Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: Re: mimi

    Já se k vám určo přidávám to bych si nemohla nechat ujít vidět Enríčka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Re: mimi

    Já tam budu čekat, jak jen dlouho bude třeba...prostě ho musí vidět!!! *3* *14* *14* A to foto myslím bude hromadný!!! *1* *3* *14* *14*
  • pajda83

    Re: Fakt??

    to sorry protože vím,že holky annu moc nemusí....já vím,moc jim to sluší,ano asi bych taky byla pro nejkrásnější pár planety!!!!no a s tím těhotenstvím,ta fotka je čerstvá a to by anna měla být asi tak v pátem měsíci ale bříško nevidím...tak se asi musíme nechat překvapit!!a opravdu nám to manažér slíbil,legraci bych si z toho nedělala,tak slabomyslná nejsem.a to letiště z mé strany určitě platí!!!!! *14* *14* *14*
  • hannah22

    Re: Re: Re: Re: mimi

    já s tebou klidně na letišti počkám *1* *1* a necháme se s ním vyfotit *15*
  • pajda83

    Re: Re: Re: nejnovější foto

    to sorry protože vím,že holky annu moc nemusí....já vím,moc jim to sluší,ano asi bych taky byla pro nejkrásnější pár planety!!!!no a s tím těhotenstvím,ta fotka je čerstvá a to by anna měla být asi tak v pátem měsíci ale bříško nevidím...tak se asi musíme nechat překvapit!!a opravdu nám to manažér slíbil,legraci bych si z toho nedělala,tak slabomyslná nejsem.a to letiště z mé strany určitě platí!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Fakt??

    Mno, slíbit to prý slíbil...teď ještě aby to dodržel!!! Kéž by... *14* *14* *4* *3* *8* *3*
  • humanic

    Fakt??

    Ahoj,on vám manažer slíbil,že enri přijede do ČR??Fakt??!!Já tomu nějak nechci věřit..to je paráda..tak doufám,že je to pravda! *3* *14*
  • humanic

    Stahujte

    Ahojík,kdo ještě nemáte stažený song Takin back my love..nebo chcete enrikovi pomoci..tak si ho stáhněte na www.mp3-ke-stazeni.cz je zatím 1. *1*
  • humanic

    Re: Re: Re: mimi

    Jaký mimi??Kde je mimi s Enrískem??Žádný nevidím *3* Ale taky ybch se chtěla od enríska nosit *1* *1* Ale asi by mě neunes *9* *3* Kdyby sem enri přijel..tak kdo se mnou čeká na letišti??Já jo,pač vím kdyby nás tam enri viděl,tak že k nám příjde a dá nám podpis..to vím na 100% *14* *14*
  • avatar

    Re: Re: Re: Re: Re: nejnovější foto

    ups preklep, nejspis
    pardon
  • avatar

    Re: Re: Re: Re: nejnovější foto

    nejspic nic, dneska sem na netu cet, ze pry se zoucastnila nejakeho maratonu, nebo triatlonu? nevim presne, ale podle mne by tohle tehotna zenska nedelala, kouknite sami

    http://mavrixonline.com/index.php/2009/04/05/anna-kournikova-runs-for-charity/
  • kristyn875

    Re: Re: mimi

    docela tomu mimču závidim.. *1* taky bych chtěla pochovat *14* *1* ..néé..je to klášný.. *3* *14* *14*
  • china

    Re: Re: Re: nejnovější foto

    Nejlepsi tatinek a maminka cos si muze mimi přát! *4* *4* *14* PS: nevite jestli je to rostak nebo rostanda *7*
  • china

    Re: Re: nejnovější foto

    proč sorry to je kazdyho nazor
    ja jim stesti taky preju (asi si dam inzerat na pomocnou vychovu kdyby ji potrebovali ale oni to zvladnou ) *4* *4* *4*
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: nejnovější foto

    Jj, strašně se k sobě hodí. Oba jsou spolu pořád pěkně vysmátí... Podle mě nejkrásnější pár planety... *4* Mám je ráda moc, oba *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: nejnovější foto

    Pravda...taky bych řekla, že jim to sluší!!! Moc jim ten vztah i to dítě přeju!!! *3* *14* *14*
  • china

    Re: Re: mimi

    tak malý a už je s Enrím vyfocený a mi se tady jenom rozplýváme
  • pelclovajana

    Re: mimi

    Jujky to je roztomilý!!! Sluší mu to co??? *1* *3* *14* *14*
  • china

    Re: mimi

    Nevím ale tak mě tak napadla taková věc co se mi může stát tak ve snu. Kdyby přijel Enrííí knám vzala bych s sebou svoji tří měsíční neteř a nechala bych jí s ním vyfotit. Jé to by bylo tak krááásný *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* Potom by mohla ve školce machrovat. *3* *3* (a já ve škole) *1* *1*
  • pajda83

    Re: mimi

    to byl asi nejmladší fanda,ne?ty jo,ten se má,co?co my bychom za to dali,že? *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit