Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuzik117

    mimi

    Holkdy, co je to za miminko, jak to Enrísek drží? Myslim ve fotkách, nevíte někdo? Je mi jasný, e to neni jeho, ale stejně.... šťastné to dítě *14*
  • pajda83

    Re: Re: Re: ONLINE!

    jj všem rozdává pusinky a posílá LOL,takže holky LOL
    *1* *1* *1*
  • pajda83

    Re: nejnovější foto

    krásné...holky sorry!!ale moc,moc jim to sluší.... *14* *14* *14*
  • humanic

    Re: Re: ONLINE!

    No Enri asi nn,ale jeho manažer jo,a je s ním sranda *1*
  • katys

    nejnovější foto

    http://omg.yahoo.com/photos/enrique -and-annas-love-match/2793#id=3 *3*
  • china

    Re: ONLINE!

    Jo ale jestli to je Enri
  • sonuska

    Re: Re: 43. místo

    SORRY,17.Belgicko,19.,20. slovensko
  • sonuska

    Re: 43. místo

    podla mna nie ved by nemohol odohrat 4 koncerty za sebou 16.5 je v Belgicku a 18.19.5 na Slovensku to by bola prenho velka zataz.Ale prajem vám aby prisiel
  • sonuska

    Re: 43. místo

    podla mna nie ved by nemohol odohrat 4 koncerty za sebou 16.5 je v Belgicku a 18.19.5 na Slovensku to by bola prenho velka zataz.Ale prajem vám aby prisiel
  • humanic

    ONLINE!

    Enri je online *1*
  • humanic

    43. místo

    Ahojky..dneska dopoledne sem koukala na Óčko na českou hitparádu a byl tam i enrique s albem Greatest Hits a byl na 43. místě kupovaných alb..celkem dobrý ne??Když se u nás prodává několik 1000 CD! *3* A říkali tam že den před tím než jede na Slovensko má volno..tak že by to mohl vzít třebas přes nás *1* *14* *14* Sem tady celý den včera nebyla *9* Tak to musím jít naúravit a du hlasovat aby si tu pozici na t-music udržel *1* *3*
  • pelclovajana

    Re: Nezapomínejte!!

    Za každý den, tam má Enrísek ode mě hlásnuto!!! *3* *14* *14*
  • china

    TWENTYCHART

    Tý jo to dostali Jonas Brothers vejprask. Tak to je správně *1* *3*
  • china

    Re: Nezapomínejte!!

    ne ne nezapomněli! *3* *3* *14*
  • pajda83

    Re: dneska je krásne

    ahoj holky,noje fakt,že mě vlastně taky enri na poslední vzkaz neodepsal,jen ten jeden den na myspace a potom manažér,asi nemá čas,alemohl by i ho udělat,koncík má až 11.4.tak snad se dočkáme.ano,venku bylo opravdu nádherně,snad už nám to počasí vydrží.jo a díky za ten odkaz na videjka,určitě vyzkouším.já mám v mobilu celé jeho alba,tak nějaké video určitě nebude na škodu! *14* *14* *14* *14* *14*
  • kyrstyn

    dneska je krásne

    Ahojky Holky dneska je tak strašne krásne že by nám mohl enrísek napsat vzkaz ne??... *14* už dlouho sem o nem neslysela a vy??...Mě na poslední vzkaz neodepsal *3* ...třeba nemá čas *14* ..a jak se máte?
  • 9margaret9

    VIDEA

    Ahojte. Nevím, jestli jste na tom tak jako já, ale já musím mít Enriquovy videa i v mobilu. A našla jsem teď skvělé stránky.... Možná je znáte, ale pokud ne, tak se určitě mrkněte na www.videomix.cz
    Najdete tu spoustu videí a můžete si je rovnou převést do formátu 3gp a stáhnout je....... *4* *4* *4*
  • Re: Nezapomínejte!!

    taky jsem hlásla *14* *14* xc)))
  • humanic

    Nezapomínejte!!

    Ahojky,nezapoměli ste doufám hlasovat na www.t-music.cz ?? Na to se nesmí zapomenout *3* Musíme ho dostat výš!!A na www.hitparady.estranky¨.cz taky! *14* *14* *3*
  • china

    Re: Re: Re: t-music

    jo jo natřem to ladyMiley. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit