžeme začít znova takhle... Ale myslím si, že ,,toho MYSPACE'' se jen tak nezbavíme... Přecejen, je to aktuální a navíc je to možnost jak se s ním dorozumět... Ato stojí snad každý jeho fanoušek, ne??? *13*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: myspace

    *pryč?
  • kyrstyn

    Re: Re: myspace

    jj Deníí pravda !!! *9* ..co by sme dělali kdyby myspace nebylo?...nebyla by žádná diskuse?? *7* nebo co?...už mi to taky leze na nerva!!... tady už není normální psaní o něčem ale je to jen o tom že je manažer online nebo není a že vám píše *5* ..ale kde sou ty časy když sme psali jak má krásny oči,nohy,zadek,vlasy..... a jak je dokonalej nebo náky tyhle věci ?? *7* *3* ..je to pry?..ne neni je to na MySpace *7* ...tak já to nechápu!!!
  • deniska-l

    Re: myspace

    jooo to musim souhlasit *15* kámoška miluje Enríska takže musim říct že je super!!....tak se tady vo něm pořádně bavte ne??? *3* a nebo budte na MYSPACE...VŽDYT TADY JE TO TAKY BEZVA A KDYŽ SE VÁS NĚKDO NA NĚCO ZEPTA A VY ODPOVÍTE : NO TO NA MYSPACE... *15* TOE STZRAŠNY xDxD CHUDÁK ENRÍSEK *1* *15* JJ U ROBERTA TOE JINA *15* NJN ROB JE *14* FURT TAM VO NĚM NECO PÍŠEM *15* JJ ZKUSTE TO BEZ TOHO MYSPACE *15* *15*
  • myspace

    Ahoj holky ste fakt najivky!!!...děte někam s tim MySpace!!..tady sme u nás!tak do každyho příspěvku nemište ;manažer,MySpace a podobný kraviny a bavte se o nem normálně reálně...se koukněte třeba na diskusi k Robertovi Pattinsonovi !! ... sou tam uplně normální lidi a ne jako tady!!! ...MYSPACE,MYSPACE,MYSPACE!!!...A JE TO FURT DOKOLA !!!děte s tim do .....!!! ....
  • humanic

    Seznam

    Enrique je také jako klip dne na Seznam.cz tak se mrkněte *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit