Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kristyn875

    Re: 1.místo

    jóóó´..tak to je naprosto super...já jsem tomu věřila, že se vyšvihne ještě výš...sem se na to tak těšila a nakonec jsem to propásla kvůli ordinaci..krucíí...ale jsem fakt šťastná *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: chjo...

    neníí zaaač *14* ..nemůžeš o to přeci přijíííííd *14* *3* ...a když nebudou oostatní chtít tak sii jíííí uděláme my dve noooooo *15* *15* *15*
  • humanic

    1.místo

    Super enrísek je v t-music na 1. místě!To je super ne??Jenom aby to vydrželo!! *14* *14* *1* JJ,ty narozky by to něo chtělo..mě napadlo vyrobit nějaký dárek a poslat mu to,ale nevím adresu a jestli by to tam vůbec došlo,ale bylo by to dobré ne? *1* By byl rád..by potom určo přijel! *14*
  • kristyn875

    Re: Re: chjo...

    tak ju ...seš zlatíčko...díkas *3* *4*
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: Re: Narozky!!!

    Smaž si ale mezery, ok.........
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Narozky!!!

    njjjjn Denisko sme typanky *15* ...ale teda je to jako zatím bez návrhů *9* ..chjo takže neveim nevim jak to bude vypadat *7* ... a na MySpace....všichni napíšou !!!stejnak to naše nedaá nikdo na youtube!!! *9* ...
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: Narozky!!!

    Tady máš odkaz na ten článek o narozkách.

    http://www.enriqueig lesias.com/forum/default.aspx?cid=3 54&tid=325773
  • kyrstyn

    Re: chjo...

    je tak to je škodáááá *9* ... tak nevadí si je uděláme i po tom co přijedeš ju??? *14* *3*
  • kristyn875

    Re: Re: Narozky!!!

    toho jsem si nějak nevšimla..kde to tam plosimtě je???..kdyžtak odkaz... *3*
  • kristyn875

    chjo...

    to je hrozné...zrovna když vy tady budete pařit na Enrískovo narozky já budu ve Francii *9* ..a zrovna jak na potvoru se vracim o den později..týjo...to všechno propásnu *9*
  • deniska-l

    Re: Re: Re: Narozky!!!

    jj chtělo by to fakt nějakou pařbu tady *15* *15* *15* třeba jako to dneska rozjedem u Kristen ktera ma svy 19narozky *15* *15* *15* *15* uuuurčo ji taky popřejte a snad na něco přííídem...enrique si to zasložííí *1* a 13.5.mááá Rob *5* *5* *5* se těšíím na co přídete a jak to tu oslavííte...ale taak kyrstyn na něco příde vid tynko *15* *15* *15* *15* *15* toe jasny prostě macherník *5*
  • kyrstyn

    Re: Re: Narozky!!!

    tjn ale já sem myslela jako udělat mu narozky tady u nááááááááááás *15* ...jako nákej oroginální dárek *3* ... *3* ...ale nevím co !!! ... *7* *14*
  • 9margaret9

    Re: Re: Narozky!!!

    I když si teda docela nedovedu představit, jak to video bude dlouhé. Tolik lidí, co bude chtít mít svoje přání v tom videu....... Ale tak snad to potom Enrique uvidí a ocení to. *14* *14* *14*
  • 9margaret9

    Re: Narozky!!!

    Nevím, jestli jste si toho všimly, ale na jeho oficiálních stránkách je ve fóru článek Enrique's birthday!!! PLEASE READ!!!
    Tam se mají posílat přání do narozeninového videa pro Enriqueho, které potom půjde na youtube, myspace... Hlavním organizáorem je EnriqueFan0516. Mrkněte a pošlete svoje přání... Já už jsem svoje poslala.... *4*
  • humanic

    š.zpráva

    Mám pro vás špatnou zprávu..nějak mi nejde zaregistrovat na myspace.com nwm proč..tak to zkuste pls někdo z vás email si dejte jaký chcete a jméno Czech Fans nebo Enrique Czech Fans Snad vám to půjde,ale mě to nejde..nwm proč už sem vyzkoušela všechno!Akorád to heslo dejte takové aby sme si ho pamatovali.. *1*
  • kyrstyn

    Narozky!!!

    Holky Enríssek má 8.května norozky žejo?...No tak jak to oslavíme???...Náky napady?..... *15* ....No musíme to nějak oslavit a už je na čase to nějak naplánovat ...musí to být mega oslava *3*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: ?????????????????

    ooou tak to je hustyyy *15* ..docela dost brej postoj *15* asi taky takhle začnu běžně stát..je to dobry jen to musim zachytit do detailů *15*
  • humanic

    Re: Re: Re: ?????????????????

    *1* *1* *1* Mysleli ste enríska??Jak tam má ty nohy a ruce nějak zkroucený *1* *1* Tak to je dobrý *1*
  • kristyn875

    Re: Re: ?????????????????

    to je moc tohle... *1* *1* *1* *1*
  • pajda83

    Re: ?????????????????

    my od něj dostali slib,tak nevím,asi se necháme překvapit,prý budou ještě termíny koncíků,tak uvidíme.holky koukněte na to,sjedte na video,jmenuje se to suzi,tak nějak a pozor,nesmát se,nebo jo,ale až po http://www.myspace.com/suzyvanessa *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit