Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • china

    Re: Re: nevite proc

    Jo a nejede tedka to turné náhodou se Sarah? *7*
  • pelclovajana

    Re: jako kluk

    Jo je to krásný!!!
    *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: nevite proc

    Jo, nejspíš proto, aby si každý posluchač našel tu svou verzi...a mimochodem...nazpíval to ještě s Gabrielou Cilmi a s francouzskou zpěvačkou Tyssem!!! A řekla bych bych, že každá verze je určená pro jiné země...s Ciarou to bude asi pro celou Ameriku, se Sarah pro střední Evropu, s Tyssem pro Francii a možná i jižní země a s Gabrielou, buďto pro zbytek a nebo to s ním zpívá jen na různých akcích...ale je to jen můj názor!!!
  • pelclovajana

    Re: Re: 1.místo

    To první místo je super!!! *14* *14* Musíme ho tam udržet!!! No a s tím dárkem...posílala sem mu žádost o autogram...zpátky mi nic nepřišlo a to je to už nejmíň půl roku!!! Je to dobrej nápad, ale jestli to chceme uskutečnit, tak musíme konat!!! Myslím, že zeptat se manažera není zase tak špatnej nápad...za pokus to stojí, i když mu řekneme, že chceme poslat dárek...nějaká malá šance na odpověď tam snad bude!!! *3* Takže kdo ho zastihnete online, tak se hned ptejte...nejlépe, kdyby se ho zeptalo víc lidí, aby viděl aspoň tu snahu!!! Mě se to ještě nepodařilo, ho zastihnout, ale budu číhat, snad se taky dočkám!!! *1* *4* Napsat do Brava je další možnost, ale problém je v tom jestli ta adresa bude správná, protože určitě bude stejná jako ta na internetu...tak snad to nějak dopadne, průběžne piště info o dění kolem manažera a doufejte, že se nám to podaří!!! *3* *14* *14* *8* *4* *1* *4*
  • pelclovajana

    Re: Hodia sa k sebe?

    Já si to nemyslím, já to vím... *3* Jsou opravdu skvělá dvojka a myslím, že oni to ví, a proto se k sobě taky vždycky vrátí!!! *14* *14* Dokonalost sama!!!
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Re: 1.místo

    *15* *15* *15* *15* njn *1* *1* *1* realita je divnááá
  • nevite proc

    lidi nevite proc enrique naspival pisnicku se sarash connor kdyz to prvni naspival se ciarou *7* myslim tu taki´n back my love
  • china

    jako kluk

    Jééé viděli ste ty tapety kde je Enri jako kluk. To je ták roztomilí! *14*
  • 9margaret9

    Re: Re: Hodia sa k sebe?

    Ale samo, že je to jenom můj názor..... *4*
  • china

    Re: Re: Re: Re: Re: 1.místo

    No Krystyn tady je víc věcí mimo realitu *15* *3* *1* Ale třeba si nás oblíběj á řeknou si: jé to sou ti z těch mrnavej Čech co nás tady bombardujou vzkazama ti sou věrní Enrikoj ty ani nespěj aby nás zastihli online těm bychom to mohli dát. *1* *15* *1* *1* *1*
  • 9margaret9

    Re: Hodia sa k sebe?

    JASNĚ!!! Ani jeden z nich k sobě nemůže mít nikoho lepšího...!!! Já jenom doufám, že jim to spolu vydrží napořád *4* Krásně se doplňují, oba mají smysl pro humor a když jsou spolu, tak jsou jako dvě hrdličky *4* *4* Mám je oba moooooooc ráda *14* *14* *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Re: 1.místo

    nebuďte naivní *15* ...adresu jeho bydliště vám nedá kvůli anonymům a případným bombám... *15* ...takže spadněte na zem *15* ...a proč mu neudělat bařbu tady ...u nnááááááás ... třeba se sem taky koukne když je tady zaregistrovanej ne??? *15* *15* *15* *15* ...taky pěkná kravina !!! ...Holky *3* *15*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: 1.místo

    jj no musíme se zeptat co a jak a podle toho jednat. *1*
  • pajda83

    Re: Hodia sa k sebe?

    já si myslím že ano,jsou moc krásný pár!!!! *14* *14* *14*
  • kamik21

    Re: 1.místo

    jj to je super mám z toho velkou radost ale musíme se snažit a pořádně hlasovat na www.t-music.cz aby miley nebo kdokoliv jinej ho nepředběhl *3* někdo by mu měl říct že je u nás v hitparádě první aby měl hned u důvod víc nás navštívit ne *1* *1* *3* *4* ?
  • humanic

    Re: Re: Re: 1.místo

    Já nwm..chtělo by to něco originálního aby na nás měl památku a aby z toho byl šťastný a pobavilo by ho to.Potom by určitě k nám jezdil a byli bychom populární!!Mohli bychom se zeptat na adresu enriqueho manažera,nn????Ale neříkat co chceme udělat! *14* *14* *4*
  • humanic

    Re: Hodia sa k sebe?

    Já nwm tak je to hezký pár,ale se Ciarou by mu to slušelo víc..ale jinak se k sobě celkem hodí *1*
  • sonuska

    Hodia sa k sebe?

    Myslite si že sa Enrisek a Anna k sebe hodia?
  • kyrstyn

    Re: Re: 1.místo

    jasnýýý no *1* ..hezký sen....do brava dávaj adresy ale nevím jestli tam byl anríseeeek *15* ...by sme se museli optata *7* *15* ..jinak to nevidííím .... tak mu nakreslíme medaili *15* vyfotit jí a pak jí dát na osobnosti k fotečkám *14* ..no???? *15* co říííkáte
    *15*
  • pajda83

    Re: 1.místo

    jj,super!!něco mu vyrobit?ty jo,no to nevím...já bych se mu poslala jako dáreček.. *14* *14* *14* kdybychom věděli,kde to poslat....tak by to bylo jednoušší.sice na offickách i na myspace je adresa,ale kdo mi zaručí,že to tam dojde a hlavně,že mu to dojde k rukám? *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit